PMS

georgejune

Starosedelac
Poruka
173.180
Mushkarci, nemojte ochekivati da cete ikad razumeti zenski pms. I nama je totalno teshko da razumemo same sebe tada. I ova izjava nije zezanje. Pms se nazalost pojachava shto smo starije ( a ne radjamo), i jbq.
I zene vas teshko razumeju po pitanju gomile stvari. Za vashu zatvorenost...sklonost ka gledanju sporta kada je njoj do razmene neznosti...na to kada ste preoptereceni poslom, bash onda kada je ona htela da organizuje romatichnu vecheru...i josh gomilu stvari koje su karakteristichne za vash pol. Ali guramo nekako. :)
Pardon..otvoren ka' 'njiga,sport ne pratim(poneki),nemam posao i sam spremam hranu..antibalkanac..8-):lol:

MYOB

Ističe se
Poruka
2.030
meni se cini da si ti pre neki dan pitao da li si kriv, ako kaze da nisi a nesto ne valja. ako sam u pravu onda su dve opcije, da si nesto stvarno zeznuo ili da je ona nasla drugog, makar u mislima, pa joj je neprijatno i reaguje tako kako reaguje. Ako sam pogresila i nisi ti pisao o tome sta misli kada kaze nije nista, a jeste nesto, onda izvini i onda opet moze biti nesto od onog gore, a moze biti i prosto los zivotni period, pa se kola lome na tebi. sto se pms-a tice, jesmo nezgodne tada, ili placemo ili smo nervozne, ali to je kratko, dan-dva. zato nerivi pms za dzabe, ako to traje vec neko vreme.

ALTEC

Aktivan član
Poruka
1.366
ovo iznad sto je leptir i uragan izgovorila ima da odstampam i uramim!
i da pokazujem svim nedokazanim zenama, koje se do ludila bore za ravnopravnost polova, mesajuci muske i zenske karakteristike!...

Poruka
2.308
ovo iznad sto je leptir i uragan izgovorila ima da odstampam i uramim!
i da pokazujem svim nedokazanim zenama, koje se do ludila bore za ravnopravnost polova, mesajuci muske i zenske karakteristike!...

To ne moze. Smatram da je pochetna ideja feminizma bila ok, jer su zene stvarno bile u podredjenom polozaju, ali u shta se to pretvorilo, to je zaista strashno. I smatram da na kraju krajeva nije normalno i prirodno.

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
meni se cini da si ti pre neki dan pitao da li si kriv, ako kaze da nisi a nesto ne valja. ako sam u pravu onda su dve opcije, da si nesto stvarno zeznuo ili da je ona nasla drugog, makar u mislima, pa joj je neprijatno i reaguje tako kako reaguje. Ako sam pogresila i nisi ti pisao o tome sta misli kada kaze nije nista, a jeste nesto, onda izvini i onda opet moze biti nesto od onog gore, a moze biti i prosto los zivotni period, pa se kola lome na tebi. sto se pms-a tice, jesmo nezgodne tada, ili placemo ili smo nervozne, ali to je kratko, dan-dva. zato nerivi pms za dzabe, ako to traje vec neko vreme.

Da joj je los zivotni period to jeste ali sam ja vrlo strpljiv i predan, a i do sada nismo imali niti jednu svadju, ni nesporazum osim par nekih sitnica, a ovo ne traje neko vrijeme vec se odjenom dogodilo danas i to bez ikakvog ociglednog razloga, a znam da "treba da dobije". Cisto me zanima da li su moguce ovako burne reakcije?! Ovo komentarisanje na forumu me oslobadja pritiska i sprecava me da joj ne dosadjujem ili slicno:) jer sam ja poznat po pokusajima da ispravim krivu Drinu.

Poruka
2.308
Da joj je los zivotni period to jeste ali sam ja vrlo strpljiv i predan, a i do sada nismo imali niti jednu svadju, ni nesporazum osim par nekih sitnica, a ovo ne traje neko vrijeme vec se odjenom dogodilo danas i to bez ikakvog ociglednog razloga, a znam da "treba da dobije". Cisto me zanima da li su moguce ovako burne reakcije?! Ovo komentarisanje na forumu me oslobadja pritiska i sprecava me da joj ne dosadjujem ili slicno:) jer sam ja poznat po pokusajima da ispravim krivu Drinu.

Pa pusti glas ******! Odakle ti ideja da trebash da cutish i da trpish :confused:
I ja bih se smorila da je neko pored mene takav. Zene priznavale to ili ne, ochekuju od mushkarca jachinu.
Naravno ne treba preterivati pohlepno ni u tome, a bogami ne treba ni ici u drugu krajnost.:roll:

MYOB

Ističe se
Poruka
2.030
ovo iznad je bilo za alteca. cisto da ne ispadne nesto drugo.
ali onda ne znam cemu frka, ako je sve tako ok. drama, a? nema veze, zdravo je to. mozda ona namerno to radi, da se cimas. mozda misli da si se previse opustio. ;)

topmodelsica

Elita
Poruka
18.128
Ви сте у вези 7 месеци а она тек сад има ПМС???

Ha ha ha ha ha....

Ovo je kao sa Dijanom i Djordjem iz Velikog brata. Ona je danima bila nervozna zbog njega a on se uhvatio za to sto je ona zaplakala "Ona place u ispovedaonici. Plakala je. Sto da place zbog mene?". Kao da je to najvaznije. Neka place, manje ce da piski. I da je devojka kojim slucajem malo iskulirala i sakrila suze on bi se ponasao kao da je sve u redu, sve je super.

ALTEC

Aktivan član
Poruka
1.366
odoh da se spremim za pozoriste...sto volim ove dubokoumne chat teme :)
savet: pricekaj Sinnketa :)...taj je kamione i kamione..zena prevalio

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Pa pusti glas ******! Odakle ti ideja da trebash da cutish i da trpish :confused:
I ja bih se smorila da je neko pored mene takav. Zene priznavale to ili ne, ochekuju od mushkarca jachinu.
Naravno ne treba preterivati pohlepno ni u tome, a bogami ne treba ni ici u drugu krajnost.:roll:

Ma da, ima to smisla... Malo sam se i previse vezao za nju tako da se bojim za svaku sitnicu, a ona to svjesno ili ne koristi... Iskreno da ti kazem tvoji odgvori mi najvise pomazu da shvatim cijelu situaciju:) Thanks

georgejune

Starosedelac
Poruka
173.180
Ajde...rasturio si tolike brakove...:lol:
Slusaj samo leptirica..to je pravo sunce..
I ajde bre dosta plakanja..daj tu malu na 4um da je mi prevaspitamo..

MYOB

Ističe se
Poruka
2.030
pa nije mi jasno ko ti protivureci da postoje razlike i da ne treba da ih bude? nijedna zena, verujem, ne zeli pored sebe drugu zenu, ali to sto zelimo da nam muskarci pomazu u kuci ne znaci da zelimo da budete zenturace. volimo cvrste muskarce, ali to ne znaci da treba da budete sirovine.

black.dragon

Elita
Banovan
Poruka
18.609
nema opravdanja za zene u pms-u... ako sam ja mogao da iskuliram teske depresije 3 dana u sedmici koje nastaju nakon sto se prestane sa konzumiranjem narkotika moze i ona jbenih par dana mjesecno

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.