Quantcast

ПОЧЕЛО ЈЕ! Хиљаде Београђана изашло на терасе – буком против Вучића! (ВИДЕО)

комшија

Legenda
Poruka
53.322
1587926940000.png

Београђани, али и народ широм Србије, вечерас су у 20 часова и 5 минута изашли на своје прозоре и балконе и великом буком протестовали против режима Александра Вучића и Српске напредне странке.

1587926800600.png

20:45 26.04.2020.

На позив многих опозиционих партија и удружења, народ је са пиштаљкама, шерпама и сиренама изразио незадовољство понашањем режима за време ванредног стања.

Како је све изгледало, погледаје у видео прилозима.

link

Браво за Иницијативу Не Давимо Београд која је акцију покренула, браво за грађане Београда и Србије! Широм света одржавају се протести због полицијских мера која крше основна људска права. И Београд је СВЕТ!

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.010
Iskreno prijatno sam iznenadjen odzivom, kod mene ceo kraj je grmeo jedno dobrh 10-ak minuta ( sto me je malo iznenadilo s obzirom da ovde u bloku na NBG-u ima bas dosta penzionera, a ima i stranackih funkcionera i sendvicara), u svakom slucaju bilo je vec i vreme i dobro je to da se stvar konacno pomerila sa mrtve tacke , nadam se da ce isti ovakav odziv biti i u narednim danima.

комшија

Legenda
Poruka
53.322
1587928651700.png

НАРОД СЕ БУДИ Нови снимци вечерашњег протеста против снс режима (ВИДЕО)

21:13 26.04.2020.

Овако је вечерас било у Београду и Новом Саду

Овако је било у Новом Саду

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.210
Мајке вам га централистичке.

Шта вам то значи хиљаде београђана?

У целој Србији, од Трговишта то Палића се буком борило против Вучића у 8 и 5.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.210
ja očekujem još veći odziv i više buke
Ја заборавио да има лупање у шерпе у осам и пет.

Сутра ћу боље да се спремим.

Само, судове да оперем.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
59.291
Iskreno prijatno sam iznenadjen odzivom, kod mene ceo kraj je grmeo jedno dobrh 10-ak minuta ( sto me je malo iznenadilo s obzirom da ovde u bloku na NBG-u ima bas dosta penzionera, a ima i stranackih funkcionera i sendvicara), u svakom slucaju bilo je vec i vreme i dobro je to da se stvar konacno pomerila sa mrtve tacke , nadam se da ce isti ovakav odziv biti i u narednim danima.
Ovo znaci da su zavrsili sa policijskim casovima u maju mesecu pa umrlo i milion ljudi. To im je sto im je i nakon 1. maja dosao je zatvoru kraj.

Ja ga prvi vise necu postovati.

jevropa

Buduća legenda
Poruka
26.498
Pogledajte prilog 688511

Београђани, али и народ широм Србије, вечерас су у 20 часова и 5 минута изашли на своје прозоре и балконе и великом буком протестовали против режима Александра Вучића и Српске напредне странке.

Pogledajte prilog 688510

20:45 26.04.2020.

На позив многих опозиционих партија и удружења, народ је са пиштаљкама, шерпама и сиренама изразио незадовољство понашањем режима за време ванредног стања.

Како је све изгледало, погледаје у видео прилозима.

link

Браво за Иницијативу Не Давимо Београд која је акцију покренула, браво за грађане Београда и Србије! Широм света одржавају се протести због полицијских мера која крше основна људска права. И Београд је СВЕТ!
znaci doslo je pet do 12, opasna vas frka uvatila

doppler

Aktivan član
Poruka
1.683
Ako se vec lupa, da se lupa dok traje Vucicev dnevnik od pola 8.

A snsovcima ce narocito smetati 10 minuta buke ,
16zha3.jpg

I gde su bili ti sto lupaju na proslim izborima...
sad lupaju a za koga ce glasati na sledecim izborima?

Mrze ce ih da izadju ili ce glasati za Patku, da opet odu glasovi SNSu.

Gilko Bilboa

Veoma poznat
Poruka
10.742
Ovo znaci da su zavrsili sa policijskim casovima u maju mesecu pa umrlo i milion ljudi. To im je sto im je i nakon 1. maja dosao je zatvoru kraj.

Ja ga prvi vise necu postovati.
...

I Srbin uroka rvata....

Masala...

Ima li vas jos???

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.