Patuljasti pinč

250jx8h.jpg
. ja i moj naj drazi ljubimac,ja sam igor novi clan foruma
 
bili lep je malisa samo ako mozes nekako da ga slikas sa strane.....
I ako su i meni ranije stalno govorili nemoj da ga slikas iz pticije perspektive mozes slobodno da cucnes ipak je to mala rasa kad ga tako slikas izgleda kao da je iz aviona... ;)
 
Mali savez za bilija
Kada slikas psa, slikaj ga na dnevnoj svetlosti, posto je ovo stene stavi ga na sto jer je tako prakticnije za onog ko fotografise, za fotografisanje ti je potrebno minimum dvoje.
Uzmes psa sa dve ruke jednom drzis glavu ispod vrata a drugom mu izvices zandnje noge i ledja.pa teko onda foktas,napravis 50 fotki i odaberes dve da vlajaju, ovako se nista ne vidi ni na jednoj fotki, pas ti se nije predsstavio kako bi trebalo, verujem da je mnogo lepsi uzivo ali izvini ove fotografije to ne govore,
Ponavljam ti slikaj ga na dnevnom svetlu da ne bi bio ovako bled, taj benq DC840 aparat kji koristis, ima sigurno mod za decu i ljubimce, upotrebi ga ili naesti brzinu zatvaraca na sto vecu da bi smanjio mogucnost da fotografija bude mutna
Kada ga slikas obuci nesto crno jer ga drzis ispred seba da bude kontrast.
Dalje, pas ti se jos uvek nije odlucio kako ce da drzi usi nit je tamo nit je ovamo, ja ne znam sta bi ti vise voleo ali moras se brzo odluciti jer ces sigurno morati da ih lepis bilo da podigne bolo da prelomi
ako ne znas kako se to radi pitaj da ti postavim linkove da vidis kako da uradis to
Dalje slikaj psa u igri (glavu samo) u trku, nemoj samo u stavu.Stav je za izlozbe i da ti neko ispljuje psa kada postavis tu sliku ;)
 
Ne bih se slozio sa tobom Perune da je zakonom zabranjeno. To za izlaganje ok ali tebi privatno niko ne moze da zabrani da kupiras svog psa u prilog tome ide i cinjenica da recimo u Zrenjaninu nekoliko veterinara koje sam pitao za kupiranje nemaju nista protiv da odrade i tvrde da nista o tom zakonu nije jos stupilo na snagu....
E sad mene licno to ne pogadja ja ionako volim nekupirane kao i kupirane ali kazem sta sam cuo od ljudi koji se time bave.
Neverujem da bi bilo ko protiv sebe radio dozvoljavajuci da placa visoke kazne.
 

Back
Top