Quantcast

Plavi horizont CG?!?

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.294
Prvo nisu " nasi " jer ja nisam crnogorka...a da li su lepsi ...diskutabilno je...zavisi gde ko tj. u cemu trazi lepotu...

Sto se "plavih" tice....i to je izgleda stvar ukusa, jer meni su oni prelepi...sa milion malih plavih lagunica...sa leve i desne strane od pescane plaze...
Ne verujem da je devojka to izmislila, posmatrajuci sta se ovde radi...
Pola Tivta je kupio neki tip ( nije Rus ...mislim da je iz UK ali nisam sigurna) jer tvrdi da ce Tivat imati marinu poput M. Carla....sa velikim golf terenima oko samog Tivta ...koje ce sam finansirati....( znaci govorim o Tivtu koji je zaista RUPA....barem meni....)
....sve to govori u prilog tome da devojka vrlo verovatno ne izmislja....mada nebitno...4,5,6 ili 7 zvezdica.....

SonjaZ

Početnik
Poruka
43
ja sam bila 1993 i prosle godine u septembru(druga polovina), i ne moze da se uporedi onda i sada. voda je u oba slucaja bila cista i bistra i stvarno, ali to ocigledno zavisi od perioda kada boravis.obala je peskovita i dosta ima plicaka tako da je za klince raj, a i za roditelje jer nemaju gde da zbrisu, to je inace zatvoren kompleks u nedodjiji gde se dolazi kolima ili lokalnim autobusom. oko plaze je ranije bio kamp koga sada vise nema, vec je napravljeno igraliste za klince, kafana na plazi je renovirana u restoran koji izgleda ok. u hotel nismo ulazili tako da ne znam u kakvom je stanju sada.i da, placa se ulaz 2e u ceo kompleks posto je postavljena rampa.

Sirkepa

Početnik
Poruka
49
Pa gospodo...sta reci? Elem, definitivno da svako ima neku svoju viziju odmora pa o ukusima i nema svrhe raspravljati. Sto se tice Plavih horizonata u jeku sezone to je nocna mora, nepodnosljiva guzva i jos nepodnosljivija prljavstina... Sadrzaji-ne postoje! Sve je dezorijentisano i neorganizovano kao u vecini manjih mesta u CG, deluje haoticno i ostavlja utisak nekog soc-odmaralista. Cene parkinga, lezaljkii svega ostalog su neprimerene onime sto takvo mesto moze da ponudi a za ovaj period godine ta cena koju ti navodis je sve samo ne povoljna. Nemam predrasuda i ne zelim da blatim bilo sta ni bilo koga ali pregledaj malo ponude turistickih agencija pa ces videti da za okvirno te novce mozes otici na mnogo kulturniju destinaciju od CG, ako ne promenis misljenje sto se tice zemlje onda bar odaberi neko urbanije mesto jer se ovde neces nauzivati 100%

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.126
Ja se pošto imam stan u Baošićima često kupam na Horizontima i u principu je ok naravno kada se ide kolima.Da odsedam u hotelu ni u ludilu jer je baš zabačeno.Plaža je lepa ima dana kada bude prljavo ali uglavnom je pristojno.Naročito kada se ide stazom do stena pogled na onu vodu je kao iz bajke.Da ne deru na onom trajektu kroz zaliv verovatno bih se svaki dan kupao tamo ali ovako odem jednom ili dvaput nedeljno tokom mog(jednomesečnog) boravka u CG.

trulex

Početnik
Poruka
26
koliko vidim većina na forumu je protiv CG i nema ni komentara. A šta onda predlažete ako imam dvoje dece 2 i 5 godina a nemam pasoš da bi išao u Grčku.
Pozdrav
Ne znam odakle si, i da li imaš auto, ali možeš svaki vikend da odvedeš porodicu na izlet u prirodu na najbilže brdo ili jezero, a negde možeš da se zadržiš i više dana, recimo na Tari.
Pozdrav

turizamcg

Zainteresovan član
Poruka
460
Mi smo bili tamo pre tri godine i - nikad više! U vodi nisu alge, iako smo i mi na to prvo pomislili, već joj tu ¨divnu¨ žućkasto-zelenu nijansu daje kanalizacija, koju iz glavne cevi iz Boke u tu ¨plavu uvalu¨ donose morske struje. Tako da cela Boka kaki u tu uvalu u kojoj se kupa, između ostalih, i gomila beba, koje posle završe sa ozbiljnim stomačnim problemima. Tako smo i mi prošli, plus gnojna upala ušiju. Sve smo to zadobili pre nego što smo shavtili o čemu se radi. Posle su nam sve to ispričali meštani, koji se kupaju isključivo na jednom divljoj plaži ispod kamenoloma. Ove informacije nam je potvrdila i lekarka iz hotela ( ¨Plavi horizonti¨), koja je lečila brojne goste ( nema ko nije dobio bar proliv).

