Podrška protestima od profesora Filozofskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

Da, radio sam gotov 3 godine u Microsoft-u ; prema tome - da, radio sam u velikoj korporaciji ...

Zasto bi domar aplicirao za doktora ? Totalno dve razlicite vrste karijere

Upravo je to suština, ako nemaš određenu diplomu, ne možeš da aplaciriaš za određeno mesto.

Super i koliko is napredovao u Microsoftu? Na kom mestu i sa kojom školom? Neraravno, nemoj da odgovaraš bukvalno, nije forum mesto za to, ovo je više pitanje tebi.

- - - - - - - - - -

... u danasnje vreme dosta ljudi dobije i diplome preko internet (distance education) ... kao oni su nesto naucili ? pfffft ...

Internet diplome nisu mesto ove rasprave.
 
Da, radio sam gotov 3 godine u Microsoft-u ; prema tome - da, radio sam u velikoj korporaciji ...

Zasto bi domar aplicirao za doktora ? Totalno dve razlicite vrste karijere

Lepo ti covek kaze... Ne moze na tvoje mesto da dodje mafijas razbijac i da preko debele kriminalno-koruptivne veze radi tvoj posao. A u Srbiji to je itekako moguce. Sve je moguce u Srbiji... Osim drvene peci!

_nobody_
 
Lepo ti covek kaze... Ne moze na tvoje mesto da dodje mafijas razbijac i da preko debele kriminalno-koruptivne veze radi tvoj posao. A u Srbiji to je itekako moguce. Sve je moguce u Srbiji... Osim drvene peci!

_nobody_

Sve si rekao podebljanim delom

Ja zivim u Kanadi vec dugi niz godina tako da nisam bas upucen u sistem u Srbiji ...
 
Sve si rekao podebljanim delom

Ja zivim u Kanadi vec dugi niz godina tako da nisam bas upucen u sistem u Srbiji ...

E, vidis... Ti, ne znajuci mene, pricas sa zemom... ;)

A ja, posto sada zivim u DE, i idem jednom u dva meseca u Beograd na 9 dana, ZNAM tacno sta se tamo desava. Dakle, Reefer (koga ja nesto mnogo ne ljubim) ti prica priblizne istine. I ja ti pricam slicne, ali iz druge pticje vizure, iz drugog ugla.

_nobody_
 
E, vidis... Ti, ne znajuci mene, pricas sa zemom... ;)

A ja, posto sada zivim u DE, i idem jednom u dva meseca u Beograd na 9 dana, ZNAM tacno sta se tamo desava. Dakle, Reefer (koga ja nesto mnogo ne ljubim) ti prica priblizne istine. I ja ti pricam slicne, ali iz druge pticje vizure, iz drugog ugla.

_nobody_

... da ali onda pricamo o situaciji u Srbiji a ne uopste u svetu ... ja o tome pricam

U "normalnom" svetu lepo brate ako imas neko iskustvo sa nekim teoretskim znanjem, apliciras za poslove i to je to ...

Situacija u Srbiji je odavno Bog zna kakva tako da o tome treba posebna prica da se vodi.
 
Obrazovanje je korisno, ali bez vaspitanja ne vredi mnogo.

Znanje se ne stiče u školi nego u kontaktu sa ljudima koji imaju umeće da ga prenesu zainteresovanim mladim ljudima.

Najčešće je završena škola preduslov za priliku za takav kontakt.

Najčešće, ali ne isključivo.

Pametan čovek se obrazuje dok je živ.

Potpisujem... Ali Obrazovanje je Potrebno... Ne i Dovoljno. Ovo sto si naveo je Dovoljno, ali si omasio Potrebno. :tease:

_nobody_
 
E, vidis... Ti, ne znajuci mene, pricas sa zemom... ;)

A ja, posto sada zivim u DE, i idem jednom u dva meseca u Beograd na 9 dana, ZNAM tacno sta se tamo desava. Dakle, Reefer (koga ja nesto mnogo ne ljubim) ti prica priblizne istine. I ja ti pricam slicne, ali iz druge pticje vizure, iz drugog ugla.

_nobody_

Što me ne ljubiš, a ja se nado? :sad2: :mrgreen:
 
Što me ne ljubiš, a ja se nado? :sad2: :mrgreen:

Dosta si se popravio... Ustvari, vidim da imas odlicnog iskustva. Srpskog.

Dobro, niko nije savrsen!
attachment.php


_nobody_
 
Obrazovanje je korisno, ali bez vaspitanja ne vredi mnogo.

Znanje se ne stiče u školi nego u kontaktu sa ljudima koji imaju umeće da ga prenesu zainteresovanim mladim ljudima.

Najčešće je završena škola preduslov za priliku za takav kontakt.

Najčešće, ali ne isključivo.

Pametan čovek se obrazuje dok je živ.

E prijatelju ovde se već slažem 100%
 

Back
Top