Quantcast

ПОЧЕЛО ЈЕ! Хиљаде Београђана изашло на терасе – буком против Вучића! (ВИДЕО)

3BEP

Poznat
Poruka
7.881
У целом мом насељу (једно приградско насеље код Бг) нађе се цео један, д стидљиво лупла у неку шерпу; онако, повремено, видевши да је сам, једини.
Онда се, из истог правца зачуо пуцањ, и више се није чуло ништа, осим неколико паса... :hahaha:
A vi naprednjaci ste poznati po tome što nikad ne lažete..:cepanje::cepanje::cepanje:

Poruka
15.779
У целом мом насељу (једно приградско насеље код Бг) нађе се цео један, д стидљиво лупла у неку шерпу; онако, повремено, видевши да је сам, једини.
Онда се, из истог правца зачуо пуцањ, и више се није чуло ништа, осим неколико паса... :hahaha:
Meni BOJKOT ŠERPARI nisu jasni...
Tresu teorije pośtenja, opravdavaju pljačke jednih sa pljačkama drugih i kao to ti je to...kosmička pravda...

A niko da napiśe IME SPASIOCA SRBIJE???

A) BATMAN
B) SUPERMAN
C) SPIDERMAN
D) SUNDJER BOB

KO?

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.358
Hvala na odgovoru, nisam očekivala tako iscrpan .

Nije vaše da vi procenjujete , već da iznosite svoje stavove , ako ih nemate kako možete da procenjujete tuđe ?

Takođe lepo bi bilo da su vas roditelji vaspitali, ali očigledno imali su preča posla ...
Ponovo dajete sebi za pravo više nego što je pristojno. Šta jeste a šta nije moje ne određujete vi.
Molim vas nemojte o kulturi, degutantno je kad dolazi od vas.

Poruka
15.779
Ponovo dajete sebi za pravo više nego što je pristojno. Šta je a šta nije moje ne određujete vi.
To zemljače, vi ste iskusan diskutator...autentičan takoreći....

Pustite gubitnike...

KO JE TAJ NAŠ SPASIOC?
ČIJA SE MAJKA TO NIJE ZALUD PORADJALA?

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
....Vučić je istakao da isti advokat brani "tajkuna Miroslava Miškovića i tajkuna Đilasa".

On je kazao da je Đilas rekao da će kada dođe na vlast da dovede tužioce i da će u zatvor ići oni za koje tužioci kažu.

"Već si dovodio tužioce i sudije, već ste to radili i diktaturu zavodili. Nisu tužioci ti koji odlučuju ko će da ide u zatvor već sud", poručio je Vučić.
Imam lep osećaj da će dobro da ga napune :rtfm:
Još ako se uspostavi da im je Đinđić bio velika prepreka u ovim njihovim gilipterskim marifetlucima, pa ja to više ne smem ni da gledam :sad2:
Ja im u koži ne bi bio.
Ispada da je Đinđić njima bio veći problem nego onima za koje se misli da su ga roknuli!
A obim njihovog uspeha jasno govori da im je trebala čista pista :namcor:

blooser

Poznat
Poruka
9.858
Meni se čini da se neko trudi da je izvuče iz toga , pa ga nekada mlatnu pa se povuče , pa opet ide

Ali mi izgleda i da neko želi da je onemogući da napravi bilo kakav iskorak

Oni koji su je uveli u ovo sada se javljaju da treba da se menja postojeće ...

Tu meni nije ništa jasno
To sto tebi nije jasno to je tvoj problem. Ni nacistima nista nije bilo jasno, sve Hitler naredio, ne bi oni majke im - ali im nije pomoglo.

Ja ti lepo kazem da pazis sta podrzavas. To sto ti nista nije jasno stvar cini samo gorom (po tebe) ali ne nicim ne opravdava. Ako ti nije jasno - ne mesas se u to dok ti ne postane jasno.

Tenkre

Elita
Poruka
24.206
Po pitanju zakona ti je država nadležna

Po pitanju lupanja u šerpe očigledno je da postoji organizacija

Recimo kod mene večeras nije bilo razgalas i ako sam pomislila da će biti , pa je buka bila neuporedivo manja ..

