POČUČA UHAPŠEN U UKRAJINI: Bivši TV voditelj optužen za pripremu ubistva

E ovaj moj muž kao da ima neki radar, kad se ja ovako raspišem, odmah nanjuši da je neka prevara u pitanju. :roll:

I da znaš, stvarno su svi mnogo ozbiljni na temama, mora to da se menja. :lol:
А таман сам мислио да напишем сад њен муж чита форуми и има шта да види.
А рекох нећу.
 
Руси ће вратити Почучу у Србију, онда ће он да би се спасао затворе да говори лажи о Русима у Украјини

Cak i da ne prica nista, ceka ga robija, jer je*** *** ***isao da se bori u Ukrajinu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Баш сјајно што је ухапшен један српски националиста који иначе свако мало гостује на дверачком интернет радију "Снага народа" . Надам се да ће имати "ортака" у затвору.

- - - - - - - - - -

*** *** ***
 
Poslednja izmena od moderatora:
Znaci ovako nekako ,Srbi simpatizeri Radikalne stranke uhapsili Srbina simpatizera Napredne stranke,u privatnom stanu bez ucesca Novorusijskih vlasti, Sto ce reci u sopstvenoj reziji ,kucna varijanta.

Ne, nisi pazljivo pratio forum, na jednom videu Dejan 1 je otvoreno rekao da je on clan DS, a da mu je kolega Dejan 2 clan naprednjaka.
Iskreno, odmah mi je bilo bzv. takva, recimo, reklama.
 
*** *** ***

- - - - - - - - - -

Укључи јбени мозак. Ово је у рату хотел А катергорије.

Метла може да се и направи, ако је нема, и ствари могу да се сложе на једно место , чак и у рату људи се купају .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Na prethodnoj temi o dotičnom sam napisao da je kreten a neki su me uveravali da nije.

Sad je dokazao da je mnogo više od toga.

Jedna stvar je biti srpski dobrovoljac a druga neartikulisani kreten koji svakim svojim postupkom šteti ugledu Srbije.

A koliko je glup pokazuje i to u kojoj meri je potcenio bezbednosne strukture Novorusije. On je hteo da pilićari u grotlu bezbednosne i obaveštajne elite koja je koncentrisana tamo.

Znači, bolid.
 
Na prethodnoj temi o dotičnom sam napisao da je kreten a neki su me uveravali da nije.

Sad je dokazao da je mnogo više od toga.

Jedna stvar je biti srpski dobrovoljac a druga neartikulisani kreten koji svakim svojim postupkom šteti ugledu Srbije.

A koliko je glup pokazuje i to u kojoj meri je potcenio bezbednosne strukture Novorusije. On je hteo da pilićari u grotlu bezbednosne i obaveštajne elite koja je koncentrisana tamo.

Znači, bolid.

Тачно , како ме је срамота , ужас!

Руси су их тако великодушно и лепо примили , још су их снимали и показивали целом свету .

Овај видео је од пре два дан , види се како Рус их је лепо и срдачно дочекао , а они тако :dash:


Тотално су нам уништили репутацију , целом народу и земљи .Боље му је да не долази у Србију
 
POČUČA UHAPŠEN U UKRAJINI: Bivši TV voditelj optužen za pripremu ubistva
Prema zvaninčnoj optužnici njega terete za pripremu atentata i diverzantskih akcija, a optužen je i za pripremu ubistva dvojice srpskih državljana, Dejana Vujića i Dejana Berića
Radomir Počuča, poznati tv voditelj i dobrovoljac na ratištu u Ukrajini uhapšen je pre dva dana. Njega su navodno uhapsili pripadnici novih, proruskih snaga, bezbedonosne agencije DNR.

Prema zvaninčnoj optužnici njega terete za pripremu atentata i diverzantskih akcija, a optužen je i za pripremu ubistva dvojice srpskih državljana, Dejana Vujića i Dejana
Pored Počuče, uhapšen je i Vlado Stanić za kojeg se smatra da je Počučin saučesnik, a kako piše Dejan Berić na svojoj FB stranici, ubistvo je naručio Goran Ranisavljević Gerovac koji se trenutno nalazi u Moskvi.

