Quantcast

Pitajte slobodno :)

N

Novi Vuk

Gost
Da li je istina da ces hteti da imas sex sa devojkom samo ako ona navuce tvoje carape koje si nosio prethodnog dana>
Da li je istina da si u osnovnoj skoli isao kod domara na sexualnu nastavu,kao nrp. zajedno ste listali casopise a on te kao mazi,ti mu sedis u krilu i pitas se sta je to odjedanput veliko poraslo,pa te on ohrabruje da ga mazis po dlakavim grudima>
Da li je istina da ponekad places u krevetu jer vidjas ribe na koje se palis sa mesarom(mesarem) iz C-marketa kako furaju sa njim a tebe vide kao "druga"?
I da li je istina da si smuvao ribu najboljeg drugara tako sto si joj dozvolio da ti gurne dildo koji si joj poklonio u guzu?

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
Novi Vuk:
Da li je istina da ces hteti da imas sex sa devojkom samo ako ona navuce tvoje carape koje si nosio prethodnog dana>
Da li je istina da si u osnovnoj skoli isao kod domara na sexualnu nastavu,kao nrp. zajedno ste listali casopise a on te kao mazi,ti mu sedis u krilu i pitas se sta je to odjedanput veliko poraslo,pa te on ohrabruje da ga mazis po dlakavim grudima>
Da li je istina da ponekad places u krevetu jer vidjas ribe na koje se palis sa mesarom(mesarem) iz C-marketa kako furaju sa njim a tebe vide kao "druga"?
I da li je istina da si smuvao ribu najboljeg drugara tako sto si joj dozvolio da ti gurne dildo koji si joj poklonio u guzu?

Odgovoricu ti na sva pitanja odjednom.
Ako nisi primetio Lisac je veseo .

pcelica

Primećen član
Poruka
589
Stari Lisac:
DON:
Kolko si love dobio kao zvezda prelaznog roka za prelazak u drugi tabor,duso prodana,hahahhahahahhahahhahahhahahhahahhaa
Haha , pa sad nisu pare u igri obecali mi nesto drugo , nesto sto dise a ima i mobilni :)

ko ti je obecao to nesto, zivo me interesuje? posto sam shvatila da je to nesto zenskog roda, cije je pa da moze biti obecano?
rece da odgovaras na pitanja, izvoli.

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
Milojko Vasic:
Evo da te ja Stari Lišče nešto pitam.

Znaju li tvoji ukućani da voliš da nosiš najlon čarape ? I haltere, roze boje. :wink:
Ha ha , Milojkooooo :) pa nisi morao da odas ono za roze boju , ebiga sad sam provaljen . :)
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Ha ha , Milojkooooo :) pa nisi morao da odas ono za roze boju , ebiga sad sam provaljen . :)
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)[/quote]

A TAKO?!
ZABORAVI da delimo ja i ti sobu zimus za Kop-u....
Mrsh :lol: :evil: :evil:

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
DON:
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)

A TAKO?!
Mrsh :lol: :evil: :evil:[/quote]

Lazu zlato , lazu duso , lazu vestice.
Lazu svojim tastaturama,preko foruma.
Ne postoji ni jedan nacin da me prevare.
Ali pa mi kace roze mashnice.

UUUUU medno , sve mednije rozeee , kako niko lagao nijeeeee :)

PS izvinjavam se G.Bregovicu na prepevu :)

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Stari Lisac:
DON:

A TAKO?!

PS izvinjavam se G.Bregovicu na prepevu :)[/quote]

Tesko ce ti Brega oprostiti,ne prima izvinjenja,on voli vise zelene novcanice.

A sto se mene tice,CHIBE od moje bulje,nemam ja vise poverenja u tebe. :lol: :lol: :lol:

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
DON:
Stari Lisac:
DON:

A TAKO?!

PS izvinjavam se G.Bregovicu na prepevu :)

Tesko ce ti Brega oprostiti,ne prima izvinjenja,on voli vise zelene novcanice.

A sto se mene tice,CHIBE od moje bulje,nemam ja vise poverenja u tebe. :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ha ha , Pa kad verujes vise Milojku ko te ...ahm :) Idem ja po Bundevu pa cemo u neko zezanje :) a ako naidjemo na roze masnice seticemo se tebe sa suzom u djoku :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.