ПОЧЕЛО ЈЕ! Хиљаде Београђана изашло на терасе – буком против Вучића! (ВИДЕО)

Odgovori mi , koja je razlika između lika na krovu i ovoga što je sada pustio na razglas buku ?

Uzgred nešto včrs i nije jako

Šta ti radiš, što ne lupaš ?
Nikada nisam učestvovao u tim masovnim eventima političke prirode.Čak i na izbore nisam izašao već dugo.

E sad,onaj na krovu se kreće u toku policijskog časa.Sa grupom je ljudi,tj. ne poštuje preporuke struke o socijalnom distanciranju.Na tuđem je posedu.Vatra je opasnija od udaranja u šerpu.Od zvuka šerpe može samo da te zaboli glava.Od vatre možeš da izgoriš.
Ovi što lupaju u šerpe i narušavaju javni red nisu instruisani od strane vlasti koja bi trebala o miru i redu da vodi računa.Oni sa bakljama jesu,što je apsurdno.Apsurdno je da država namerno krši svoje zakone i učestvuje u remećenju javnog reda i mira.Apsurdno je i da se u svetu predstavlja kao huliganska prćija.Ne dao Bog da slike zgrada na kojma su huligani odu u svet.Reputacija ode dole.Da li možeš da zamisliš ruske ultrase kako pale po krovovima Moskve po nalogu Putina?Naravno da ne.Jer,Putko je državnik i ozbiljan igrač.Ovaj naš je na nivou vrtića.Igra se države
 
Voleo bih da možemo kulturno da razgovaramo ali već neko vreme čitam šta ovde pišete, nekako nemam velike nade u tom pogledu.
Ja sam rođen u Novom Sadu i oboje mojih roditelja su Srbi, teško ćete me optužiti za ubačeni strani element, mada ! nikad se ne zna, ne bih bio iznenađen.

Hvala na odgovoru, nisam očekivala tako iscrpan .

Nije vaše da vi procenjujete , već da iznosite svoje stavove , ako ih nemate kako možete da procenjujete tuđe ?

Takođe lepo bi bilo da su vas roditelji vaspitali, ali očigledno imali su preča posla ...
 
Неће њега сменити ова опозиција, никад;
eto vis da mozes nesto pametno da kazes
naravno da nece jer opozicija nece ni izaci na izbore posto su za taj gest dobili pare i to debele
smenjice ga onaj ko ga je postavio, jer brlja preko svake mere i nema nikakvu podrsku u narodu posto je izjednacio drzavu sa sobom, a nije platon vec obicna kukavicka lopovska pickiza
 
Lupaš gluposti ...po običaju

Ja sam ovde od 2016.

Pre ovoga sam bila pod nick Ahura Mazda , pa mi se nešto nije dopalo, ličilo je na muško ... povod nije uopšte bio politika da dođem na Krstaricu
Vi botovi lupate gluposti,mi lupamo šerpe.
 
To si gledao na Pinku pa si pomešao kanale.
nisam gledao na pinku nego sam komentirao moto-Bunju i njegov "biblijski dokaz"

Nego, Pośtena Gospodjo....

ISTRESITE IMENA TIH ČASNIH POŠTENIH BADŽA POŠTENJAČINA KOJI BI TREBALO DA VODE SRBIJU? :D

Dosta teorija, imaginacija i pubertetskog uporedjivanja čiji je veći (na računu)

Koja su to Imena Za Pamćenje?

Tri, četri...
 
Lopov od nekog ima zaledjinu, al prica se, nece jos dugo

Vučić: Strašan "greh" što je SNS izneo podatke o hapšenju pre Tužilaštva










Vučić: Strašan greh što je SNS izneo podatke o hapšenju pre Tužilaštva
Izvor: Tanjug/Dimitrije Goll

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas pokazao nervozu i histeriju zbog slučaja "Dajrekt medije" i Radiotelevizije Srbije. Rekao je i da ne želi da ruši nikome pretpostavku nevinosti i da je četvoro osumnjičenih u tom slučaju možda krivo, možda nije.

Vučić je prilikom obilaska zgrade Hitne pomoći u Beogradu, kazao i da ne razume zašto je u sredu konferenciju isped Predsedništva držao Đilas, ako je vlasnik, kako je rekao, Dragan Šolak.



POVEZANE VESTI


Vučić je ispred Hitne pomoći izneo navodne finansijske podatke o poslovanju četiri kompanije Dragana Đilasa i rast prihoda u periodu od 2000. do 2012. godine. Dodao je da su te četiri firme od 2000. godine ostvarila poslovni prihod viši od 619 miliona evra.

Prema Vučićevim rečima, to pokazuje da su "kontrolisali sve od kablovskih kanala, javnih servisa, kupovine i prodaje sekundi" i da je ključna stvar u svemu da je ceo sistem napravljen tako da najviši nosioci vlasti imaju privatne firme koje najveći biznis prave sa državnim i javnim kompanijama u Srbiji.

Vučić je istakao da isti advokat brani "tajkuna Miroslava Miškovića i tajkuna Đilasa".

On je kazao da je Đilas rekao da će kada dođe na vlast da dovede tužioce i da će u zatvor ići oni za koje tužioci kažu.

"Već si dovodio tužioce i sudije, već ste to radili i diktaturu zavodili. Nisu tužioci ti koji odlučuju ko će da ide u zatvor već sud", poručio je Vučić.

Vucic nevinasce. Kako ce samo nahebati zbog Nikole Sandulovica, stvarno mu nije trebalo da pokusa da ga ubije sarinom.

