Pitajte ga/je sledeće

Pa vidi. Da li si sam u zivotu ili ne je fikozofosko pitanje sire od pitanja ljubavnih odnosa.
A koliko smo monogamni postoji puni argumenata da nismo. Pocev od toga da si imao devojka, momke i pre, znaci nije jedna jedina vec su rasporedjene. Druga je i ta sto mi vodimo poreklo od hordni. To su stotine hiljada god evolucije. A tu se porodica dugacije razvijala. Muskarci zajedno lovili, zene zajedni decu gajile i bilo je poligamnih odnos. Prcanja na sve strane. E sad ne zagovaram da tako treba, samo kazem da ni monogamija nije nuzno resenje. Pogotovu ako uzmes toliko razvoda kao dokaz tome.

Ali pazi, svestan si da tema nije o tome. Ja sam na više mesta pisala da uopšte nisam vanila. Niti striktno monogamista . Ovde se radi o tome da mnogi lažu u kojim se nalaze odnosima.
 
Brate, mislim da sam sreo mozda samo par zena kojima bih poverovao da je samo mene srela i da sam joj jedini u tel imeniku. A to se zoveu opcije. Ljudi legitimno imaju opcije i grade ih.
Sta ocekujes da cujes kad pitas nekoga: imas li nekoga? Sto pitas to na startu? Sta mislis da ces dobiti kao odgovor.
I ne, ne mislim kao neko usputno pitanje.
 
A vidi, Napokone, lično sam spremna da budem u nekom odnosu a da znam da postoji

Jelena sa kojom se kresne

jednom mesečno,

nebitno ko je i šta je.

Ali kad vidim da neko skriva, zatim da kaže da je samo sex a posle se ispostavi da je ta žena luda za njim,

da joj on skriva za mene, onda je to sve skupa jadno.

Dakle, otvoren odnos i mene bi to čak i palilo. Znam da sam u manjini ali ima nas, nije da nema
Kako si saznala ime učiteljice...
Radiš za sigurnosni sustav, Psyop
 
Možda ne lažu. Možda samo nisu objektivni.
Znaju da lažu, inače bi bili otvoreni.

I pojavljuje se novi stepen grubosti u odnosima, a to je pa ovo između nas je samo sex što bi morao da ti kažem ovo ili ono, tipa ako je samo sex mogu da se ponašam kako hoću
E, pa možeš, ali da li samo sex znači nemam ama baš nikakvu odgovornost prema tebi?

Drugo pitanje
 
Da, its complicated u aplikacijama za upoznavanje je fraza koja baš to znači. Uđi sa mnom u odnos i zakomplikovaće ti se život 😊
odacu ti istinu...oni koji deluju najkopmplikovanije i ljudima su strah i trepet sto izaziva (ne)prijatnu jezu niz kicmu :lol: su u biti male mace zeljne ljubavi.

cuvaj se sirovina, sportista posebno i qurcevitih sto se fale sa svim i svacim a na keca vis da su pancevac presli plivajuci dok ih bela kola sa sirenom jure preko mosta :lol:
 
Posesije ne.
I to je trk kompliokvano. Aj da kazes da postoje one zdrave ali gde je granica?
Idemo darling i ja kod maserke i nju ona lose izmasira, a meni suoer brate.
Mljee, ne valja kad zensko masira, slabe ruke, rece a ja ono sto? Mene bas ok izmasirala.
Ma daj ne zezaj, bacas pare.
I nadje muskog masera. I ja ono ok idi kod masera, kad ona: e zakazala sam i tebi.
I ja ono sta si bre zakazala i sto?
Coek je odlican!
Ma brate necu muskarac da me masira.
A sto neces jbte, sta tripujes bla bla, ti ides na masaze zato sto su zenske tamo mmm?
i sad treba da idem kod lika da me masira, gnjavi i dodiruje i podvlaci gace samo da bi bili kao cool.
A to nema ni veze sa seksom. Samo sam navikao i opustenije mi je da me zenska osoba dodiruje.
 
Znaju da lažu, inače bi bili otvoreni.

