Pearl Jam

A, pa mora da ste se culi odmah posto je mene zvao, pa te zezao... znas kakav je Eddie, video da moze da te zeza, pa je onako pijan poceo da lupeta :) napili smo se zajedno noc pre pa ni ja jos ne znam gde sam :D hehehe
Mike svirao neki blues, Stone nije bio pijan ko mi ostali i STRAAAVAAA nam bilo :D :D
Da mi je neko pricao da cemo da idemo u klub u kom smo bili (moram da cuvam tajnu, on je samo VIP :P) rekla bi mu to roll over 3 times and call me a liar... stvarno! A onda smo svi zajedno odsvirali State of Love And Trust, gde smo Eddie i ja pevali vokale i posle toga sam upala u komu\hibernaciju...

amasing night! :D

hah :cool:
 
Nadya:
A, pa mora da ste se culi odmah posto je mene zvao, pa te zezao... znas kakav je Eddie, video da moze da te zeza, pa je onako pijan poceo da lupeta :) napili smo se zajedno noc pre pa ni ja jos ne znam gde sam :D hehehe
Mike svirao neki blues, Stone nije bio pijan ko mi ostali i STRAAAVAAA nam bilo :D :D
Da mi je neko pricao da cemo da idemo u klub u kom smo bili (moram da cuvam tajnu, on je samo VIP :P) rekla bi mu to roll over 3 times and call me a liar... stvarno! A onda smo svi zajedno odsvirali State of Love And Trust, gde smo Eddie i ja pevali vokale i posle toga sam upala u komu\hibernaciju...

amasing night! :D

hah :cool:


ma nista nisi propustila, posle smo malo izblejali u onom klubu pored ali je tamo bio neki Linkin park pa smo se smorili... :p

Srecan rodjendan sa zakasnjenjem... zelim ti jos puno Pearl Jam koncerata :p
 
Ja obozavam Pearl Jam, najbolji album im je TEN ko god sta reko mada ima i drugih dobrih albuma....
Zao mi je sto DEJV OBRUZIS nije ostao do sada bubnjar Pearl Jam-a. On je 100% bio najbolji od svih bubnjara koje su promenili
Zao mi je sto nas ne vole i nece da dodju kod nas ( a svuda okolo su bili Ljubljana, Zagreb Budapest itd)po svemu sudeci necu ih docekati u Srbiji jbg
 
hahahha
a pazi, meni je omiljeni album Yield, tako da obozavam Ironsa... ali mi je Matt nekako drag zato sto je dugo sa njima i odlican je i jos je svirao u Soundgardenu, ne znam, jako postujem coveka. Iako mi je onda Jack na 2. mestu i onda ostali Dejvovi :) a krivo mi je da je Irons svirao samo na jednom albumu... jer je genije! ne znam , biju mi se Jack i Matt... goddamnit!
 
Dave ... hm ... meni na 1. mestu .

Jack mozhda jer je u dobrom vremenu na dobrom mestu ( i sa pepersima je svirao )
a Matt ... heh ... jel sam stajala izpred njegove znojnice ... lol ... pa njega zbog Soundgardena - Temple Of The Doga i danasnjeg divnog PJ zvuka.

Dave mi je fav. jer bih ja nazad u 92 i da budem barem kao sada stara :'(

Juh!
Nostalgija.:'(
 
pearljambiographyqw3.jpg
 
kakvi smradovi,samo gledaju da uzmu pare...pa ja necu da idem u obilazak poljske hocu da idem na koncert Pearl Jam,necu dva nocenja u hotelu hocu koncert da hocu da razgledam poljsku otisao bih u turisticku agenciju i platio ja hocu koncert i kuci a ne da placam 175 euvra nekom ko se setio da bi na taj nacin mogao da iskoristi koncert aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!


Koncert je 13 juna sto znaci u sred ispitnog roka....planirao sam da idem svejedno ali ovako znaci da bih ostao tamo 4 dana.....sto ipak ne mogu...................
 
E evo nas! :))) nas ljudi :)
sta se radi? :)

e, sto je cool nova pesma! to je za dokumenatarac, kao sto i pise tamo :) jedva cekam da izidje pa da cujem i ostale pesme, a i pricu onog decka od 25 god.

LONG LIVE PEARL JAM!!!! :D :D :D
 
pa kada otvoris file nove pesme, ispod ti pise o cemu se radi, malo prckaj tamo :) ali uglavnom sam sve rekla, sem da je decko veteran Irackog rata... i o tome je dokumentarac...

poz!!
 
tururuptutururuuuuuuuuuu.....tururututururuuuuuuuuuuuuuu.............uuuuuuuuuu...........






ju det hajd bihajnd wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolsss ju det hajd bihajnd desks aj dzest wontj ju tu nou aj ken si tru jor mesks........................


/.//in sombadi elses skaj bat waj wahaj waaaaaaaaaaaaaaaaaj ken it bi a ken it bi maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaahajn







bilo danas u onoj emisiji pitanja za sampiona pa kad ostanu samo ono dovje nba kraju o pearl jamu pitanje/tema..................



tururuptutururuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...........................
 
.pissbottleman:
tururuptutururuuuuuuuuuu.....tururututururuuuuuuuuuuuuuu.............uuuuuuuuuu...........






ju det hajd bihajnd wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolsss ju det hajd bihajnd desks aj dzest wontj ju tu nou aj ken si tru jor mesks........................


/.//in sombadi elses skaj bat waj wahaj waaaaaaaaaaaaaaaaaj ken it bi a ken it bi maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaahajn







bilo danas u onoj emisiji pitanja za sampiona pa kad ostanu samo ono dovje nba kraju o pearl jamu pitanje/tema..................



tururuptutururuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...........................

Jeste! Bilo je pitanje! Gledao sam!
Bas mi nekako bilo DRAGO! :D
 
Ma loze se ovi iz B92 na Pearl Jam!
Opet bilo neko pitanje Rock albumi iz devedesetih na "Pitanjima za Sampiona: I neka zena je znala da je "Ten" album Pearl Jama. :D

PS: Nije znala ciji je album "OK Computer"!!!! MRZIM rejdiohed i onog zrikavog narkosa! 8)
 

Back
Top