Poziv studentima iz Zagreba na putovanje u Beograd izazvao haos u Hrvatskoj: Ređaju se brutalne pretnje i gnusne uvrede

Pazi ti kako @Stojkov Menidjer Broza drži u Kući Cvijeća iz računa, dok bi ga ja u vrtu pokopao iz ideala.
Ulaz bi svima bio besplatan, a oni koji na ulazu žele kupiti značku, kopiju fotografije, SFRJ zastavu, njima na volju.

Od Tite je do sad ostao samo humus...(sem ako ga nisu balzamovali ko Lenjina...)
Tako da bi ti tu na Titištu u dvorištu posadio vutricu koja bi se zvala Titovka...🪴
I onda posle ritualno zapališ titovku 🚬 i vidiš ga u oblaku dima...👻

...
 
@Jugoslav Čvarak

Daj dimenzije dvorišta
Drug Tito voli noću da šeće i treba mu dosta prostora
:mrgreen:

Nije nešto pretjerano veliko, ali lako ja otključam kapiju, evo prošlo 40 godina od smrti, kvartovska desničarija još uvijek ga halucinira, pa bio bi red da ga jednom i uživo vide.

slika%20Tita.jpg



🥰 :heart2: :heart2: :heart2: 🐈
 
zanimljivo da svi putevi vode u beograd kao i 41....hrvatima činovi i funkcije(kardelj i broz) a srbima šumarice u kragujevcu....ne razumijem hrvate...boriš se da se oslobodiš od srbočetničko kominističkog velikosrpskog monstruma a onda 30 god poslje trčiš njemu u zagrljaj.....što zgrb. studenti nisu išli u budimpeštu ili rim ipak su im preci duže živjeli s njima.
 
zanimljivo da svi putevi vode u beograd kao i 41....hrvatima činovi i funkcije(kardelj i broz) a srbima šumarice u kragujevcu....ne razumijem hrvate...boriš se da se oslobodiš od srbočetničko kominističkog velikosrpskog monstruma a onda 30 god poslje trčiš njemu u zagrljaj.....što zgrb. studenti nisu išli u budimpeštu ili rim ipak su im preci duže živjeli s njima.
išli su i tamo, a kod nas dolaze svake 4 godine
uostalom mi više trčimo kod njih u zagrljaj nego oni nama...svake godine sve više srba letuje u dalmaciji
 
išli su i tamo, a kod nas dolaze svake 4 godine
uostalom mi više trčimo kod njih u zagrljaj nego oni nama...svake godine sve više srba letuje u dalmaciji
pa što dolaze sva četiri godine...svijet je velik..nek odu u pariz,berlin,madrid,sofiju,bukurešt,tiranu itd...tako da u beograd dođu svake 35 godine...što ih tako vuče u srbočetničko jugokomunističko velikosrpsko gnjezdo...možda preci kao kod severine i gorana ivaniševića...
 
pa što dolaze sva četiri godine...svijet je velik..nek odu u pariz,berlin,madrid,sofiju,bukurešt,tiranu itd...tako da u beograd dođu svake 35 godine...što ih tako vuče u srbočetničko jugokomunističko velikosrpsko gnjezdo...možda preci kao kod severine i gorana ivaniševića...
možda nije loše da pitaš onu masu koja ide kod njih, oni samo uzvraćaju posetu
 
To kad bi umeo da nađeš mosotove . :hahaha:
I tako bi ostavio 80% Beograđana bez posla, jer sve ozbiljne firme imaju ovde sedište, sigurno ne po tim naselijma bez parkinga i dvosmernih ulica. :mrgreen:
samo vi ostanite u austougarskoj, a mi ćemo nekako da se snađemo
jurite divlje svinje, gradite kule od peska
 

Back
Top