Ples

Jeste jednom kada sam bio zivotinja u pozorisnoj predstavi Aska i Vuk :lol:


@ples :D ... nije mi nikada ni jedan plesala, ali jeste me "upijala pogledom" zasto i koji moj joj bi ne mogu vise da se setim



igram kao drvo :rumenko:
Ma ko te pita kako ti igras drvo jedno, pitanje je da li ti prija kad ti drugi gledaju zenu/devojku, sta god da je, dok se stiska sa tobom? Nista, moracu da otvorim novu temu :D
 
Ma ko te pita kako ti igras drvo jedno, pitanje je da li ti prija kad ti drugi gledaju zenu/devojku, sta god da je, dok se stiska sa tobom? Nista, moracu da otvorim novu temu :D
Svačega ima i niko nije isti, ali mislim da muškarci tu većinom nisu kao žene.

Žene vole da im druge žene zavide kad vide kakvog muškarca imaju. To je nekako kod žena stvar prestiža.

Muškarce manje-više boli piša za to šta drugi muškarci misle o njihovim lepšim polovinama. Što manje im gledaju u goozu, to bolje.
 
Svačega ima i niko nije isti, ali mislim da muškarci tu većinom nisu kao žene.

Žene vole da im druge žene zavide kad vide kakvog muškarca imaju. To je nekako kod žena stvar prestiža.

Muškarce manje-više boli piša za to šta drugi muškarci misle o njihovim lepšim polovinama. Što manje im gledaju u goozu, to bolje.
Ne znam koliko zenama prija, meni bi se palila lampica da pravim plan kako da ga udaljim od tih pogleda, samo za moje oci :D
 

Back
Top