Planetarijum

IMG-8bf042c3f27a76d2b956b4a18f727ab0-V.jpg
 
Imali smo mnogo toga...
Mada ovde je estetika viši nedostižni level
Ovde je upitna funkcionalnost a i sigurnost
Jel su Vesićeve ploče ODMAH pukle?
A besmislena betonska kosina na Slaviji je takođe odmah morala da se pregrađuje da ne bi nekog ubila
Dok sam radio u Ruzveltovoj ispratio sam celu rekonstrukciju. Mislim da je moj Virgo doživeo nervni slom jedno 200x...Jbg nema ni zidara, grade po nemačkoj :)
 
Pa jeste ali je nekako naš da ga ebeš. Odavno me briga za malverzacije, spomenike, zemlju i sve ostalo. Više me drži neki duh predaka, ne znam kako da objasnim drugačije.
Mene bilo kakve simpatije prema ovoj državi napuste kada vidim recimo da je u mojoj firmi magacioner sa sednjom školom i šturo završenim privatnim 'fakultetom' postao jedan od pomoćnika direktora sa platom od nekih 370 000 dinara plus bonusi, dok su ljudi sa doktoratom imali oko 70 000. A radim na naučnom institutu. :neutral: Da mi ne bodu oči direktno takvi slučajevi možda bih i mogla da zažmurim na njih, ali ovo je već hebanje u zdrav mozak.
 
Mene bilo kakve simpatije prema ovoj državi napuste kada vidim recimo da je u mojoj firmi magacioner sa sednjom školom i šturo završenim privatnim 'fakultetom' postao jedan od pomoćnika direktora sa platom od nekih 370 000 dinara plus bonusi, dok su ljudi sa doktoratom imali oko 70 000. A radim na naučnom institutu. :neutral: Da mi ne bodu oči direktno takvi slučajevi možda bih i mogla da zažmurim na njih, ali ovo je već hebanje u zdrav mozak.
Šta reći...nije ni čudo što pametni beže a prosečan iq u državi pada. I onda ide nov krug širenja lošeg sistema vrednosti i tako u beskraj.
 

Back
Top