Patimo li podjednako svi u LJUBAVI???

mr_NO

Početnik
Poruka
29
U ovom svetu patimo podjednako svi,muškarci i žene,samo su uloge podeljene,otprilike ovako
Kada muškarac pati zbog žene,to je zbog toga što žene nisu onakve kakve bismo mi želeli da su one?! Kada devojke pate zbog nas to je uvek zato što mi jesmo kakvi jesmo?!
Ali,patimo svi podjednako i mučimo se često,dugo,svirepo i besmisleno!!!
Kakav je vaš stav u vezi ovoga???
 
Nije fer da me kopiras :!: :cry: Moja je to :idea:

Snezna_kraljica:
Blaza:
U ovom drustvu podjednako patimo svi, i zene i muskarci, samo su uloge podeljene, i to otprilike ovako: Kad mi patimo zbog zena, to je gotovo redovno zbog toga sto zene nisu onakve kakve bi smo mi zeleli da su. Kada zene pate zbog nas, to je uvek stoga sto smo ovakvi kakvi jesmo. Ali, sto je glavno, patimo svi i mucimo se cesto, dugo, svirepo i besmisleno. :roll: :D
Odlicno receno. mudro. :wink:

:cry: :cry:
 
mr_NO:
U ovom svetu patimo podjednako svi,muškarci i žene,samo su uloge podeljene,otprilike ovako
Kada muškarac pati zbog žene,to je zbog toga što žene nisu onakve kakve bismo mi želeli da su one?! Kada devojke pate zbog nas to je uvek zato što mi jesmo kakvi jesmo?!
Ali,patimo svi podjednako i mučimo se često,dugo,svirepo i besmisleno!!!
Kakav je vaš stav u vezi ovoga???
Najbolji način da izbegneš patnje je da što brže upoznaš i shvatiš suprotni pol. Šta god trabunjali, gro muško - ženskih odnosa svode se ne na glumu nego na ono što se zove "šmira". Elem, kad uđeš lepo u materiju, na sva dramatanja suprotnog pola odgovarajuće "šmiriš". Deluje možda krajnje pojednostavljeno, čak grubo, ali to je to. Mani se patnje, živi!
 
Bleak WinterFullMoon:
e sproveo sam jedno istrazivanje motivisan licnim iskustvom
zakljucak je sledeci: muskarci u vecini slucajeva pate vise nego devojke posle duze veze
ima i kontra primera naravno al bas manje...
sta mislite?
Pate i zene i muskarci,samo sto zene (cast izuzecima-crnim ovcama) to umeju da prikriju bolje od muskaraca koji se nalivaju alkoholom,bacaju se u politiku,ogorcenost,ocaj...Sta da vam kazem?! :lol:
 
Ana-Marija:
...Pate i zene i muskarci,samo sto zene (cast izuzecima-crnim ovcama) to umeju da prikriju bolje od muskaraca koji se nalivaju alkoholom,bacaju se u politiku,ogorcenost,ocaj...Sta da vam kazem?! :lol:

...nesto mi ovo sa ovcicama u boji :? ...izuzetno-casne neke ovcice,Ana i Marija-pojasnite mi to malo...da ne patim vise(a o "nalivanju" da i ne govorim) :?
p.s.ogorcenost,ocaj-to vec razumem.AL'politika!!!
Pa jos-bacanje u politiku :? ...Kazite mi nesto ili se momentalno bacam na jednu od...:D
:wink:
 
kojote:
Ana-Marija:
...Pate i zene i muskarci,samo sto zene (cast izuzecima-crnim ovcama) to umeju da prikriju bolje od muskaraca koji se nalivaju alkoholom,bacaju se u politiku,ogorcenost,ocaj...Sta da vam kazem?! :lol:

...nesto mi ovo sa ovcicama u boji :? ...izuzetno-casne neke ovcice,Ana i Marija-pojasnite mi to malo...da ne patim vise(a o "nalivanju" da i ne govorim) :?
p.s.ogorcenost,ocaj-to vec razumem.AL'politika!!!
Pa jos-bacanje u politiku :? ...Kazite mi nesto ili se momentalno bacam na jednu od...:D
:wink:
Crne ovce zenskog roda su devojke koje prave scene,koje ne umeju da prikriju svoja osecanja,koje draame i ponasaju se kao gore navedeni muskarci :D
 
mr_NO:
U ovom svetu patimo podjednako svi,muškarci i žene,samo su uloge podeljene,otprilike ovako
Kada muškarac pati zbog žene,to je zbog toga što žene nisu onakve kakve bismo mi želeli da su one?! Kada devojke pate zbog nas to je uvek zato što mi jesmo kakvi jesmo?!
Ali,patimo svi podjednako i mučimo se često,dugo,svirepo i besmisleno!!!
Kakav je vaš stav u vezi ovoga???

Neka je ovo rekao i Ivo Andric (kog izuzetno postujem i uvazavam), ali meni se cini kao neverovatna glupost i generalizacija.
 
Postavio si jako nazgodno pitanuje za ovaj veseli forum,ali naravno ocekujes odgovore,e pa evo jednog:
Pate samo oni koji se dovoljno ne predaju nekom ko im nudi ljubav zbog toga sto im je svaka sledeci pokusaj da ugase svoju patnju potraga za izubljenim koje su nasli a nisu toga bili ni svesni u jer su u svojoj potrazi bili i suvise optereceni da li ce ikada uspeti.
 
budca:
Postavio si jako nazgodno pitanuje za ovaj veseli forum,ali naravno ocekujes odgovore,e pa evo jednog:
Pate samo oni koji se dovoljno ne predaju nekom ko im nudi ljubav zbog toga sto im je svaka sledeci pokusaj da ugase svoju patnju potraga za izubljenim koje su nasli a nisu toga bili ni svesni u jer su u svojoj potrazi bili i suvise optereceni da li ce ikada uspeti.

ovo je zanimljivo razmisljanje :idea:
 

Back
Top