pismo deda mrazu!!!

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
Ovde svi shvatili da bi trebalo da pišu pismo Deda Mrazu
On nije naš, on je maskota Cocca-Cole. Pametna deca se plaše DM.
Uz pomenuto, Deda nije naš, on je strani plaćenik i subverzivni element. Naš je Božić Bata.

E, da ga ne opljunem skroz, irvasi su kul

Pajamaco, imam 14k Mont Blanc, obožavam ga...
mogao bih da dobijem još jedno

MTB75yrLogo.gif



Trenutno mi je neophodno oko 300 orja za Tigar WinterA gume za automobil (napravio Tigar najbolje gume u EUropi, ali stvarno) . Pa, ako može...zahvaljujem.
 
a snjegurochku ste svi zaboravili?
pre par godina sam vodila sina u Ruski dom na proslavu Nove godine, i fotografisala sam se sa ruskim Deda Mrazom i Snjegurochkom. ona je bila tako lepa, stigli pravo iz majke Rusije. divota!
sta mi treba? samo mir Deda Mraze! sad sam ko one guske na izboru za miss. lol ali stvarno samo to trazim. i da nas vise ne truju iz ovih azotara i naftnih postrojenja. dosta je.
 
snjegurochka je pratilac deda mraza ruskog. prelepa devojka, sa dugackim plavim kikama, i predivnom belom nosnjom ukrasenom crvenim detaljima. znas vec kako rusi umeju da osmisle te bajkovite likove! ja sam tada prvi put cula za nju, ali je u Rusiji obavezna. dobili smo i paketic u kome su bili slatkisi. dakle, ambalaza je prava soc realisticka, ali su zato preteranog ukusa! mogla bih mozda i ove godine da odem.
 
Struja:
snjegurochka je pratilac deda mraza ruskog. prelepa devojka, sa dugackim plavim kikama, i predivnom belom nosnjom ukrasenom crvenim detaljima. znas vec kako rusi umeju da osmisle te bajkovite likove! ja sam tada prvi put cula za nju, ali je u Rusiji obavezna. dobili smo i paketic u kome su bili slatkisi. dakle, ambalaza je prava soc realisticka, ali su zato preteranog ukusa! mogla bih mozda i ove godine da odem.

a da nađeš neku fotku nje? Prvi put čujem da to postoji :oops: :oops: :oops:
 
Dragi deda mraze,

Znam da ti ispunjavas sve decije zelje pa te molim da ispunis i moju. Bio sam dobar prosle godine. Skoro da ni jednu bakutu nisam pregazio autom na ulici, skoro da ni jednu svoju devojku nisam prevario. Skoro se ni sa jednom forumasicom nisam upoznao licno, niti se dopisivao i pricao telefonom. Nisam se mnogo svalerisao, (rec "mnogo" shvati krajnje blagonaklono) nisam mnogo mladih devojcica priveo na gajbu. Dakle, bio sam dobar.
Zato mi, deda mraze, moras dati poklon za N.G.
Zeleo bi, ako moze, da mi poklonis jednu osamnaestogodisnju lepoticu... Potpuno praznoglavu. Sklonu vratoloijama u krevetu. Dugonogu. Crnu, visoku, jedru ali vitku... Samo za mene. Za narednu godinu. Celu.
hvala ti unapred

mali Commodore.
______________
p.s.

OVU MALU CRNKU SA SLIKE I NI JEDNU DRUGU DEDA...
172.jpg


______________
p.p.s
salim se, matori, daj mi povoljan lizing/kredit za nabavku opreme. ***** ostalo. :wink:
 

Back
Top