Pauk

hahah moguce moguce :) otvoris 4 oka i pazis da se ne zapucas xD
ma paukovi su napravili plan da satru covecanstvo svojim mrezama,sta da ti kazem :D
 
Ponavljas se:P

Otvorim ja oci, veruj mi
Pored onoliko zena sto pored mene prolaze, sve ja vidim, sve osim paucine:D
Da ti pauci su opasna stvorenja
 
Zasto pauk uvek pravi mrezu u toj visini, da bi mi ljudi normalne visine, kad prodjemo, tako lepo zapucali glavu u tu mrezu nakon cega bi se pola sata oslobadjao iste, iz kose, obrva, usta, nosa..ociju:D
Zar to nije misterija:D

Jednom neki mali spajdermen napravio paucinu ispred mojih nogu...umalo glavu nisam polomio kad se sapletoh u istu...

Jeste li culi da ne valja ubijati kucne paukove ukoliko imaju krstic na ledjima/dupetu?:)


P.S. Prave kanape od "paukove" mreze...
 
To ne mora uopste biti smesno. Paukova mreza je san nase savremene tehnologije.

Ima smisla,moj stancic je bukvalo "umrezen" u razne kablove,kablice...

Nije poenta u tome koliko oni naprave mreza, vec materijal niti koji je koliko znam najjaci materijal na svetu.

PS.

Celicni lanac je smesan u odnosu na paukovu nit :rtfm:

To je jedan od razloga gde su pauci vredni postovanja
 
Nije poenta u tome koliko oni naprave mreza, vec materijal niti koji je koliko znam najjaci materijal na svetu.

PS.

Celicni lanac je smesan u odnosu na paukovu nit :rtfm:

To je jedan od razloga gde su pauci vredni postovanja

Nisam mislila na tu vrstu mreze ali da sad ne sirim temu koja ovde ne pripada.U svakom slucaju hvala na obavestenju, vredi saznati nepoznate podatke;)
 
Sto si ti tezak za plachanjeeee!.......Zmijche u dzepche, a? :zper:

Hmm, recimo da si ti u zemlji u kojoj kazna za "pauka" kosta blize 1000eura, pitao bi tebe jel te strah il nije.
Ne nije zmijche u dzepche, nego, bolje pripazim gde parkiram, sparam i novac i nepotrebno nerviranja
A sad neznam kako to ti radis, verovatno se razbacujes, parkiras na sred ulice itd itd...

caos
 

Back
Top