Počela prijava za 60 evra

proka

Legenda
Poruka
57.100

POČELA PRIJAVA ZA 60 EVRA, evo kako to možete učiniti​

Punoletni građani koji imaju važeću ličnu kartu i prijavljeno prebivalište u Srbiji, od danas mogu da se preko sajta Uprave za trezor prijavljive za pomoć države od 30 plus 30 evra.



INFO 28.04.2021. | 06:22 > 08:25
Počela prijava za 60 evra, evo kako to možete učiniti

Foto: 021.rs
Prijavljivanje je isto kao i prošle godine kada su se građani prijavljivali za pomoć od 100 evra.

Dakle, na sajtu Uprave za trezor (klikni OVDE) treba da prvo kliknu na polje Podnošenje prijave, upišu broj lične karte i banku kod koje imaju otvoren račun.

Građani koji nemaju otvoren račun ni u jednoj banci, treba da u padajućem meniju kliknu na banku preko koje bi želeli da im se isplate pare i u njoj će im biti i otvoren račun.

Od 5. maja počeće prijavljivanje i putem kol-centra, s tim što će broj telefona biti naknadno objavljen, a prijavljivanje će trajati do 15. maja.

Penzioneri, zatim korisnici socijalne pomoći, kao i oni koji su na izdržavanju zatvorske kazne, ne treba da se prijavljuju za pomoć.

Novac će prvo i to 6. maja dobiti penzioneri, a dan kasnije pare će stići korisnicima socijalne pomoći i onima koji su na izdržavanju zatvorskih kazni.

Svi će dobiti po 30 evra u dinarskoj protivvrednosti, a drugih 30 evra sledi im u novembru, dok će penzioneri u septembru dobiti po još 50 evra.

Ostalim građanima će prvih 30 evra početi da se isplaćuje 12. maja a očekuje se da će svi novac dobiti do 20. maja, dok drugih 30 evra mogu očekivati u novembru.

Kako je najavljeno iz Ministarstva finansija, Srbi na Kosovu i Metohiji, u trećoj i četvrtoj nedelji maja mogu očekivati pomoć države. Svi oni će, uključujući i decu, dobiti po 100 evra, dok će nezaposlenima biti uplaćeno po 200 evra.

Nezaposleni u ostalom delu Srbije u junu će dobiti pomoć od 60 evra.

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...va-za-60-evra-evo-kako-to-mozete-uciniti.html

Autor: Tanjug
 

PAO NOVI REKORD: Do 18 sati za 60 evra pomoći prijavilo se 1.466.178 građana​

BIZNIS
28.04.2021. 18:06h
Broj prijavljenih za 30+30 evra pomoći države ruši sve rekorde!
Prijavljivanje je počelo u ponoć, a do 18.00 već se prijavilo 1.466.178 građana!
lg.php

Podsetimo, i kada su ranije tokom dana pravljeni preseci, taj broj je vrtoglavo rastao - do 10.00 se prijavilo 524.000, a do 13.00 je "pao" prvi milion.
Očekuje se da ovaj broj nastavi da raste.
(Kurir.rs)
 
plati se internet 2x al dobro negde je i hrabro ne uzeti?
Postoji neka prirodna ravnoteza izmedju vas koji cete uzeti jer morate i nas koji necemo jer ne moramo, sve je u redu. Drago mi je ako ces eto platiti internet makar jedna stavka manje lakse ces disati jedan mesec. Ali ova vlast kupuje nasu saglasnost za izdaju drzave, kupuju socijalni mir no to je sve kratkog veka jer smo duzni toliko da ce cela drzava sa sve nasim rekama planinama sumama poljoprivrednim zemljistem i gradovima otici na isplatu glavnice mmfu.

Ponavljam stalno info, vrlo zanimljivo, cela cg je u privatnom vlasnistvu black rock konglomerata. Crna gora ne pripada crnogorcima vise.

Da ne davim, uzimajte pare ali iste potrosite na izradu novih pasosa, trebace nam ako se odigra najgori scenario, malo verovatan.
 
