Quantcast

Pitajte slobodno :)

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
DON:
ANTIHRIST,eto to si ti,Antihrist!Ne moj mi i drgara Bukija razmazis....ili ako,diraj se ti sa Bukijem,al posle ima ides i izgledas ko tek procvetala Majska ruza :lol: :lol: :lol:
--------------------------------------------------------

Ha ha , mozak ti popila svraka .Necu ja sa Bukijem nego cemo da idemo u lov jos veceras , uostalom citaces u lovackim pricama :)

BrojHiljadu

Početnik
Poruka
23

pcelica

Primećen član
Poruka
589
pcelica:
Stari Lisac:
DON:
Kolko si love dobio kao zvezda prelaznog roka za prelazak u drugi tabor,duso prodana,hahahhahahahhahahhahahhahahhahahhaa
Haha , pa sad nisu pare u igri obecali mi nesto drugo , nesto sto dise a ima i mobilni :)

ko ti je obecao to nesto, zivo me interesuje? posto sam shvatila da je to nesto zenskog roda, cije je pa da moze biti obecano?
rece da odgovaras na pitanja, izvoli.

a moja pitanja? 8)

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
pcelica:
pcelica:
Stari Lisac:
DON:
Kolko si love dobio kao zvezda prelaznog roka za prelazak u drugi tabor,duso prodana,hahahhahahahhahahhahahhahahhahahhaa
Haha , pa sad nisu pare u igri obecali mi nesto drugo , nesto sto dise a ima i mobilni :)

ko ti je obecao to nesto, zivo me interesuje? posto sam shvatila da je to nesto zenskog roda, cije je pa da moze biti obecano?
rece da odgovaras na pitanja, izvoli.

a moja pitanja? 8)

Ha ha , ma zezam DOn-a:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.