Pitanje o budućnosti sa potencijalnom devojkom

Ne znam da li je neko razumeo,pitam konkretno za mišljenje momaka,kako bi se oni postavili da neka devojka,koja im se prva svidi,želi budućnost sa tim momkom,da su zaljubljeni jedno u drugo,da devojka želi dugu vezu sa tim momkom,ozbiljnu vezu od 5-6 godina,a nakon toga budućnost,brak,decu.Dakle pitanje je za momke kako bi se oni postavili prema toj devojci,da li bi sa njom prvom hteli budućnost,brak,decu ili ne,ili bi hteli da imaju jos nekoliko devojaka.Ovde je dakle pitanje za momke da li su spremni da budu sa takvom devojkom i da sa njom jednom ostvare tu budućnost ili nisu spremni na takvo nešto?,jer ne žele budućnost sa prvom devojkom u koju su se zaljubili,vec mozda sa nekom sledecom.
Ocigledno ne shvatas odgovore.Prvo,niko ne zna sta nosi sutra...mogu da se ne probudim,moze da me zgazi auto,mogu da dobijem nasledstvo ili infarkt...
Svako normalan ulazi u vezu da bi ta ista veza trajala.Ne govorim o kres varijantama ili vezama iz koristi,nego pravim,iz emocija.
Koliko ce trajati niko ne moze da kaze.
Ti potenciras-devojka hoce da to traje.Pa naravno,svaki normalan covek to hoce.I normalnog muskarca to nece uplasiti.
Bolje probati ako im je zajedno ok,pa dok traje.Moze da bude do kraja zivota,a mogu da se zaljube u nekog levog posle tri meseca .
 
Ocigledno ne shvatas odgovore.Prvo,niko ne zna sta nosi sutra...mogu da se ne probudim,moze da me zgazi auto,mogu da dobijem nasledstvo ili infarkt...
Svako normalan ulazi u vezu da bi ta ista veza trajala.Ne govorim o kres varijantama ili vezama iz koristi,nego pravim,iz emocija.
Koliko ce trajati niko ne moze da kaze.
Ti potenciras-devojka hoce da to traje.Pa naravno,svaki normalan covek to hoce.I normalnog muskarca to nece uplasiti.
Bolje probati ako im je zajedno ok,pa dok traje.Moze da bude do kraja zivota,a mogu da se zaljube u nekog levog posle tri meseca .
Razumem,ali ostali moraju da razumeju da mi devojke imamo neke ideje o tome sta bismo volele i ocekivanja.Kad se to kaze,pobegnu glavom bez obzira.Ali jasno je da niko ne zna koliko ce da potraje,ono sto meni smeta jeste,otvoreno kazujem ono sto bih volela,a onda pocnu da se povlace,bez i da pokusaju da budu u vezi.
 
Iz mog ugla radi se o iskrenoj ljubavi, spoju srodnih dusa, ona prva druga veza kada smo se zavoleli kao dva idiota i disali za ovog drugog. E to kada se desi, ta klinacka ljubav onda se ne razmislja o drugoj opciji. Mada to je izumrelo, danas se hefta ko sa kim stigne, postajemo animalni, ne zna se ko je gori muskarci ili zene. Odavno smo zasluzili taj asteroid, restart pa ispocetka da se odusevljavamo svojim intelektom kada otkrijemo vatru i tocak.
Ja kada to kazem nekome ko ima godina koliko i ja,on pobegne.A predstavi se tako da pozelite sa njim sve.
 
Razumem,ali ostali moraju da razumeju da mi devojke imamo neke ideje o tome sta bismo volele i ocekivanja.Kad se to kaze,pobegnu glavom bez obzira.Ali jasno je da niko ne zna koliko ce da potraje,ono sto meni smeta jeste,otvoreno kazujem ono sto bih volela,a onda pocnu da se povlace,bez i da pokusaju da budu u vezi.
Slusaj,meni kad bi devojka posle tri sastanka pocela da objasnjava kakve cemo tapete da lepimo u decjoj sobi,i da ce nam se sin zvati Vukoje ili Dragojlo, isto bih reagovao.
Ne zato sto me to plasi nego sto na pocetku veze imati plan do kraja zivota je ....pomalo nezdravo,da se blago izrazim.Skrivena patologija.
Svi to u posvesti zele,bar velika vecina,ali se pusti sudbina i vreme da odrade svoje.
 
