Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije bas za skidanje tesko se oznoji ali za zatezanje razbija ruke i gornji deo..ledja..stomak..meni sve puca i lepo se izduzi telo

joooj george kako ovo mozes da napises?
jel se mrsavi kad se treningom udje u aerobnu zonu sto kontrolises preko brzine otkucaja svog srca ili znojenjem?!?
mislis da plivanjem osoba ne moze sebe da uvede u aerobni trening?
znojenjem se izbacuje samo visak vode, ne salo..
salo se topi tako sto kardio sistem uvedes u odredjeni rezim rada..

da, plivanjem se tope masnoce sa tela..
da voda hidromasazom tom prilikom izduzuje misic..
 
Колико је пливање ефикасно у затезању тијела и скидању килограма?

Фиби... сјајан резултат:ok:

zavisi kakve si gradje (ko rakijski kotao or not) i kakav ti je metabolizam da li si ko morzz ili nisi... kad je neko ovako zgodan ko ja, bilo koji sport je efikasan <3
evo moj drug plivao godinu dana, kilograma nije izgubio, jos se udebljao, isao 3-4 puta sedmicno, a na njemu se nije uopste vidjelo da trenira nesto..
 
nabacice se sigurno. sarme, podvarci... mmmm:p
sad mi je problem garderoba jer mi je sve veliko. ajd za majice i nema veze, neka landaraju, ali u svim starim farmerkama izgledam kao seljak. farmerke koje sam kupila na polovini dijete mi sada grozno stoje.

....jel me sad razumes?

....sta god obucem izgleda mi kao tudje....bas bzvz...a da suzavam sve ne isplati se, niti znam ko bi mi to radio uopste...
.....mene dusa boli sto su mi one proslogidisne leviske koje sam toliko zelela i kupila sada skroz ne nosive:(((((
 
joooj george kako ovo mozes da napises?
jel se mrsavi kad se treningom udje u aerobnu zonu sto kontrolises preko brzine otkucaja svog srca ili znojenjem?!?
mislis da plivanjem osoba ne moze sebe da uvede u aerobni trening?
znojenjem se izbacuje samo visak vode, ne salo..
salo se topi tako sto kardio sistem uvedes u odredjeni rezim rada..

da, plivanjem se tope masnoce sa tela..
da voda hidromasazom tom prilikom izduzuje misic..
pa onda napisi kad se ulazi u aerobni trening..posle jedno 10ak duzina x 50m..a pocetnik kolko moze..2 i po duzine a:lol:
 
a posle koliko km na suvom pocetnik ulazi u aerobnu zonu,m?
isto george..
za sve je potrebno vreme, a masti se tope i u vodi..

sad kazes da se masti tope i u vodi a gore da je sve to voda..pa te ja pitam kako 15kg vode izgubim pa par meseci aktivne voznje bajsa?znaci gubi se voda posmatrajuci ucinak za 5 dana..a itekako se istopi masti za par meseci ako ostane 82 kg..jos nikog nisam video sa takvim ucinkom plivanjem
 
sad kazes da se masti tope i u vodi a gore da je sve to voda..pa te ja pitam kako 15kg vode izgubim pa par meseci aktivne voznje bajsa?znaci gubi se voda posmatrajuci ucinak za 5 dana..a itekako se istopi masti za par meseci ako ostane 82 kg..jos nikog nisam video sa takvim ucinkom plivanjem

pa nisi george zato sto nemas takve osobe u svom okruzenju..
nema veze koji je sport..bitno je samo da ima vremenski kontinuitet u kome si u toku treninga u sopstvenoj aerobnoj zoni..
znojenjem se izbacuje voda, a masti se metabolicki u toku treninga razgradjuju i telo ih trosi kao energiju za rad..
mozes da se penjes uz stepenice, da pesacis, da plivas, vozis bajk..radis aerobik..bilo sta..samo da traje odredjeno vreme i da to radis odredjenom dinamikom..
 
nemam takve osobe u okruzenju?ali idem u sportski centar 15 god..srecem ljude i s viskom kg..i koje idu na plivanje..citam ljude bar ovde..i nikog ne znam ko je skidao plivanjem

evo ja...
plivanjem se itekako gube kilogrami, a telo se zateže na najbolji način i i veoma je dobro za osobe sa povećim viškom kilograma jer se prilikom plivanja najmanje opterećuju zglobovi, koji ionako pate zbog viška kilograma...
ali ja nikada nisam plivala manje od kilometra, to je i za mene stvarno p.dim...
 
samo mi je problem vreme...bazeni nemaju neki termin od osam-devet uveče i teško mi je da se uklopim...
zato sam odlučila da probam nešto druo-jogu i pilates. Da se ne ureknem-idem sutra uveče na probni čas, pa vam javljam kako je bilo. Nije mi cilj naglo skidanje kilograma, mora postepeno i mora sa zatezanjem, nisam više mlada i neće to samo da se vrati na svoje mesto, a nema mi ništa ružnije nego kad se naglo smrša, a svi viškovi ostanu da vise naokolo. Zato ću polako i uz zatezanje. I ne mogu ja više na aerobik, stradaće mi skočni zglobovi i kolena...Dakle: joga i pilates, vikendom ada i plivanje!
 
Ne znam, nisam se ni sa kim, pa ni sa samom sobom takmičila u skidanju kilograma na ovaj ili onaj način. Znam samo da sam uvek dobro i zategnuto izgledala kad redovno plivam. A ipak su to ne godine, nego decenije iskustva...
 
....jel me sad razumes?

....sta god obucem izgleda mi kao tudje....bas bzvz...a da suzavam sve ne isplati se, niti znam ko bi mi to radio uopste...
.....mene dusa boli sto su mi one proslogidisne leviske koje sam toliko zelela i kupila sada skroz ne nosive:(((((


ти сузи само њих, ипак кошта мање него нове фармерке

ај,честитам свима који су скинули,само тако наставите
ја скинула још 2кг,шта ћеми?
 
ти сузи само њих, ипак кошта мање него нове фармерке

ај,честитам свима који су скинули,само тако наставите
ја скинула још 2кг,шта ћеми?

...eh Ved i zamisli "sredi" ih neka priucena snajderka, pa posle da budem u dilemi
da li da besim nju ili sebe....a nesto moram uraditi do jeseni sa njima..

...dobro polako 2 po 2....super:)
 
ne secam se da sam ikad drzao ijednu dijetu prepisanu ili merio kalorije..izbacio sam samo beli hleb koliko se secam..a dan danas sve to jedem bez problema i kg se ne vracaju..vozim sam bajs po ceo dan..dodjem odvalim se od hrane i opet na bajs..itekako sam po pola pleha gibanice jeo sto i danas radim
 
ne secam se da sam ikad drzao ijednu dijetu prepisanu ili merio kalorije..izbacio sam samo beli hleb koliko se secam..a dan danas sve to jedem bez problema i kg se ne vracaju..vozim sam bajs po ceo dan..dodjem odvalim se od hrane i opet na bajs..itekako sam po pola pleha gibanice jeo sto i danas radim

Nadam se da je ovo samo figurativno,pošto ljudi rade, imaju porodice,(mala deca oduzimaju jako mnogo vremena) i milion drugih obaveza da bi mogli svaki dan da odvoje i sat vremena za fizičke aktivnosti,kamoli više. :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top