Petch za SIMS 2

Trebala bi mi mala pomoc oko Sims 2.DOsad nikad nisam igrao Sims-e (nijednu verziju),pa ako neko ima dobre volje i vremena da mi malo pojasni sustinu,osnovna pravila i sl.I jos nesto,hteo sam ja da pocnem da igram,racunam,da krenem pa cu da ukapiram,ali ne mogu ni da pocnem,kaze mi nesto da izaberem nekog komsiju da krenem,a kad hocu da krenem on mi nesto kaze da potrazim u My documents.... :D :D :D Nemojte da me ismejavate,totalni sam laik za ove vrste igrica.
 
Leea:
Hvala ti za to sto se brines. I hvala za savete. Iskreno receno sad mi je mnogo da dam za original 3700 dinara. Sad mi je prece da uvedem kablovski internet koji ce me izaci 7000 dinara. A to sto si spominjao da origanili imaju zastitu, svaka zastita moze da se skine. Moje kolege s posla na netu su uspeli da nadju tako dobar program koji skida svaku zastitu. Znaci sve je moguce prekopirati. U svakom slucaju, hvala ti!
Draga moja princeza Lea mani ti meni simse, nego daj pitaj te tvoje kolege sta su to skinuli sa neta sto je tako dobro? Ja bih radije to znala nego bilo sta drugo :twisted:
Pisi Leea pls
 

Back
Top