Kako "Pravda "saznaje obojica su uhapšeni pre dva dana, u međuvremenu su dali izjave, a oduzeti su im i telefoni i kompjuteri i izvađena internet prepiska koja navodno dokazuje da su imali naređenja za likvidaciju.
http://www.kurir.rs/crna-hronika/po...lj-optuzen-za-pripremu-ubistva-clanak-1708426
Pocuca ''heroj''.....

Nije on heroj, on je domoljub ili po naski rodoljub.

- - - - - - - - - -

Čitavši sve komentare mogu da zaključim sledeće:

Nema veze šta je Počuča, ali je jedna stvar sigurna i nepromenljiva, a to je da je Rusija večna i uvek najbolja.
 
POČUČA UHAPŠEN U UKRAJINI: Bivši TV voditelj optužen za pripremu ubistva
Prema zvaninčnoj optužnici njega terete za pripremu atentata i diverzantskih akcija, a optužen je i za pripremu ubistva dvojice srpskih državljana, Dejana Vujića i Dejana Berića
Radomir Počuča, poznati tv voditelj i dobrovoljac na ratištu u Ukrajini uhapšen je pre dva dana. Njega su navodno uhapsili pripadnici novih, proruskih snaga, bezbedonosne agencije DNR.

Prema zvaninčnoj optužnici njega terete za pripremu atentata i diverzantskih akcija, a optužen je i za pripremu ubistva dvojice srpskih državljana, Dejana Vujića i Dejana
Pored Počuče, uhapšen je i Vlado Stanić za kojeg se smatra da je Počučin saučesnik, a kako piše Dejan Berić na svojoj FB stranici, ubistvo je naručio Goran Ranisavljević Gerovac koji se trenutno nalazi u Moskvi.

Kako "Pravda "saznaje obojica su uhapšeni pre dva dana, u međuvremenu su dali izjave, a oduzeti su im i telefoni i kompjuteri i izvađena internet prepiska koja navodno dokazuje da su imali naređenja za likvidaciju.
http://www.kurir.rs/crna-hronika/po...lj-optuzen-za-pripremu-ubistva-clanak-1708426
Pocuca ''heroj''.....

to napisao isti onaj kurir koji je objavio pre par dana da je helikopter sleteo i beba odvezena u institut za majku i dete i da je bezbedna
mislim kad NEKOM nesto treba, to novine i objave
i niko ne kaze da to mora da bude istina
ono daj im pocucu da zaborave blera
nema hleba, daj im kolaca
 
to napisao isti onaj kurir koji je objavio pre par dana da je helikopter sleteo i beba odvezena u institut za majku i dete i da je bezbedna
mislim kad NEKOM nesto treba, to novine i objave
i niko ne kaze da to mora da bude istina
ono daj im pocucu da zaborave blera
nema hleba, daj im kolaca

Ne pratis fabulu radnje, Ovbjavio je prvo Vucelin Pecat, a on je jel rodoljubiv i patriotski medij.
Kasnije su svi prepisali od njega, ali su navodili izvor.
Mislim da nije Kurir prednjacio u vesti oko helikopetra, svi su dobili vest iz BETE, a koje BETI dao, to ne znamo.
 
1913689_100891199936464_8166516_n.jpg


pocuca-hapsenje.jpg

Кад се овај врати коме ће да ставља кесу преко главе, шта мислиш?
 
Neki drugi ljudi su mu upropastili život...

Дошло је до поделе и између Руса , нешто се дефинитивно догађа , једна група се данас обратила Путину против друге групе, изгледа да је једна фракција била у Доњецку а друга у Луганску.
У сваком случају ови људи из Луганска углавном Козаци траже да неко поднесе оставку , да нису дошли да се боре једини против других.

Сада сам потпуно сигурна шта се десило , разоружали су вечину група а затим их ухапсили , међу њима и ову групу Србаса Почучом.

Деки лаже , у сваком случају је ово срамотно али сада је таква ситуација
 

Back
Top