Peranović izlečio narkomana - ubistvom

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
54.317
"Nikad nisam prestao da se bavim spasavanjem duša onih koji su na svom životnom putu posrnuli. I posle hajke koja se vodila protiv mene, kad sam optuživan da sam batinaš i siledžija, nisam odustao od svoje misije", rekao je Peranović.
ma dusa od coveka. tragikomicno. nazalost pravni sistem u srbiji ne pravi izuzetke i propuste samo kad su svestena lica u pitanju.
 
Dušebriznici su već počeli, iznošenjem "zasluga" potonjeg doktora za narkomaniju (1000 i 1000 "izlečenih", malo izlemanih čisto iz vaspitnih razlog) i kako se nastradali iz stida od takve moralne veličine sam kaznio udarivši glavu o štanglu . Pošto će se ceo sudski proces najverovatnije završiti na isti način kao i kod Pahomija (farsom), u svakom slučaju došlo vreme da se još ovo malo preostale pameti iseli brzinom svetlosti. Za Srbiju nema spasa. Svake godine tone sve dublje i dublje, propast je neminovna.
 
Али је могуће био толико руиниран да је од чвогера капитулирао.
Попут лепета крила лептира у Пекингу и урагана у Мексиканском заливу.
Mani se neuspešnog racionalizovanja... makar i da je ovaj bio na samrti (a nije), ubistvo je i dalje ubistvo - a to čak nije ni olakšavajuća okolnost.
 
Наравно.
Али је могуће био толико руиниран да је од чвогера капитулирао.
Попут лепета крила лептира у Пекингу и урагана у Мексиканском заливу.

moze biti ali to i dalje ne opravdava ovako primitivnu upotrebu sile u "lecenju" pogotovo ne od strane svestenog lica za koje se podrazumeva da je visokomoralno.
 
Naravno, Miroljub je već našao za shodno da opravda ubicu:

Istina je da je uhapsen. Verovatno je bio napadnut od sticenika koji je hteo da unese drogu u centar. Treba da se molimo za njega. Imao sam priliku da posetinj njegov centar i da vidim ljude koje on leci. Ono je pravi zverinjak. Posao koji Peranovic radi je zrtva najviseg stepena.

http://www.creation6days.com/diskusije/forum/viewthread.php?thread_id=4&rowstart=23660

Slično đubre se sličnom đubretu raduje.
 
Mani se neuspešnog racionalizovanja... makar i da je ovaj bio na samrti (a nije), ubistvo je i dalje ubistvo - a to čak nije ni olakšavajuća okolnost.

Сасвим је могуће да га је наркоман напао.:think:
Све ми је иѕгелднија варијанта да је наркоман дошао с одсуства, лаганеѕе напуцан и халуцинирајући напао недужног попа.
:cool:
 
Све ми је иѕгелднија варијанта да је наркоман дошао с одсуства, лаганеѕе напуцан и халуцинирајући напао недужног попа.
:cool:
Moguća je i varijanta da se narkoman sam ubio tako što je namerno udario glavom u štanglu koju je sasvim slučajno držao nedužni pop koji se kao nevinašce šetkao okolo.

Naravno, to što je nešto moguće, ne znači da je tako bilo. Istraga će (nadam se) utvrditi istinu, a ubica će dobiti zasluženu kaznu.
 
Moguća je i varijanta da se narkoman sam ubio tako što je namerno udario glavom
Сасвим је у домену вероватног да је наркоман кренуо ка оцу Перановићу, оклизнуо се, незгодно пао и пресудио сам себи.
Неискусном оку са стране могло се учинити да је ту радила штангла, али около су ионако све наркомани...
u štanglu koju je sasvim slučajno držao nedužni pop koji se kao nevinašce šetkao okolo.

Naravno, to što je nešto moguće, ne znači da je tako bilo. Istraga će (nadam se) utvrditi istinu, a ubica će dobiti zasluženu kaznu.
Да и ја се надам да ће се утврдити истина, мада последња реченица баца сумњу на неутралну тачку гледишта јер искључује могућност несрећног случаја.
Наркомани су врло нестабилни, мсм физички, тј на ногама, а падови могу бити баш незгодација.:sad2:
 

Back
Top