ПОЧЕТАК ФОРМИРАЊА ВЕЛИКЕ АЛБАНИЈЕ

Ha-Nocri, adem_ks i ostali .... oblajznete mi koblas !

ima jedna prica kod nas, elem isli sin i otac ulicom, i sin, malo-malo pa kaze nekima "pojedete mi q.." ili "nabijem vas na q..." i sve tako u tom "stilu".... otac slusa, slusa i kaze sinu "bogami sine ti moras da imas zaista ogroman q... toliko ga spominjes, ali ja ne vidim da ti se po kaldrmi vuce"
inace u vezi teme
Novi politički subjekt, Pokret za jedinstvo se dodaje političkoj sceni

Priština, 17 Maj 2008 (Kosovapress) Vreme 13:20
Kosovskoj političkoj sceni u subotu se dodao još jedan politički subjekt pod imenom Pokret za jedinstvo. U prvoj Skupštini osnivanja ove partije se očekuje izbor upravnog odbora, kojom prilikom zvaničnici ove političke snage su izjavili da je njihov glavni cilj jedinstvo albanskog naroda u jednu državu.

Pokret za jedinstvo (PJ) u prostorijama Kino ABC je održao prvu Skupštinu osnivanja, od koje će proizaći upravni odbor ove političke partije.

Ovom prilikom , predsednik Privremenog upravnog odbora PJ, Avni Klinaku je izjavio da ovaj politički subjekt misli da se svealbansko pitanje najbolje rešava preko poznatog principa samoopredeljenja nacija do razdvojenja.

Prema njemu, rešenje ovog pitanja je neophodan uslov za stabilizaciju političke situacije na Balkanu i ujedno čini uticaj za ekonomski razvoj albanskog naroda i tim tokom i povećanje dobrobiti naroda uopšteno.

Klinaku je kritikovao način vladanja na Ksoovu od strane svih vlada koje su stvorene nakon rata.
 

Back
Top