Dakle i ovi drugi su organizovani sa logistikom , baš kao i bakljaši

Šta svet boli briga šta mi radimo ? Kakve sve slike dolaze iz sveta nama, pa šta .

Kod Putina .- on može razne mešetare kontrolisati , mi ne možemo , jer nam odmah zavrću ruku

Svako koristi ono što može ...
Ovo kod nas nije kontrolisanje mešetara,nego njihovo instruisanje i organizacija.Država koja podstiče huliganizam i vandalizam nije država.Autogol vlasti je organizovanje navijača za kontra-miting na zgradama.
Slika nas u svetu je itekako bitna.Ne možeš se predstavljati neozbiljno,ako hoćeš da te shvate ozbiljno.

Poruka
15.779
aj opet

daj ti ime tvog pa da se siti ismejemo i iseremo
Vi ste otvorili temu, vi imate ponudu...

Ja ne nudim ništa, ja vidim aktuelnog protiv kog piśete referate ali ne vidim ko je taj vaš Badža Poštenjačina?

Ko napada Vučića? Ko je Spasilac?

Nek padne Kabala!

Wuhan

Zainteresovan član
Poruka
281
PA HAPSITE IH!!! Mi i hocemo da hapsite sve lopove, a vi sve vreme izmisljate razloge zasto NE MOZETE da ih uhapsite. Te ne dozvoljavaju iz inostranstva, te znate vi zasto ne mozemo, te ovo, te ono...

Ne moze vlast da se ponasa kao da je opozicija! Ne moze vlast da strajkuje gladju protiv opozicije. Ne moze vlast da pravi buku protiv gradjana. SHVATITE TO!!!

A ako necete/ne znate/ne mozete (ne zanima me zasto) da ih hapsite onda ste nesposobni i sklanjajte se sa vlasti da dodju oni koji mogu, znaju i hoce DA IH HAPSE. Samo, ti ce hapsiti i vas.
Prvo morate da udarate u serpe i vicete Djilasu lopove,...... a ne posle kad ga uhapsimo da se iskrcate iz svog broda koji tone i da vicete - Vucicu Srbine, Srbija je uz tebe.
Karte se moraju na vreme rezervisati, a ne 5 do 12.

marlon

Domaćin
Poruka
3.528
ovako stojko pisao kad smo ga pljuvali kad je urlao za djiku pa ko mesto njega KOOOOOO ajdeee da vas cujem :lol:
a vid sad q u slamnom sesiru kako svira sevdalinhku bugojansku lokalnom aliji...i sve se smeska na crvenu, harmonikasu sto viri iz instrumenta :hahaha:
bot par ekselans
bot default

blooser

Poznat
Poruka
9.858
Хорора деведесетих се сећам једино по западњачком уплитању у крвави распад једне суверене земље, да би себи обезбедио тржиште. Све остало ми је мање битно јер је сваки поступак тадашње власти био реакција на ту западњачку акцију, потпомогнуту онима којима су обећали вреће и вреће новца (чекају на грани).
Е да, и по паљењу Скупштине, као врхунац демократије.
Nista Jezda, Dafina, pljacka gradjana Srbije, kriminalizacija i sundizacija drustva do denerisanosti, nista Marko i gajbice, nista marka od 6 din za odabrane a za nas na ulici po 30 din? Sve to zaboravili?

Ako si zaboravila ja nisam, a siguran sam da nas ima jos na milione koji nismo zaboravili. I sad ste izglasali ponovo iste te, zato nam i ide tako dobro da nas je prosto sramota.

Samo da napomenem da ovaj put nece izostati 6. oktobar.

Poruka
23.892
Ponovo dajete sebi za pravo više nego što je pristojno. Šta jeste a šta nije moje ne određujete vi.
Koliko se sećam vi ste prvi nastupili mizogino i podcenjivački , sada ste dobili istom merom ... dakle 1:1 i molim da se dalje ne upuštate sa mnom u rasprave

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.