PMS

U vezi smo 7 mjeseci i do sada nije bilo ovako drasticnih dana. Danas nije htjela ni da me pogleda, a kamoli sta drugo, kada sam je pitao da se prosetamo, odemo na kolace rekla je da nema svrhe, nije zeljela da bude sa mnom ni 5 minuta... Kada sam je pitao sta je problem ona je rekla-nista, ali u smislu da ipak nesto postoji, ugasila je mobilni... Cak sam joj se i izvinio za ne znam ni sam sta, a kada sam joj rekao koliko mi znaci, samo mi je odgovorila dami ne vjeruje... Sad se uzasno osjecam jer iako znam za sve psihicke probleme kroz koje zena prolazi u ovom periodu ipak ne mogu sebi da objasnim ovakvu odbojnost... Sto rece drug, najkriticniji momenat u vezi je svaki PMS.

`umocicu` :lol:
 
U vezi smo 7 mjeseci i do sada nije bilo ovako drasticnih dana. Danas nije htjela ni da me pogleda, a kamoli sta drugo, kada sam je pitao da se prosetamo, odemo na kolace rekla je da nema svrhe, nije zeljela da bude sa mnom ni 5 minuta... Kada sam je pitao sta je problem ona je rekla-nista, ali u smislu da ipak nesto postoji, ugasila je mobilni... Cak sam joj se i izvinio za ne znam ni sam sta, a kada sam joj rekao koliko mi znaci, samo mi je odgovorila dami ne vjeruje... Sad se uzasno osjecam jer iako znam za sve psihicke probleme kroz koje zena prolazi u ovom periodu ipak ne mogu sebi da objasnim ovakvu odbojnost... Sto rece drug, najkriticniji momenat u vezi je svaki PMS.

Ja mislim, da u tom periodu ne postoji nista na ovom svitu sto bi mogao napraviti, a da bude ispravno...
Sta ces, takve smo mi zene...
 
pms nije opravdanje
odnosno, ok. žena ima pravo da se ponaša neracionalno, ali i ti imaš podjednako pravo da se uvrediš ili da odreaguješ. nemoj da budeš mlakonja. nemoj da se izvinjavaš kad nisi kriv. ne treba ti to, a u stvari ni njoj, mada joj možda u trenutku prija. jedno je tolerancija (to je ok), drugo je kad se prostreš da te gazi kao tepihčić.

(ne kažem da treba da je išamaraš sledeći put kad ja budeš video)
 
pms nije opravdanje
odnosno, ok. žena ima pravo da se ponaša neracionalno, ali i ti imaš podjednako pravo da se uvrediš ili da odreaguješ. nemoj da budeš mlakonja. nemoj da se izvinjavaš kad nisi kriv. ne treba ti to, a u stvari ni njoj, mada joj možda u trenutku prija. jedno je tolerancija (to je ok), drugo je kad se prostreš da te gazi kao tepihčić.

(ne kažem da treba da je išamaraš sledeći put kad ja budeš video)
e slazem se sa tobom parka.
neke zene koriste pms kao izgovor za sve,pa onda samo histerisu,deru se i svima vicu kako su u pms-u.
ok nije uvek lako,al zatvori se u sobu i isplaci u jastuk i gotovo.
i ja sam bila zrtva tudjih pmsova tako da kontam da je odvratno kad te neko zato maltretira,ali isto tako kao zensko mogu da kazem da to nije tako dramaticno da zasluzuje bacanje tanjira,razbijanje,dranje,histeriju i ostalo.
za pms treba imati tek onoliko razumevanja koliko zasluzuje - sve preko je izivljavanje i labilnost doticne osobe.
 
PMS kao stalni izgovor...muka mi je od tih prica, ok znam i ja biti nervozna par dana, ali sredim se na svoje nacine, najvise kroz sport! Ma, sve je stvar licne volje koliko zelimo ili ne da nekoga svojim unutrasnjim ludilima ugrozavamo.
Ne bi me iznenadilo da neke zene pocnu zahtevati poistovecivanje tog sindroma sa neuracunljivoscu!
Muskarci ne dajte se, jer svako sebi daje prevelika prava ukoliko mu dopustimo, a ukoliko vase partnerke imaju izrazen PMS samo se sklonite na par dana, ne reagujte, ne podilazite, ne radite nista.
Postoje milioni zena koje nemaju vremena ni da pomisle na PMS, koje moraju uvek biti na visini zadatka...kako one uspevaju?! Moguce je!
 
ne znam je li to urbana legenda ili istina, ali u usa su neku ženu oslobodili krivice za ubistvo (ne sećam se detalja) baš zbog pms-a

I ja sam to negde procitala, mada sumnjam da je to mogao biti razlog za oslobadjanje, jer takva presuda bi za njihov sistem precedentnog prava bila pogubna, mada sta je istina, ne znamo...
Psihijatrijska vestacenja znaju biti jako neobicno tumacena, a PMS nije i ne moze biti psihicka bolest, s toga nema opravdanja za glupost!
 
