Placebo

Sta?

  • Ok

  • Sranje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Brian bas deluje... cekaj da nadjem pravu rec... da, deluje osecajno i deluje kao da je mnogo fin. Ok je skroz. A i svidja mi se taj fazon sto su u bendu ejdan homoseksualac, jedan heteroseksualac jedan biseksualac. Skolski primer tolerancije i jedinstva. I sjajan EPP. Sve u svemu, likovi su skroz super. Odusevljavaju me.
 
guitarrr_babe:
Brian bas deluje... cekaj da nadjem pravu rec... da, deluje osecajno i deluje kao da je mnogo fin. Ok je skroz. A i svidja mi se taj fazon sto su u bendu ejdan homoseksualac, jedan heteroseksualac jedan biseksualac. Skolski primer tolerancije i jedinstva. I sjajan EPP. Sve u svemu, likovi su skroz super. Odusevljavaju me.
hej,samo reci da delije :D i vec mi je sve jasno, znam da je tesko naci reci da se odredi to cudo prirode
 
Glupo mi da otvaram novu temu, pa ću ovde. Baš me interesuje šta mislite o novom albumu placeba?

Meni je na prvo slušanje bio razočaranje, kao i mnogima, ali u principu sad shvatam da je morao da bude takav kakav je.Bilo bi glupo ponavljati stalno iste teme i biti u istom raspoloženju.Prerasli su period melodrame i sad mi deluju kao da su u fazi kad im je sve lepo, srećni su i prave muziku iz zadovoljstva, a ne da bi izbacili bes, mada je Black Market Music to i nagoveštavao.Taj utisak mi je ostao i sa koncerta.

BTW, nisam imala predstavu da imaju toliko fanova ovde :shock:
 
jee..napokon se nadjose neki ljudi koji ne zele da vredjaju clanove benda.Obicno kad ljudim spomenem placebo svi pocnu nesto kao u stilu jaoj slusas te pedere mislim da zaista nije bitno da li su gej ili ne vazno da prave super muziku a meni se bas svidja to sto su razliciti od ostalih i sto se ne stide da to pokazu iako mnogi ne podrzavaju to njihovo opredeljenje nazivajuci ga bolesnim ja ga takodje ne podrzavam ali ni ne mislim da je BOLESNO
a sto e tice poslednjeg albuma mislim da je ok. nadam se da ce sledeci biti bolji :)
 
b.e., šta ćeš, tako ti je to kod nas, totalno smo homofobični; zamisli tip pa se još šminka ili nosi suknju (daleko bilo)!
ja sam baš zbog toga bila iznenadjena brojem i ponašanjem publike na koncertu, koji mi je ostao u najlepšem sećanju...
 
Sens:
b.e., šta ćeš, tako ti je to kod nas, totalno smo homofobični; zamisli tip pa se još šminka ili nosi suknju (daleko bilo)!
ja sam baš zbog toga bila iznenadjena brojem i ponašanjem publike na koncertu, koji mi je ostao u najlepšem sećanju...
koncert je bio jedan od najboljih koji su odrzani u bg-u u poslednje vreme...ZAUVEK CU GA PAMTITI
 
Pa, meni su Placebo OK, volim, npr. Taste In Men i tako to, ali nisam neki preterani fan. Mozebiti da je to zato sto mi brat ispira mozak njihovom muzikom. On ih bas voli. Uputicu ga na forum...
 
Sens:
b.e., šta ćeš, tako ti je to kod nas, totalno smo homofobični; zamisli tip pa se još šminka ili nosi suknju (daleko bilo)!
ja sam baš zbog toga bila iznenadjena brojem i ponašanjem publike na koncertu, koji mi je ostao u najlepšem sećanju...

pa ko zna, nije taoko u pancevu,
evo moj nemampojmastamije je na svirci 40 godina rocka u pancevu nosio suknju, i uopste nije bilo reakcija tipa: "...vidi pedera..."
a i ljudi se sminkaju, pa sta?
a i ljudi su gay, pa sta?
a sad malo da se vrnem na temu, placebo?
pa super su, samo mi je jaaaaaaaako zao sto nisam bila na njihovom certu!!! :cry: :(
 
KO SLUSHA PLACEBO SIGURNO VOLI I DA PUSHI K...VE,POSTO SU TO SVE PEDERCINE,SMRT HOMOSEKSUALCIMA ALI AKO BAS VOLITE DA PUSHITE EVO VAM TUKI PA PUSHITE
 
Anonymous:
KO SLUSHA PLACEBO SIGURNO VOLI I DA PUSHI K...VE,POSTO SU TO SVE PEDERCINE,SMRT HOMOSEKSUALCIMA ALI AKO BAS VOLITE DA * EVO VAM TUKI PA *
jel si ti onaj sto se ispovracao po Darkwood dub topiku, a sigurno jesi posto prepoznajem tvoj stil, e pa idi leci se jer si seksualno ugrozen
 
Blackmarket music mi je omiljeni album,mada sam sasvim zadovoljna novim albumom...
mmm,brajan je tako njam njam
nancy boy mi je jedna od omiljenijih pesama...
zao mi je samo sto nisam bila na koncertu jer kazu da je bio bas dobra,a 'fala bogu imam tu ortake koji ce me podsecati do kraja zivota na to da nisam bila na koncertu :P
 
Anonymous:
KO SLUSHA PLACEBO SIGURNO VOLI I DA PUSHI K...VE,POSTO SU TO SVE PEDERCINE,SMRT HOMOSEKSUALCIMA ALI AKO BAS VOLITE DA * EVO VAM TUKI PA *


izvini,pa sta ako su ****** ??kakve to veze ima sa muzikom?stvarno te ne razumem?
cekaj,ako saznas da je recimo jedan clan tvog bas omiljenog benda gay prestaces da ih slusa?jel? :roll:
 
vukan:
Nasla sam na njihovom sajtu da dolaze u Beograd 02.09., i ne mogu ni da predpostavima koliko je ljudi koji ih slusaju ovde. Da li ce biti dovoljno obozavalaca da se napuni Sava Centar?

Da se nisi malko zeznula?!Oni su vec bili u BG-u pre jedno 2 god,istog datuma(!?!) :?
 

Back
Top