Slusaj,meni kad bi devojka posle tri sastanka pocela da objasnjava kakve cemo tapete da lepimo u decjoj sobi,i da ce nam se sin zvati Vukoje ili Dragojlo, isto bih reagovao.
Ne zato sto me to plasi nego sto na pocetku veze imati plan do kraja zivota je ....pomalo nezdravo,da se blago izrazim.Skrivena patologija.
Svi to u posvesti zele,bar velika vecina,ali se pusti sudbina i vreme da odrade svoje.
Naravno,ali to su samo zelje koje Vi muški ne razumete,Vi mislite da ste dužni do kraja zivota da budete sa nama,ali vreme pokazuje i radi.
 
Poslednja generacija koja je sluzila vojsku je 1985. Ovo su sve amerikanizovane degeneracije. Ne ume da baci bombu ali ume da vitla penisom kao vatrogasnim crevom. Mnogo ocekujes 🙂
Pa ume da vitla svako,to je najlakse,ali biti sa nekim iskreno je najteze.Drugo ko Vama daje za pravo da vi odlucujete da li hocete sa devojkom vezu ili prijateljsvo na nevidjeno?To se valjda odlucuje na vidjeno?
 
Naravno,ali to su samo zelje koje Vi muški ne razumete,Vi mislite da ste dužni do kraja zivota da budete sa nama,ali vreme pokazuje i radi.
Ti konstantno masis smisao odgovora.
Niko nije duzan nista.Svako hoce vezu za ceo zivot.Ali nije normalno posle nedelju dana ili prvog seksa govoriti da je to to.Ako ne razumes,jbg,ako trolujes dva puta jbg.
 
Pa ume da vitla svako,to je najlakse,ali biti sa nekim iskreno je najteze.Drugo ko Vama daje za pravo da vi odlucujete da li hocete sa devojkom vezu ili prijateljsvo na nevidjeno?To se valjda odlucuje na vidjeno?
Prvo jab odlucio ka i svaki predstavnik vrste da umocim. A kasnije idu procene prijateljstva neprijateljstva ili veze. Dok me to pogledas na vidjeno, pa dok se odlucis, pa dok se predomislis dva puta ko svaka postena pa dok te namolim da mi das pa meni mladost prodje.
 
Dobro sad kasnis sa odgovorom jer isprobavas da vitlas vatrogasnim crevom... ne ide miro, ti nisi vatrogasac, zato ti kazem ne moze svako da vitla crevom. Moras prvo da prodjes obuku odnosno kurs. A i taj deo kada prodjes prvo gasis male vatre, takozvane vatrice. Ne smemo da te bacimo u vatru, odnosno sumski pozar gasis vec kad steknes iskustvo.. pazis odakle vetar duva, pazis da te ne opkoli vatra, pazis svoje kolege... polako miro ima vremena. 🙂
 
Prvo jab odlucio ka i svaki predstavnik vrste da umocim. A kasnije idu procene prijateljstva neprijateljstva ili veze. Dok me to pogledas na vidjeno, pa dok se odlucis, pa dok se predomislis dva puta ko svaka postena pa dok te namolim da mi das pa meni mladost prodje.
Pa da,ali moja najbolja drugarica njoj se javljao usvarac koji je odlucio na nevidjeno da hoce prijateljstvo sa njom,a dva meseca hteo vezu.
 
Razumem ja to,ali kad se kaze jos pre stupanja u vezi sta hoces,oni pobegnu.Ja bih volela dugu vezu,koja bi se nastavila brakom.
Mogu da ti ponudim da umocim pa ako se pokazes u svetlom svetlu mog te ozenim u postenu kucu domacica da budes stara majku da mi cuvas decu da radjas. Ja plodan, majstor, pokazes mi sliku deteta ja ti opravim 3 komada iz 1 cug. Ako omanem vracam pare. A imas ti miraz, jel ce se otvore matori za to sto cu da te odvedem od kucu?
 
