pitam se

Па да, има...много:о(
То ниjе добро за духовни живот свакога човека. Понекад ови духовни експерименти се заврше...психо бољкоj

Поздрав.
 
Jeronimo:
Njihova stvar, dokle god mene ne uznemiravaju......a ima ih i previse!!!!!!

А ово jе моjе размишљење: jа се узнемиривам. Погледи у ока ових човеков...Она су понекад абнормални.

Поздрав.
 
mrak:
sta mislite o novokomponovanim vernicima, ili o veri iz mode?ima li toga?
Joj,ima ih mnogo!Svake nedelje pevam na liturgiji i pricest traje 30 minuta.Ima mnogo novokomponovanih vernika koji se pricescuju a nisu ni postili,stalno kupuju ikone,brojanice...STRASNO!!!
Pozdrav!!!
 
dixy:
"Joj,ima ih mnogo!Svake nedelje pevam na liturgiji i pricest traje 30 minuta.Ima mnogo novokomponovanih vernika koji se pricescuju a nisu ni postili,stalno kupuju ikone,brojanice...STRASNO!!!" - Слађем се, драга певачица:о)

Привjет.
 
dixy:
mrak:
sta mislite o novokomponovanim vernicima, ili o veri iz mode?ima li toga?
Joj,ima ih mnogo!Svake nedelje pevam na liturgiji i pricest traje 30 minuta.Ima mnogo novokomponovanih vernika koji se pricescuju a nisu ni postili,stalno kupuju ikone,brojanice...STRASNO!!!
Pozdrav!!!

E Dixi a zashto pevash, mislim jel te neko na to naterao, ili iz fazona, ili te na neki nacin duhovno ispunjava????
 
[quote="Stoorbak
E Dixi a zashto pevash, mislim jel te neko na to naterao, ili iz fazona, ili te na neki nacin duhovno ispunjava????[/quote]

Stoorbak zasto si uvek cinican? Ili je ovo nacin da ispraznis nesto iz sebe?
 
DON:
Aljona,djevushka,ja pa nje maju (pоnimajy) po-Ruski,al mi se to opasno svidjash.Da me pozovesh na slavu,a?
- Драго ми jе:о):о):о) Дон, молодой человек, на какву славу?:о) Да ли ти мислиш о Крсноj славе? У Русиjи ми немамо Крсноj слави као у Србиjи. Ми имамо Дан Анђела:о)

Поздрав:о)
 
djavolina:
[quote="Stoorbak
E Dixi a zashto pevash, mislim jel te neko na to naterao, ili iz fazona, ili te na neki nacin duhovno ispunjava????

Stoorbak zasto si uvek cinican? Ili je ovo nacin da ispraznis nesto iz sebe?[/quote]

JA ovde ne vidim nikakav cinizam! Lepo sam postavio pitanje, jer mene jedino neko moze pushkom da natera da pevam po crkvama!!!
p0z
 

Back
Top