paypay problem

pise na tom linku kao neko cekanje verifikacije, a zadnje pisano je na tom sajtu 2015 kada je to pisano da se treba vdva tri dana a covek mi je rekao da napravim paypay danas i danas cu da dobijem pare na paypay
Ne, tako brzo ne funkcionise, moras da dobijes neki kod da bi to i profunkcionisalo.
Postoji i neki fazon da kao gost ( valjda za jednokratnu uplatu) to koristis, udji u sajt pa ce te oni voditi dalje.
 
Ok. Bitno je da napravim do kraja dana paypay, idem na payment metod na sajtu paypay, lik a car, ne znam gde sta treba upisati i nemam secruty code. kako treba da primim tj kod sta da im posaljem, trazim na netu odgovore ali paypay banglades 2017, a ja nisam iz bangladesa vec iz srb.

- - - - - - - - - -

do kraja dana bar da sve ukucam na paypay kako treba
 
Ok. Bitno je da napravim do kraja dana paypay, idem na payment metod na sajtu paypay, lik a car, ne znam gde sta treba upisati i nemam secruty code. kako treba da primim tj kod sta da im posaljem, trazim na netu odgovore ali paypay banglades 2017, a ja nisam iz bangladesa vec iz srb.

- - - - - - - - - -

do kraja dana bar da sve ukucam na paypay kako treba

Pogledaj ovde:

http://zverko.rs/2016/03/kako-povlaciti-novac-sa-paypal-na-karticu-u-srbiji-lako-uputstvo/
 
Ako dodaješ karticu treba da klikneš na "Link a card" da bi se otvorila stranica za unos podataka o kartici.

Prva kućica: odabrati vrstu kartice, ima 4 mogućnosti (Visa, MasterCard, Discover i American Express)
Druga kućica: uneti šesnaestocifreni broj kartice ukucavanjem svih 16 brojeva bez razmaka
Treća kućica: Expiration MM/YY upisati datum isteka kartice onako kaoko stoji na kartici, na primer 08/2018
Četvrta kućica; CSC upisati trocifreni broj koji je utisnut pozadi kartice
Peta kućica treba uneti adresu stanovanja tačno onako kako je registrovana kartica odnosno adresa koju ste dali banci prilikom otvaranja računa za karticu.

Može se desiti da kartica bude odbijena nekoliko puta, treba biti uporan ako ima problema, meni je uspelo tek od desetog puta. Kada kartica bude prihvaćena biće vam odbijeno 1$ sa računa i nakon nekoliko minuta biće taj dolar vraćen, nakon toga kartica može da šalje i prima novac.
 
Poslednja izmena:
ja idem na setings/payament/ link a card/

postoje dve mogucnosti
debit card
or
banc card

idem na debit card (jer za bank card use it to se nd friend mony)
erfsd.jpg

secruty code problem
 
ja idem na setings/payament/ link a card/

postoje dve mogucnosti
debit card
or
banc card

idem na debit card (jer za bank card use it to se nd friend mony)
Pogledajte prilog 434835
secruty code problem

To ti je trocifreni utisnuti broj na poleđini kartice. Ako ima više utisnutih brojeva onda se uzima zadnja grupa od 3 broja kao što stoji na sličici pored kućice.
 
Poslednja izmena:
nemogu probao sam sve zadnje 3 izadnje 4 cifre

Idu samo 3 zadnje utisnute cifre.
Vidi kako si se registrovao na Paypal, ide ime pa prezime, vidi kako si otvorio račun kod banke, ide ime pa prezime ali bez naših slova ć,ć,đ,ž već c,c,d,z. Adresa prijavljena na PayPal mora biti ista kao u banci za karticu, vidi da li si odabrao u padajućem meniju odabranu karticu, negde se nešto ne slaže i zato ne prolazi. Bar na PayPal je vrlo jednostavno verifikovati karticu.
 
da li moram pre toga da verifikujem mail adresu?
ako je to problem e onda nista jer sam danas nesto pobrkao gresko i stiglo mi je na mail kao sumnjiva radnja na mom paypay nalogu i kao da verifikujem nesto. A ne znam kako, jer nije ono klasicno da se mailom verifikuje neggo nesto na sajtu treba
 
ok. Sumnjam da sam i zemlju dobro naveo upisano je SC e sad da li je to serbia and crna gora ne znam al onda bi bilo SM a ne SC montenegro.
Sa obicnom VISA card se upisuje debit card paypay ni sa kojom posebnom?
Nema veze koja je, važno je da je Visa. Najbolja ti je opcija da se uloguješ u svoj PayPal nalog i da ga poništiš a da drugi mejl otvoriš novi nalog ali onda idi korak po korak i pazi. Ne znam šta drugo da ti savetujem.
 
otvorio sam novinalog tj poceo sam da otvarm i trazi mi neki CSC number sa kartice
jeste li sigurni da to moze sa VISA CARD? da ne treba neka specijalna kartica? jer nema nigde taj broj na kartici csc?

CSC je trocifreni broj utisnut na poleđinu kartice.

Neće VISA CARD već tip kartice Visa svih vrsta (virtuon, debit, kredit) ili MasterCard takođe sve vrste
 

Back
Top