Pitanje o budućnosti sa potencijalnom devojkom
Pozdrav svima,
imam pitanje za momke,prvenstveno za one koji imaju 22,23 godine,a mogu naravno i stariji momci da se uključe.Ko ima 22,23 godine od momaka,a da želi da učestvuje u pitanju o budućnosti sa potencijalnom devojkom,neka to naglasi,zanima me Vaše mišljenje.
Zamislite da nikada niste imali devojku i da Vam se odjednom pojavi neka devojka,koja Vam se baš svidi i da vodite sa njom konverzaciju duže vreme,da mislite da možete i želite sa njom nešto više od prijateljstva,ali da ta devojka ima stav da želi ozbiljnu vezu,sa Vama,i da želi budućnost sa Vama,decu i brak za na primer 5 ili 6 godina.Da je ukratko reč o devojci,koja je spremna kad se zaljubi,da bude sa tim momkom do kraja života,ako razumete.Da li biste želeli isto i Vi,budućnost sa njom,ako Vam se ona jako dopada,ako Vam se dopada kao nešto više od prijatelja?I ako ste se u nju zaljubili,Ili biste bili sa njom,pa našli neku drugu devojku za sebe,kasnije,jer ne želite da sa prvom devojkom na koju naidjete ostvarite i brak,porodicu,bez obzira na to što ste se zaljubili u tu devojku?
Zavisi sta za tebe predstavlja veza, jer mislim da je to osnovno pitanje. Za mene je veza odnos gdje oboje gaje nadu i ljubav da ce to prerasti vezu u doglednom periodu. Ostalo mi spada pod seme i semice. Ne postoji nesto sto ce ti reci da li je to to, jer svaki dan moze biti posljednji, ukoliko prestane borba. E sad, kako se postaviti prema njoj? Iskljucivo zavisi od tvoje zrelosti, jer ne postoje drustvene norme koje bi ti odredile izbor. Prva djevojka i brak, sta je toliko lose? S tom djevojkom/zenom moze se zavrsitit brak kao i onome sto je imao 10 djevojaka i duplo vise sema, bas kao i onom sto je imao 3 veze od 3 godine. Bitno ti je da mozes njene osobine uporediti s djevojkama koje vrlo dobro poznajes i da to sve izvagas. To je kocka, gdje mozes mnogo izgubiti, ali isto tako i sve dobiti. Nekada ce ti izgledati da je sve to glupost i da sebe smaras sto mislis o tome, dok ces drugi put reci sebi: "Gdje ovo da prokockam?".
Djete drago, i ako ne spadam u mjerodavnu kategoriju ipak da odgovorim.
Koliko kalkulacije! A ljubav je vjeruj mi najednostavnija matematika, ili je ima ili je nema. U sta ce se razviti za 5-6 god niko ne zna, vec samo predpostavljas. I uzivas, dok traje.

Svidja ti se, riskiraj!
Ne biras fakultet pobogu!
👏👏👍
 
Mogu da ti ponudim da umocim pa ako se pokazes u svetlom svetlu mog te ozenim u postenu kucu domacica da budes stara majku da mi cuvas decu da radjas. Ja plodan, majstor, pokazes mi sliku deteta ja ti opravim 3 komada iz 1 cug. Ako omanem vracam pare. A imas ti miraz, jel ce se otvore matori za to sto cu da te odvedem od kucu?
E pa ne moze to tako sa mnom.Prvo duga veza,u toku veze onda seks.Da umačeš tako,ne bih ti dala.
 
Ne kapiras.Ja samo kazem ono sto bih volela.Sta bi ti rekao da imas devojku sa kojom hoces dete u 23 godine?To kad pricas nekome oni pobegnu.
Ne ti ne kapiras da je to najblaze receno cudno.Pomalo bolesno.
Mada sad pricas-imas devojku,a pre nekoliko postova da ti to kaes i pre nego ste u vezi.
Klasicno trolovanje,bar zapamti sta pises i drzi se toga.
 
Ne ti ne kapiras da je to najblaze receno cudno.Pomalo bolesno.
Mada sad pricas-imas devojku,a pre nekoliko postova da ti to kaes i pre nego ste u vezi.
Klasicno trolovanje,bar zapamti sta pises i drzi se toga.
Pa pitam te,potanje se odnosi na tebe sta bi radio da ti imas devojku od 23 godine i da hoces dete sa njom?Isto tako i ja mogu da pozelim sa deckom da imam dete tako mlada.
 

Back
Top