Pedja vs Marko

:) ma znate kako, ako gledam ko bolje igra, ko je veći igrač i ko ima veću minutažu- TU JE PEĐA bolji. ali ako sam kao žensko u fazonu ko bolje izgleda- ruku na srce Marko je mnogo lepši, i više je za pistu nego za basket.

Alo bre devojcice, malo da se razumete u kosarku znale biste da Pedja i Jare ne igraju na istim pozicijama u timu! Svako ima svoj zadatak, Pedja je suter a Marko razigrava tj. plejmejker! Za one koji slabije kapiraju...Pedja trpa koseve a Marko asistira. I jedan i drugi imaju tezak zadatak, treba sutirati preko ruku onih crnaca koji ne mogu da ga sacuvaju tj. treba biti inteligentan pa proturiti loptu pored onih crnaca a usput i ukrasti 2.5 lopte po utakmici!!!
Za Pedju predpostavljam da fin momak a Marka znam iz osnovne skole i da je ok.

Necemo da mesamo babe i zabe! Iverson ima sjajnu tehniku i mali je pa i brz ali da je jedan od najboljih nisam bas sigurna! I ja da sutnem 100 puta na utakmici dala bih 30 poena. Taj covek siluje kosarku. Ako si primetila ako njemu krene onda i tim dobija a to je zato sto ceo tim igra da bi on sutnuo sto je jako lose jer se on svaki put izgrci da bi sutnuo, onako mali. Kada bi imao nekog trenera da ga malo spusti na zemlju i da on igra za tim e to bi bilo vec nesto! Kobi je ok ali ni on nije kompletan igrac i mislim da je od njega samo napravljena zvezda da bi nba posle dzordana bio koliko toliko zanimljiv tj. isplativ. Garnetu svaka cast on moze da igra na vise pozicija!
pozdrav

Jelena V.:

Necemo da mesamo babe i zabe! Iverson ima sjajnu tehniku i mali je pa i brz ali da je jedan od najboljih nisam bas sigurna! I ja da sutnem 100 puta na utakmici dala bih 30 poena. Taj covek siluje kosarku. Ako si primetila ako njemu krene onda i tim dobija a to je zato sto ceo tim igra da bi on sutnuo sto je jako lose jer se on svaki put izgrci da bi sutnuo, onako mali. Kada bi imao nekog trenera da ga malo spusti na zemlju i da on igra za tim e to bi bilo vec nesto! Kobi je ok ali ni on nije kompletan igrac i mislim da je od njega samo napravljena zvezda da bi nba posle dzordana bio koliko toliko zanimljiv tj. isplativ. Garnetu svaka cast on moze da igra na vise pozicija!
pozdrav
E,to sam zelela da cujem od nekoga,Pedja ne moze da se poredi sa nijednim igracem!Thanks sto si me zamenila! :wink:

Back