A ovo je inace jako bitna vest.

PA HAPSITE DJILASA VEC JEDNOM, STA CEKATE? DA GA JA HAPSIM?
 
PA HAPSITE IH!!! Mi i hocemo da hapsite sve lopove, a vi sve vreme izmisljate razloge zasto NE MOZETE da ih uhapsite. Te ne dozvoljavaju iz inostranstva, te znate vi zasto ne mozemo, te ovo, te ono...

Ne moze vlast da se ponasa kao da je opozicija! Ne moze vlast da strajkuje gladju protiv opozicije. Ne moze vlast da pravi buku protiv gradjana. SHVATITE TO!!!

A ako necete/ne znate/ne mozete (ne zanima me zasto) da ih hapsite onda ste nesposobni i sklanjajte se sa vlasti da dodju oni koji mogu, znaju i hoce DA IH HAPSE. Samo, ti ce hapsiti i vas.
Bitno je da predmet bude temeljan!
Što je brzo to je i kuso.
 
Vi botovi lupate gluposti,mi lupamo šerpe.
bolje da lupate šerpe nego Srbiju...

Pośto su ispisani kilometri teksta, teme iscrpljene, bilo je i žrtava rasprave...

SAD IDEMO NA KONKRETNA IMENA NAŠIH SPASIOCA :D

Tresi Mile...tri četri...
 
У целом мом насељу (једно приградско насеље код Бг) нађе се цео један, д стидљиво лупла у неку шерпу; онако, повремено, видевши да је сам, једини.
Онда се, из истог правца зачуо пуцањ, и више се није чуло ништа, осим неколико паса... :hahaha:
 
Блузеру, нисам очекивала да си ти оваква паљевина. :eek:

А где су били до сад? Оно, 8 година ћутали и радили свој 'посао', и тек сад им сишло из дупета у главу?

Da, radili su svoj posao, i sad im se smucilo. Nema para, znas? Svi su radili nesto radi neceg. A sad toga neceg nema ni za lek, pa je stvar pukla.

A spiskovi postoje, ne znam sta se ja tu lozim? Sto je najgore ljudi se sami upisivali i potpisivali. Deo obezbedile krtice, deo dobijen za sitnu lovu (za sta se inace masa SNS robova i prodaje).
 
Nikada nisam učestvovao u tim masovnim eventima političke prirode.Čak i na izbore nisam izašao već dugo.

E sad,onaj na krovu se kreće u toku policijskog časa.Sa grupom je ljudi,tj. ne poštuje preporuke struke o socijalnom distanciranju.Na tuđem je posedu.Vatra je opasnija od udaranja u šerpu.Od zvuka šerpe može samo da te zaboli glava.Od vatre možeš da izgoriš.
Ovi što lupaju u šerpe i narušavaju javni red nisu instruisani od strane vlasti koja bi trebala o miru i redu da vodi računa.Oni sa bakljama jesu,što je apsurdno.Apsurdno je da država namerno krši svoje zakone i učestvuje u remećenju javnog reda i mira.Apsurdno je i da se u svetu predstavlja kao huliganska prćija.Ne dao Bog da slike zgrada na kojma su huligani odu u svet.Reputacija ode dole.Da li možeš da zamisliš ruske ultrase kako pale po krovovima Moskve po nalogu Putina?Naravno da ne.Jer,Putko je državnik i ozbiljan igrač.Ovaj naš je na nivou vrtića.Igra se države

Po pitanju zakona ti je država nadležna

Po pitanju lupanja u šerpe očigledno je da postoji organizacija

Recimo kod mene večeras nije bilo razgalas i ako sam pomislila da će biti , pa je buka bila neuporedivo manja ..

Dakle i ovi drugi su organizovani sa logistikom , baš kao i bakljaši

Šta svet boli briga šta mi radimo ? Kakve sve slike dolaze iz sveta nama, pa šta .

Kod Putina .- on može razne mešetare kontrolisati , mi ne možemo , jer nam odmah zavrću ruku

Svako koristi ono što može ...
 
Vucic nevinasce. Kako ce samo nahebati zbog Nikole Sandulovica, stvarno mu nije trebalo da pokusa da ga ubije sarinom.

A ovo je inace jako bitna vest.

PA HAPSITE DJILASA VEC JEDNOM, STA CEKATE? DA GA JA HAPSIM?

Daj imena Spasioca Srbije, napiši ko je slika & prilika za Srbiju :D
 
У целом мом насељу (једно приградско насеље код Бг) нађе се цео један, д стидљиво лупла у неку шерпу; онако, повремено, видевши да је сам, једини.
Онда се, из истог правца зачуо пуцањ, и више се није чуло ништа, осим неколико паса... :hahaha:
A vi naprednjaci ste poznati po tome što nikad ne lažete..:cepanje::cepanje::cepanje:
 
У целом мом насељу (једно приградско насеље код Бг) нађе се цео један, д стидљиво лупла у неку шерпу; онако, повремено, видевши да је сам, једини.
Онда се, из истог правца зачуо пуцањ, и више се није чуло ништа, осим неколико паса... :hahaha:

Meni BOJKOT ŠERPARI nisu jasni...
Tresu teorije pośtenja, opravdavaju pljačke jednih sa pljačkama drugih i kao to ti je to...kosmička pravda...

A niko da napiśe IME SPASIOCA SRBIJE???

A) BATMAN
B) SUPERMAN
C) SPIDERMAN
D) SUNDJER BOB

KO?
 

Back
Top