Planetarijum

Јесте одличан глумац, с тим што често у различитим филмовима глуми на исти фазон...ал капирам да то има везе и са самим улогама, а и мало ко је неограничено талентован. Зато је у Тарантиновом Ђангу разбио. У топ 10 ми је глумаца свакако.
 
Мислим да је тако често са људима његове расе + нега коју себи може да приушти. Рецимо, често је код црнкиња тешко погодити колико имају година.
У сваком случају, нека нам још дуго живи и снима!
 
To su geni
A možda i od klime
Kako si podneo ladnoću?
Ili ti ne smeta?
Sigurno su njeznice i mladolike zbog hladnije klime i ne izalaganja prevelikim vrucinama( a i zbog lijepog zivotnog standarda, ne sekiraju se mnogo oko egzistencije :D).Malme se nalazi na jugu Svedske, klima poput DAnske, nista extremno hladno, vise kisovito i oblacno. Inace volim Zimu, nekako smiri i udostoji ljude ;)
 
Сад ми тек ништа није јасно. Северњаци младолики због неизлагања превеликим температурама, а Африканци исто младолико и поред излагања екстремним врућинама. Ко ће га знати...
 
Сад ми тек ништа није јасно. Северњаци младолики због неизлагања превеликим температурама, а Африканци исто младолико и поред излагања екстремним врућинама. Ко ће га знати...
Afroamerikancima teze vidis bore zbog tamnije boje kože, sjevernjaci zaista imaju manje bora zbog hladnije klime.NAravno nista ne mozemo generalizirati.
 
Сад ми тек ништа није јасно. Северњаци младолики због неизлагања превеликим температурама, а Африканци исто младолико и поред излагања екстремним врућинама. Ко ће га знати...
Nije u pitanju temperatura vec UV zračenje
Crnci imaju mnogo više melanina upravo zbog toga
 
A stare i crnci i te kako, sto se posebno vidi kada malo puste kosu( Morgan Freeman :D)


566621
 
Realno belci najgore stare :mrgreen: svi su bolji otprilike.

Da..mi bijelci u prosjeku imamo najtanje subkutano tkivo na licu...i najmanje melanina (zastitnog pigmenta) i najpodlozniji smo pojavi bora i uopste isusivanju i starenju koze. Zutoj rasi je to subkutano tkivo najdeblje te oni u prosjeku stare najsporije...crnci su negdje izmedju.

Medjutim ovo uopstavanje...ne vrijedi mnogo pojedincu koji u tom smislu ima bolju ili losiju genetiku koze u odnosu na prosjek svoje rase.

Bilo kako bilo pogotovo mi bijelci bi u tu svrhu trebali svakodnevno koristiti zastitni faktor...cak i zimi.
 
За љубитеље демонологије - Владимир Лалић!
Бори се са демонима и комуницира са ђаволом лично. Четири сата интервјуа и прегршт занимљивих доживљаја.
Како вам се чини? Преслушао сам тек пола.
 

Back
Top