POČINJE VAKCINACIJA DVA MILIONA LJUDI U SRBIJI! Evo za koga je OBAVEZNA, a kome se PREPORUČUJE

Ne mozes da kazes da postoje slucajevi ljudi koji su negativno odreagovali na vakcine i onda u sledecem postu kazes
Ajde daj mi primere onih koji su osteceni od vakcine i cudis se sto su mi poznati ti slucajevi za koje si i sam rekao da znas

Ili se pravis blesav i ignorises sve ili priznas da ima nezeljenih efekata u svakom postu, ne moze oba istovremeno.
Tebi treba crtež, očigledno. Za sve na ovom svetu postoji neko ko će drugačije da odreaguje. Neko na mleko, neko na testo, neko ne sme voće nekome smeta meso. Isto tako postoji neko ko će da odreaguje na vakcinu, anesteziju ili obačan andol. Ali ti niko nikad neće naći dokaz da je baš vakcina kriva za neku tešku bolest deteta (za te se i ti hvataš, kao i većina antivakcinaša) jer to mili neko, samo zato što se ispoljila nakon primanja vakcine. Taj period se najčešće poklapa sa periodom ispoljavanja bolesti.
Isto tako kažem d apostoje ljudi koji će da odreaguju na anesteziju, pa eto, ne znam nikog ako je od iste stradao ili oboleo.
 
Tebi treba crtež, očigledno. Za sve na ovom svetu postoji neko ko će drugačije da odreaguje. Neko na mleko, neko na testo, neko ne sme voće nekome smeta meso. Isto tako postoji neko ko će da odreaguje na vakcinu, anesteziju ili obačan andol. Ali ti niko nikad neće naći dokaz da je baš vakcina kriva za neku tešku bolest deteta (za te se i ti hvataš, kao i većina antivakcinaša) jer to mili neko, samo zato što se ispoljila nakon primanja vakcine. Taj period se najčešće poklapa sa periodom ispoljavanja bolesti.
Isto tako kažem d apostoje ljudi koji će da odreaguju na anesteziju, pa eto, ne znam nikog ako je od iste stradao ili oboleo.
Ima pismenih dokaza da su vakcine nesto uzrokovale dao sam i izvor gde to mozes da pogledas ako hoces a ako neces ti i dalje pokusavaj da sedis na dve stolice i da se izvlacis.
 
Upozorenje doktora: Virus je mutirao

Nova mutacija SARS-CoV-2 koronavirusa otkrivena je u Norveškoj, tvrdi glavni lekar opštine Trondhajm Tove Restad.

Izvor: Tanjug utorak, 20.10.2020. | 07:43
---------------------------------------------------------------------------------
Bojim se da ne puste nešto opasnije ...
Očigledno da narod nije dovoljno naplašen.
 
Ja sam 2009 bio prisutan kada je moja keva vakcinisala naše stanovništvo tada je od 16300 stanovnika bilo vakcinisano oko 3500 stanovnika i bilo je da su ljudi dobijali temp posle vakcinacije i bilo je slučajeva da su se ljudi zarazili i ako su bili vakcinisani protiv gripe.
To su bezazleni slucajevi ja pricam o mnogo ozbiljnim stvarima gde ljudi zive paralizovani ceo zivot pa cak i umru od vakcine, a mnogi zive najnormalnije ali sa losijim imunim sistemom.
 
Upozorenje doktora: Virus je mutirao

Nova mutacija SARS-CoV-2 koronavirusa otkrivena je u Norveškoj, tvrdi glavni lekar opštine Trondhajm Tove Restad.

Izvor: Tanjug utorak, 20.10.2020. | 07:43
---------------------------------------------------------------------------------
Bojim se da ne puste nešto opasnije ...
Očigledno da narod nije dovoljno naplašen.
Coronavirus update 5.12.21 version.
 
Refere, suština je u tome da ti ako oćeš da primiš vakcinu, niko ti ne brani. To je tvoj izbor.
Stvar je u tome da ko ne želi da primi vakcinu, ne mora.
Da svako ima pravo na izbor.
Nije baš tako. Slažem se sa ti mda vakcinu treba da primi onaj ko to želi, ali isto tako da država organizuje sistem koji omogućava boljitak celoj populaciji, društvu. Tako da moraju d apostoje neke zakonske norme po tom pitanju. Recimo, ti nećeš d avakcinišeš dete i to podržavam, ali država onda mora da zaštiti društvo od potencijlnih problema, pa tako deci bez vakcina ne dozvoli pohađanje državnih škola, već samo privatnih i to onih koje imaju posebno odobrenje, koje bi sigurno koštalo poprilično. Isto je sa vrtićima, fakultetima... svi da imaju pravo na odluku, ali uz zakonsku zaštitu većine. Isto kao što bih svakog narkomana ili pušača skinuo sa zdravstvenog osiguranja. To su veoma slične kategorije po pitanju odbijanja da budu zdravi.
Ali da, apsolutno se lažem sa tobom da svako ima pravo na izbor.
 
Nije baš tako. Slažem se sa ti mda vakcinu treba da primi onaj ko to želi, ali isto tako da država organizuje sistem koji omogućava boljitak celoj populaciji, društvu. Tako da moraju d apostoje neke zakonske norme po tom pitanju. Recimo, ti nećeš d avakcinišeš dete i to podržavam, ali država onda mora da zaštiti društvo od potencijlnih problema, pa tako deci bez vakcina ne dozvoli pohađanje državnih škola, već samo privatnih i to onih koje imaju posebno odobrenje, koje bi sigurno koštalo poprilično. Isto je sa vrtićima, fakultetima... svi da imaju pravo na odluku, ali uz zakonsku zaštitu većine. Isto kao što bih svakog narkomana ili pušača skinuo sa zdravstvenog osiguranja. To su veoma slične kategorije po pitanju odbijanja da budu zdravi.
Ali da, apsolutno se lažem sa tobom da svako ima pravo na izbor.
na koji način neko ko se nije vakcinisao ugrožava nekog ko se vakcinisao?
 
na koji način neko ko se nije vakcinisao ugrožava nekog ko se vakcinisao?
Njihova teorija glasi ovako: Postoje ljudi koji zbog svojih hronicnih bolesti ne smeju da se vakcinisu pa bi onda oni koji su zdravi i nevakcinisani mogli da ugroze ove slabog zdravlja koji zbog svoje situacije nisu u stanju da je prime.
 
Nisam išao da se vakcinišem protiv gripe, a protiv corone ako je i bude štiće samo 6000 kod nas u Beočinu i neću se vakcinisati.
Ako je vas 15 000 ili koliko vec bese a vakcina samo 6 000 kako ce te onda terati da se vakcinises ako nemas cime? I da hoces nema dovoljno za sve, zar ne? I kako znas uopste koja kolicina se planira
 

Back
Top