Partizani na HTV-u: Ciklus od osam filmova izazvao reakcije gledatelja!!!

vidin gledaju i prekodrinci HTV, pohvalno, pohvalno!
:lol:

Уколико човек жели да буде добро информисан, информације треба да скупља са свих страна и да онда сам доноси судове. Онај ко гледа само националне ТВ станице (било српске, било хрватске, било муслиманске ........) сигурно неће знати целу истину!
Што се тиче ХРТ на њему су спортски програми и делимично филмски много бољи него на РТС, а то и јесте разлог зашто баш тај сегмент и желе да нам забране, а кад нам пусте интегралну верзију Тупсоновог концерта то никоме не смета:dash::dash::dash:!
 
10.11.2009. u 21:51h flok je napisao/la:
Billy, bio sam i ja u Domovinskom ratu, i nosio sam istu uniformu , isti grb i imao iste pozdrave i činove kao i moj dida u gorskom domobranskom Zdrugu NDH, nemam ti što kriti, iz tog perioda volim vojsku NDH, a partizane smatram izdajnicima svoje države i naroda

..TAJ STO TI JE TO PISAO...TO JE LAZLJIVI KRETEN...u nijednom..trenutku..nitko nije nikada..imao oznake..vojske niti cinove..niti uniformu..bivse...NHD-azije..niti jedan pripadnik...ZNG-a..ili kasnije HV(SLUZBENO)..da je bilo politickog..folklora...i nosenja..je..( u vrlo malom broiju)..takvi su se obično šepurili..po neborbenim postrojbama..i kad smo "mi" dolazili s terena..bili manji od makovg zrna..ali to je rijesavano po kratkom..postupku..jednini..koji..su nesto pokusali su bili..pripadnici HOS-a..u početku..ali ti je rijeseno..vrlo brzo..i takav..nacin..oblacenja..ponasanja..je zakonom..bio i ostao zabranjen..svim..pripadnicima.oruzanih snaga RH..nekadasnjeg..ZNG-a..
..ako je tvoja dusevna hrana...nasladjivati se s takvim.,..kretenima..nisi onda nista bolji od njih...svako velicanje..ponasanje..nosenje oznaka..fasističkih..postrojbi..u RH..je zakonom...zabranjeno..i kazne su prilicne..dok u Srbiji..nije..i tu je velika razilka..izmedju NAS..
..sto se tice..njegovog..stava..da su patrzani..izdajnici..tu grijesi..partzani nisu izdajnici..ali da su neki od njioh..počinili zločin...JESU..i to s blagoslovm Josip-a Broz-a Tita...to je istina..


Јел доста Иво ова једна ил треба још 100.000 да поставимо?


concert%20photo.jpg
 
Partizani na HTV-u: Ciklus od osam filmova izazvao reakcije gledatelja

http://www.vecernji.hr/lifestyle/pa...mova-izazvao-reakcije-gledatelja-clanak-48466

Sta mislite koliko je ovo politicki marketing za predstojece predsednicke izbore i kako ce puchanstvo da primi sve ovo ???
P.S
Imajte na umu da su to sve nezne dushe (puchanske) :mrgreen:

:hahaha: :hahaha:

OCJENA:
19 11.11.2009. u 01:43h Pita je napisao/la:
Sta je 'domoljubi'? Opet vam nije nista jasno!? Da nije bilo 'diktatora' sada bi Hrvatska licila na Albaniju....Povijesna je istina da je Tito i partizanski pokret bio Antifasisticki! Domaci izdajnici, u stase i njima slicni dobili su tako zestoko po p...i da se vise nikada nece oporaviti! Sve sto danas nesto vrijedi sagradjeno je za vrijeme 'diktatora'! Svi vi iz generacije 50-60ih brzo ste zaboravili kako ste ucili druge da je dobro biti covjek. Crknite dusmani.....
 
..Mile..ta nije bila..u HV-u..takvih kod nas nije bilo...:rtfm:...
Original postavio iwo jima
10.11.2009. u 21:51h flok je napisao/la:
Billy, bio sam i ja u Domovinskom ratu, i nosio sam istu uniformu , isti grb i imao iste pozdrave i činove kao i moj dida u gorskom domobranskom Zdrugu NDH, nemam ti što kriti, iz tog perioda volim vojsku NDH, a partizane smatram izdajnicima svoje države i naroda

..TAJ STO TI JE TO PISAO...TO JE LAZLJIVI KRETEN...u nijednom..trenutku..nitko nije nikada..imao oznake..vojske niti cinove..niti uniformu..bivse...NHD-azije..niti jedan pripadnik...ZNG-a..ili kasnije HV(SLUZBENO)..da je bilo politickog..folklora...i nosenja..je..( u vrlo malom broiju)..takvi su se obično šepurili..po neborbenim postrojbama..i kad smo "mi" dolazili s terena..bili manji od makovg zrna..ali to je rijesavano po kratkom..postupku..jednini..koji..su nesto pokusali su bili..pripadnici HOS-a..u početku..ali ti je rijeseno..vrlo brzo..i takav..nacin..oblacenja..ponasanja..je zakonom..bio i ostao zabranjen..svim..pripadnicima.oruzanih snaga RH..nekadasnjeg..ZNG-a..
..ako je tvoja dusevna hrana...nasladjivati se s takvim.,..kretenima..nisi onda nista bolji od njih...svako velicanje..ponasanje..nosenje oznaka..fasističkih..postrojbi..u RH..je zakonom...zabranjeno..i kazne su prilicne..dok u Srbiji..nije..i tu je velika razilka..izmedju NAS..
..sto se tice..njegovog..stava..da su patrzani..izdajnici..tu grijesi..partzani nisu izdajnici..ali da su neki od njioh..počinili zločin...JESU..i to s blagoslovm Josip-a Broz-a Tita...to je istina..

.svako velicanje..ponasanje..nosenje oznaka..fasističkih..postrojbi..u RH..je zakonom...zabranjeno..i kazne su prilicne..dok u Srbiji..nije..i tu je velika razilka..izmedju NAS..
Ivo ti si napisao svako nošenje i veličanje
 
..desi..Slovenac...;)...:hahaha: :hahaha:

Јеси ти ово написао

10.11.2009. u 21:54h salinas je napisao/la:
HRVATSKA NIJE NASTALA NA ANTIFAŠIZMU JER DA JE TAKO ONDA NE BI BILO DOMOVINSKOGA RATA A PARTIZANI SU STVORILI JUGOSLAVIJU A NE HRVATSKU

Ево га доказ да је хрватска фашистичка творевина

:hahaha::hahaha:
 
..klasika..u nedostaku..nekog..dokaza..počima vrijedjenje..:rtfm:...oprostit..ću ti ovaj..puta..ali drugi puta nemoj...tako nazivatri...postrojbe Hrvatske vojske...:rtfm:..

posto si ti vidim obavjesten de mi taj clan zakona ili PS u kome je nosenje fasistickih simbola u vojsci srbije dozvoljeno?:think:
ili prestani da prosipas suplju demagogiju
 
.svako velicanje..ponasanje..nosenje oznaka..fasističkih..postrojbi..u RH..je zakonom...zabranjeno..i kazne su prilicne..dok u Srbiji..nije..i tu je velika razilka..izmedju NAS..
Ivo ti si napisao svako nošenje i veličanje

..ajde..ajde..samo nastavi..znam..kuda ces..krenuti..samo pazi sta pises..:rtfm:..stojim kod toga da je Hrvatska donijela zakon..o takvom stvarima..
..ajde sad..nastavi...ali opet ti kazem..pazi sta pises....
 

Back
Top