Quantcast

Pitanje o budućnosti sa potencijalnom devojkom

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.441
Pa pitam te,potanje se odnosi na tebe sta bi radio da ti imas devojku od 23 godine i da hoces dete sa njom?Isto tako i ja mogu da pozelim sa deckom da imam dete tako mlada.
Ja sam dobio dete u 22,sa zenom sa kojom sam bio od 14e godine.
Ali nismo pre zabavljanja davali ime deci i planirali gde cemo da stavimo krevet a gde stalak za kisobrane.Nego to ide spontano.
Ponavljam,i necu vise da budem deo ove ujdurme:
Nije normalno pre pocetka ili na samom pocetku veze reci-ja hocu sa tobom brak,decu,unuke...I svaki pametan/pametna ce se okrenuti i otici.
Mada,ne vidim zasto sam i do sada odgovarao,posto je vise nego ocigledno da pokusavas da lozis narod ovde.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Ali nismo pre zabavljanja davali ime deci i planirali gde cemo da stavimo krevet a gde stalak za kisobrane.Nego to ide spontano.
Nije normalno pre pocetka ili na samom pocetku veze reci-ja hocu sa tobom brak,decu,unuke...I svaki pametan/pametna ce se okrenuti i otici.
Mada,ne vidim zasto sam i do sada odgovarao,posto je vise nego ocigledno da pokusavas da lozis narod ovde.
Rekla bih da si dosta stariji od mene,to je bilo nekad,danas nema toga,retko ko razmislja o deci.Sve se svodi na seks.Ali ako bi se zaljubili i ako bi to bilo to sa suprotnim polom sto ne bi bilo dece i za 10 godina?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Ne ti ne kapiras da je to najblaze receno cudno.Pomalo bolesno.
Mada sad pricas-imas devojku,a pre nekoliko postova da ti to kaes i pre nego ste u vezi.
Klasicno trolovanje,bar zapamti sta pises i drzi se toga.
Da ti objasnim,ja sam devojka koja zeli jednu osobu do kraja zivota i sve sa njom,kad se zaljubim zelim sve sa tom osobom.A danas kad postavljas nekome pitanja,on pobegne

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Kako znas da nisam tvoj tip?
Nisam ukapirana,to sto ja zelim,znam da necu naci.Nekada je bilo cenjeno kad je devojka bila nevina,danas nije.Isto tako,smatram ako bi ljubav bila uzvracena,da bi jedna veza trebala da se zavrsi brakom i nastavljanjem loze.Ali,nema toga danas,kad izneses svoja ocekivanja kao ja otpadas odmah,zato sto ono sto ti hoces nece odoba muskog pola,jer on samo hoce seks,ako pises kad ti neko kaze da hoce da pricate o Vama,i maštaš o udaji,taj neko pobegne

Kafa

Poznat
Poruka
7.286
Izvini,mi zaboravili da ti kazemo :lol:

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Pa kako da te ozenim ako si busna? Jel kreces na dug put sa probusenom gumom? Kod nas cigana obicaj je da se prvu bracnu noc iznese posteljina na ulicu ako ima tragova krvi bacaju se pare i darovi. Nema beze evo baba kaze prosucemo litar crvene farbe na posteljinu isto ko da si nevina
A pa mozda i jesam nevina.Zar je to bitno?Neces mi prvu noc praviti bebu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.