Ples

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.315
Jel vas nervira kad kao ajde zaplese, iako ne znas da pleses, al da joj ucinis i par koraka, okret i odmah njene gladne drugarice ulete i one hoce da plesu i okretanje i onda krenu da te mlataraju okolo i svaka u fazonu, pijana: pa hajdee, hajdeee,plesi, hajdeee? A ti skapiras da rusis pica sa stolova i laktas ljude okolo koji te zbunjeno gledaju u fazonu: Bwate?
 
Ja se uvek zeznem. Fazon, kao da ispadnem smeker i zavrtim je elegentno i dok se vrati ispred mene, zao, pijan, nasmejan, svetleci pogled, e sa cemo da plesemo.
 
Brate fora je da te zabole za sve pa i to sto ne znas digras,naci kazes joj moze al ce ruka da mi bude na tvojoj guzi,a i ako je neki trance ti opet samo senstis krenes radi vacarenja,ili krenes digras kolce,ma top
 
Jel vas nervira kad kao ajde zaplese, iako ne znas da pleses, al da joj ucinis i par koraka, okret i odmah njene gladne drugarice ulete i one hoce da plesu i okretanje i onda krenu da te mlataraju okolo i svaka u fazonu, pijana: pa hajdee, hajdeee,plesi, hajdeee? A ti skapiras da rusis pica sa stolova i laktas ljude okolo koji te zbunjeno gledaju u fazonu: Bwate?
Sta hoces da kazes ti kad pleses podijum se trese 😄 devojke se njisu a case lome.
 
Ples je odličan za krizu srednjih godina, probleme sa kostima i vid druženja.
Uglavnom ga pohađaju oni od pet banki, pa naviše.
P.S.Tja sam seljanka,...odigram kolo i to je to. 😁
 
A ovde ima par forumaljki koje mi obavezno pokvare temu.
Uvek ispadne kako se ja zapravo hvalim i onda sve ostale forumaljke miske da sam folirant i nece da pisu, a onda ostali forumasi nece da pisu jer nema forumasica.
 
Nego, vratimo se plesu.. prija li vama dok tako plesete a partnerka se lomi, podize, spusta... i u pokusaju da zavede vas privlaci pogled drugih muskaraca. Da li vam imponuje to ili se stidite njenog ponasanja?
 
Jeste jednom kada sam bio zivotinja u pozorisnoj predstavi Aska i Vuk :lol:


@ples :D ... nije mi nikada ni jedan plesala, ali jeste me "upijala pogledom" zasto i koji moj joj bi ne mogu vise da se setim

Jeste jednom kada sam bio zivotinja u pozorisnoj predstavi Aska i Vuk :lol:


@ples :D ... nije mi nikada ni jedan plesala, ali jeste me "upijala pogledom" zasto i koji moj joj bi ne mogu vise da se setim

igram kao drvo :rumenko:
 

Back
Top