Nisam imao namjeru da komentarišem ovaj post, jer su neki već dali dosta objektivnih komentara i sasvim dovoljno arugmenata za i protiv boravka u hotelu Plavi Horizonti.

Ali, ovaj post je neviđena glupost i odavno nisam pročitao ovako besmislenu izjavu.

Prvo, Boka Kotorska je, u kanalizacionom smislu - prilično udaljena i nema nikakvih dodirnih tačaka sa Plavim Horizontima.

Drugo, da je ovo što si napisao glupost, možeš se uvjeriti već nakon 20 metara (dvadeset) od obale prema dubini - gdje voda odjednom postaje kristalno čista, a žutu boju ima samo u dijelu gdje je veoma plitka i pješčana (imate osjećaj kao da hodate po tepihu, toliko je pjesak sitan).

Kanalizacioni sistem "cijele Boke" bi se protezao stotinama metara i bio bi veoma uočljiv.

Virusna oboljenja na ovakvim plažama su sasvim normalna posebno u špicu sezone, kada je veliki broj kupača i kada svi, da prostite, vrše nuždu u moru, umjesto u wc-u - pa je sasvim normalno da se ljudi razbole koji malo popiju od te "svete" vodice koja je u tom pojasu, od obale pa sledećih 20 metara - izuzetno plitka te samim tim i pogodna za prljanje).

Dakle, Dejane... sledeći put se malo bolje informiši.

turizamcg.com

dragon1989

Početnik
Poruka
2
ovaj sch je u pravu...tamo nikad nece biti hotel sa 5 a ne 7 zvezdica... radio sam tamo 3 meseca 2008 tad i nikad vise...ta zelena ili braon voda je i od kupaca ali 70% od kanalizacije ili sta vec .Cevi idu iz hotela ispod plaze sa desne strane i idu skroz do bova i tu se sve ispusta.....toliko..inace lepa je plaza.

:) :D

Ledena_Vatra

Početnik
Poruka
12
ja idem ove godine krajem jula....cula sam dosta losih a isto toliko i dobrih komentara....bas jedva cekam da vidim kako je ...nadam se da ce biti dobro msm ako nista plizu je budva pa cu skoknuti trajektom...javicu vam kako je meni bilo :)

Ledena_Vatra

Početnik
Poruka
12
auuu vi niste normalni...voda je extra ...kome smetaju ona mala deca neka idu na stene gde je i najbolje..o kakvim vi to bolestima pricate nikakvih tegoba nisam imala cak suprotno.hrana je preukusna !!
svima preporucujem da odu u plave pozzz :)

27E

Legenda
Poruka
50.354
plavihorizonti.jpg

bio sam jedno popodne

za lezaljke ne znam dal se placaju

sto se dileme tice ima i za i protiv

plaza je plitka. raj za decu. mozda se i vidi na slici. to je veoma pogodno da se dete od tri godine izigra do mile volje u vodi. ja sam zbog tog razloga isao cak na tasos

ali, petrovac je grad. ovde nema ni g od grada. usamljeni hotel. sta uvece? treba imati automobil. onda moze da se obilazi po zelji

EdZR

Zainteresovan član
Poruka
450
Ljudi jer vi idete na odmor ili da se provodite ako idete da se provodite idite na splavove u bg-u. Ovo je jedna od najboljih plaza u cg ja sam bio 6 god. Raj pesak plitko za zezanje u vodi odbojka ili tako nesto. a sa strane ima staze koje vode betonske plaze. Leva strana je super za skakanje.. ima i podvodnih pecina super. Voda jeste nekada ne zuta nego vise narandzasta i to jeste od algi samo kada one svetaju inace je super.. Ako zelite odmor i ako idete zbog kupanja uzivanja u carima mora .. onda je ovo izbor. Ako zelite guzvu i ne znate gde cete staviti stvari i da se kupate kao kinezi covek do coveka idite u Budvu. Ali nikako nemojte menjati Plave Horizonte i samo da one ne budu "grad"

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.