I pojavljuje se novi stepen grubosti u odnosima, a to je pa ovo između nas je samo sex što bi morao da ti kažem ovo ili ono, tipa ako je samo sex mogu da se ponašam kako hoću
E, pa možeš, ali da li samo sex znači nemam ama baš nikakvu odgovornost prema tebi?

Drugo pitanje
I sex je nešto, nije pipnuo me za rame.
 
Oni koji su već davno u brakovima i stabilnim vezama nisu svesni koliko je danas taj dejting svet komplikovan velikim brojem čudnih odnosa sa čudnim ime ima, gde ljudi izbegavaju odgovornost generalno da stvari nazovu svojim imenom
To sve ide uz dirigovanu prekomernu potrošnju. Ako hoću ajfon, hoću i švalerku. Kod jedne žene možeš da nađeš što i kod dve, kao što i sa androida možeš telefonirati, surfovati. Mislim da tu Tolstoj nije bio u pravu kada je u Ani Karenjini (navodim po sećanju) pisao: "Ko ima više žena (ili kod žena više muževa) imaće više zadovoljstva". A da je bio u pravu kada je tome dodao: "Ali neće imati porodicu".
 
Nije ni to toliko strasno koliko je nacin na koji se upoznaje neko i zakljucivanje na prvu loptu na osnovu trivijalnih informacija. A evo zasto su trivihalne i nekonstruktivne.
Da ti kazem da nemam devojku, pomislila bi, ih ovaj je neki luzer, nece ga ni jedna.
Da kazem da imam, pomislila bi: kakav gad, svrlja okolo.
Moja baba je govorila,u patrijarhalno vreme: Ako on nema nijednu, nijedna mu se nije dopala. Ako ona nema nijednog, nijedan je nije hteo.
Znam da se to promenilo. U izvesnoj meri. Zašto čovek, nezavisno od pola, ne bi bio sam?
 
Budući da danas ima puno tzv situeišnšipova, ljudi se sexaju neće ni da priznaju svoje paralelne veze, izmišljaju prijatelje sa povlasticama (kao to je frendica ponekad padne seks) itd itd, pravo pitanje kad nekog upoznajete nije: da li si sa nekim u vezi,(sexualnoj, emitivnoj, goja god), već je pravo pitanje:
Da li neka žena misli/oseća da je sa tobom u vezi? (Ili muškarac u obrnutom slučaju)

To je bolje pitanje !

Tema može biti da li se slažete i jeste li iskusili da ste nekad bili magarac, tj nasamareni i uvučeni u nešto što ne želite, tj paralelnu sexualnu ili emotivnu vezu.

P.s. posle se ispostavi da je frendica ljubomorna i da i ne zna da se viđate jer .. jer naravno da nije frendica budući da gaji emocije i povredilo bi je da zna itd

Iskustva?
Mišljenja?
Evo ti još jedan "ekonomistički" odgovor: Nekada si, ako si bio sa nekom devojkom, živeo ili ne živeo u istom stanu sa njom, imao zajednički budžet. Sada toga skoro da nema. A vezu čini novac, a ne fizička bliskost.
 
Moja baba je govorila,u patrijarhalno vreme: Ako on nema nijednu, nijedna mu se nije dopala. Ako ona nema nijednog, nijedan je nije hteo.
Znam da se to promenilo. U izvesnoj meri. Zašto čovek, nezavisno od pola, ne bi bio sam?
P ne valja sam. Mi smo drustvena bica ima izuzetaka i ode negde na planinu u kolibu. A onda se nakaci na forum krstarice: tj tjao svima.
S tim sto to ne znaci da treba da zivis po opstim arsinima.
 
A vidi, Napokone, lično sam spremna da budem u nekom odnosu a da znam da postoji Jelena sa kojom se kresne jednom mesečno, nebitno ko je i šta je. Ali kad vidim da neko skriva, zatim da kaže da je samo sex a posle se ispostavi da je ta žena luda za njim, da joj on skriva za mene, onda je to sve skupa jadno.

Dakle, otvoren odnos i mene bi to čak i palilo. Znam da sam u manjini ali ima nas, nije da nema
Ok je za manjinu, ali zar nije bolje da nađeš nekog čisto slobodnog i da te ne boli glava? Tu je za tebe od 0 do 24 i toeto.
 

Back
Top