PMS kao stalni izgovor...muka mi je od tih prica, ok znam i ja biti nervozna par dana, ali sredim se na svoje nacine, najvise kroz sport! Ma, sve je stvar licne volje koliko zelimo ili ne da nekoga svojim unutrasnjim ludilima ugrozavamo.
Ne bi me iznenadilo da neke zene pocnu zahtevati poistovecivanje tog sindroma sa neuracunljivoscu!
Muskarci ne dajte se, jer svako sebi daje prevelika prava ukoliko mu dopustimo, a ukoliko vase partnerke imaju izrazen PMS samo se sklonite na par dana, ne reagujte, ne podilazite, ne radite nista.
Postoje milioni zena koje nemaju vremena ni da pomisle na PMS, koje moraju uvek biti na visini zadatka...kako one uspevaju?! Moguce je!

Да, само питање је да ли је дотична своје понашање оправдала ПМС-ом, или је то дечко сам закључио да мора да је то у питању...:roll:


Ја бих пре рекла да је ово друго и да он у ствари тражи изговор за њено понашање у ПМС, да не би морао да се суочи са тиме да је нешто друго разлог за то што се она тако понаша према њему...
 
On je ovde opisao samo jedan dan a spomenuo je da ona ima i neke psihicke probleme, tako da premalo nam je covek dao cinjenica da zakljucujemo...sigurno je da im nije bas lepo!
 
Da razadanim, bili smo zajedno, strasno se ljubili, pustili suze i na kraju se izvinjavali jedno drugom. Ona mi je objasnjavala nepovezano da misli da nije lijepa, da me ne privlaci, da se boji da nije za mene, da ne zeli da pati i da se boji raskida, ja sam joj objasnjavao koliko mi znaci, koliko je volim... PMS ali sta da se radi ovo je 3X da vodimo ovakav razgovor, ali prvi put da je sve pocelo tako drasticno i sa gasenjem mobilnog i igonirisanjem (pogresno mjesto i vrijeme).
 
To sto ti nju volis ne znaci da neces da je ostavis. Nisi trebao da joj pricas koliko ti znaci nego da je ubedis da neces da raskines sa njom.

Ne brini, ja sam njoj i rekao da nema sanse da raskinem sa njom! Ma zna ona kada racionalno razmislja koliko mi je stalo do nje, a i to svaki dan pokazujem, a mislim da je rafaelo i kinder cokolada malo pomogla:) Ovo dobro dodje da jedno drugome kazemo sta iskreno mislimo, cega se bojim, sta nas muci... A ionako posle svadje poljupci bas budu strasni i slatki:)
 
U vezi smo 7 mjeseci i do sada nije bilo ovako drasticnih dana. Danas nije htjela ni da me pogleda, a kamoli sta drugo, kada sam je pitao da se prosetamo, odemo na kolace rekla je da nema svrhe, nije zeljela da bude sa mnom ni 5 minuta... Kada sam je pitao sta je problem ona je rekla-nista, ali u smislu da ipak nesto postoji, ugasila je mobilni... Cak sam joj se i izvinio za ne znam ni sam sta, a kada sam joj rekao koliko mi znaci, samo mi je odgovorila dami ne vjeruje... Sad se uzasno osjecam jer iako znam za sve psihicke probleme kroz koje zena prolazi u ovom periodu ipak ne mogu sebi da objasnim ovakvu odbojnost... Sto rece drug, najkriticniji momenat u vezi je svaki PMS.

ovo nema veze sa pms-om. nesto si mnogo povredio. a sta, to vec ne znam...
i da, ne odustaj dok ti ne kaze. posle lepo popricajte. a drugo, mislim d aje zaljubljena u tebe skroz.
 
ovo nema veze sa pms-om. nesto si mnogo povredio. a sta, to vec ne znam...
i da, ne odustaj dok ti ne kaze. posle lepo popricajte. a drugo, mislim d aje zaljubljena u tebe skroz.
Hajde, hajde, nemoj da krijes punu istinu od nas... Sigurno pretpostavljas i cime ju je povredio.
Reci nam, pliz, pliz.
 

Back
Top