Postoji neka prirodna ravnoteza izmedju vas koji cete uzeti jer morate i nas koji necemo jer ne moramo, sve je u redu. Drago mi je ako ces eto platiti internet makar jedna stavka manje lakse ces disati jedan mesec. Ali ova vlast kupuje nasu saglasnost za izdaju drzave, kupuju socijalni mir no to je sve kratkog veka jer smo duzni toliko da ce cela drzava sa sve nasim rekama planinama sumama poljoprivrednim zemljistem i gradovima otici na isplatu glavnice mmfu.

Ponavljam stalno info, vrlo zanimljivo, cela cg je u privatnom vlasnistvu black rock konglomerata. Crna gora ne pripada crnogorcima vise.

Da ne davim, uzimajte pare ali iste potrosite na izradu novih pasosa, trebace nam ako se odigra najgori scenario, malo verovatan.

sve crno al ipak najgori scenario malo verovatan? :think:
ok možda treba zapaziti da 1) plivamo u raznim vakcinama dok se u tzv razvijenim zemljama čeka na vakcinu i to ne možeš da biraš?
2) zap. evropa je imala stroge lockdownove a mi ipak dosta relaksiranije? ne znam šta u ostatku sveta
 
sve crno al ipak najgori scenario malo verovatan? :think:
ok možda treba zapaziti da 1) plivamo u raznim vakcinama dok se u tzv razvijenim zemljama čeka na vakcinu i to ne možeš da biraš?
2) zap. evropa je imala stroge lockdownove a mi ipak dosta relaksiranije? ne znam šta u ostatku sveta
Najgori scenario je malo verovatan jer sa istoka ustaju Rusija i Kina tako da mmf nece moci da nam lupa samare preko nato pakta koji je pred raspadom kao i eu.

1. Cim mi ovako obogaljeni imamo sve moguve vakcine - covek koji normalno rezonuje detektuje da nesto smrdi. Tako su pobili i indijance vatrenom vodom i cebicima sa ebolom.

2. Zapadna evropa je porobljena od strane zapada, na nemackim kasarnama jos uvek pise okupacione snage amerike i vel britanije. Drugo, oni znaju da je ovo Srbija, da smo mi prvi ustali protiv Turaka kada je cela evropa drhtala mi smo se kidali sa turcima. Prvi smo na svetu ustali protiv islamskog fundamentalizma, isis terorista i vehabija ucka i bratskih organizacija 1999e. Dakle znaju oni da Srbe ne mogu ebati. Dok je cela evropa danas okupirana Srbija stoji ponosno pod mekom okupacijom a nato konvoji se krecu ali pokriveni ceradama.

Zakljucak. Jako je malo vakcinisanih, odnosno sterilizovanih i genetski modifikovanih u Srbiji, buducnost i dalje pripada Srbima i Velikoj Srbiji.
 
Najgori scenario je malo verovatan jer sa istoka ustaju Rusija i Kina tako da mmf nece moci da nam lupa samare preko nato pakta koji je pred raspadom kao i eu.

1. Cim mi ovako obogaljeni imamo sve moguve vakcine - covek koji normalno rezonuje detektuje da nesto smrdi. Tako su pobili i indijance vatrenom vodom i cebicima sa ebolom.

2. Zapadna evropa je porobljena od strane zapada, na nemackim kasarnama jos uvek pise okupacione snage amerike i vel britanije. Drugo, oni znaju da je ovo Srbija, da smo mi prvi ustali protiv Turaka kada je cela evropa drhtala mi smo se kidali sa turcima. Prvi smo na svetu ustali protiv islamskog fundamentalizma, isis terorista i vehabija ucka i bratskih organizacija 1999e. Dakle znaju oni da Srbe ne mogu ebati. Dok je cela evropa danas okupirana Srbija stoji ponosno pod mekom okupacijom a nato konvoji se krecu ali pokriveni ceradama.

Zakljucak. Jako je malo vakcinisanih, odnosno sterilizovanih i genetski modifikovanih u Srbiji, buducnost i dalje pripada Srbima i Velikoj Srbiji.

ima vakcinisanih desničara
mogu da ti uvedu zabrane, uslovljavanja itd
 

Back
Top