Patuljasti pinč

P9020001.jpg


Moje zlato ne voli da se slika :zcepanje:
 
Nov sam na forumu inace sam kao gost procitao sve teme i odgovore i naravno puno toga naucio.E sad i ja imam pitanje.Vlasnik sam zenkice pp koja je danas napunila 6 meseci teska je 4 kg i 200 grama a visoka 28cm.Voleo bih da mi neko sa iskustvom kaze da li je ona zavrsila sa rastom ili je ras jos uvek moguc.
 
Možda dobije još pola kile do jednog kilograma. Pozdrav!
Nov sam na forumu inace sam kao gost procitao sve teme i odgovore i naravno puno toga naucio.E sad i ja imam pitanje.Vlasnik sam zenkice pp koja je danas napunila 6 meseci teska je 4 kg i 200 grama a visoka 28cm.Voleo bih da mi neko sa iskustvom kaze da li je ona zavrsila sa rastom ili je ras jos uvek moguc.
 
Zdravo...da li mi mozes reci koliko je porastao tvoj ljubimac...deluje mi jako sitno na slici a upravo trazim takvog...Naime, imala sam psa koji mi je prodat kao pinc ali je ocigledno bio neki mesanac jer je imao svega 1800gr i vise licio na rasu praški pacolovac...nazalost, uginuo je nakon 5god. pa trazim nekog slicnog. Hvala
 
Vesna, kome je pitanje postavljeno? Drugo, ako je jedan "patuljasti pinč" u tipu praškog mišarčića tako kratko živeo, kakve su im i inače šanse za dugovečnost? I zašto onda ne black&tan čivava? Patuljasti pinč je FCI priznata rasa sa jasnim standardom koji je s razlogom takav kakav je. Teacup psi su generalno lošeg zdravstvenog stanja i osetljivi na sve i svašta.
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: DD
Izvinite, nova sam na forumu pa se ne snalazim...pitanje je inace bilo za BigMazi-a..ali sam se snasla kasnije. Sto se drugog pitanja tice, nije on uginuo zbog bolesti vec nesrecnim slucajem, inace je bio zdrav pas. Kakav god mesanac bio ja sam ga jako zavolela i kupila bih Praskog pacolovca koji je ustvari isti on, samo da ga ima u Srbiji iako nije FCI priznata rasa i koliko se ljubitelji cistokrvnih pinceva i civava zgrazavali. Ja sam ga zavolela takvog kakav je i meni je lepsi od bilo kog cistokrvnog sampiona... nije mi potreban pas za vodjenje po izlozbama, vec kucni ljubimac.
 
  • Podržavam
Reactions: DD

Back
Top