Partibrejkers

  • Začetnik teme Salto Mortale
  • Datum pokretanja
S

Salto Mortale

Gost
Ljudi,shta mislite o radu Brejkersa do sada i kako ih gotivite?Ja mislim da su mnogo originalni i dosledni u svojoj muzici.Novi album im i nije tako losh,ali stariji radovi su fenomenalni za mene.
Cane je takodje veliki vozd i kul faca u bendu,a i mislim da je car izvan scene.
"Biti isti biti poseban,biti slobodan,biti samo svoj."
 
... voleo bih da su nastavili putem progresije sto su zapoceli "ledenim dobom" ali su se opet vratili na klasichan punk-rock i mislim da smaraju. muzika smara zaista posle nekog vremena, ali textovi su uvek svezi iako uvek prichaju u sushtini isto.
ma ne, Brejkersi su najveci zakon ovde, tate za one van-goghove, kristale, darkwoode, eve braunke, jarbole i slichne smejurije ........
 
Keeper:
... voleo bih da su nastavili putem progresije sto su zapoceli "ledenim dobom" ali su se opet vratili na klasichan punk-rock i mislim da smaraju. muzika smara zaista posle nekog vremena, ali textovi su uvek svezi iako uvek prichaju u sushtini isto.
ma ne, Brejkersi su najveci zakon ovde, tate za one van-goghove, kristale, darkwoode, eve braunke, jarbole i slichne smejurije ........

Brejkersi jesu medju najvecima, ako ne i najveci. Pravi urbani (bez obzira sto je ova rec prilicno upropastena, moram da je upotrebim)bend prepun sirove energije (i posle toliko godina). Sto se tice Darkwooda, verovatno nikada nisi bio na njihovom koncertu pa tako zboris. Ono je najbolji bend uzivo u Srba.
 
Macak Fritz:
Keeper:
... voleo bih da su nastavili putem progresije sto su zapoceli "ledenim dobom" ali su se opet vratili na klasichan punk-rock i mislim da smaraju. muzika smara zaista posle nekog vremena, ali textovi su uvek svezi iako uvek prichaju u sushtini isto.
ma ne, Brejkersi su najveci zakon ovde, tate za one van-goghove, kristale, darkwoode, eve braunke, jarbole i slichne smejurije ........

Brejkersi jesu medju najvecima, ako ne i najveci. Pravi urbani (bez obzira sto je ova rec prilicno upropastena, moram da je upotrebim)bend prepun sirove energije (i posle toliko godina). Sto se tice Darkwooda, verovatno nikada nisi bio na njihovom koncertu pa tako zboris. Ono je najbolji bend uzivo u Srba.

darkwoodi najbolji bend uzivo? ... pa dobro, jeste sigurno. ali to je samo dokaz da su nam bendovi mnogo istrulili. znam da se pomalo "igram sa vatrom" komentarisuci ih jer oni imaju mnogo pristalica kao i "razumevalaca" njihove muzike ..... medjutim ja destruktivniju, rastrzaniju i dosadniju muziku nisam cuo, zaista ..... svi se loze na "zapreminu" u kojoj dominira jedna bas-deonica koja se vrti u krug stalno i stalno i jedna recenica isto tako. pa onda ova nova pesma, valjda "zivot pocinje u 30-oj" (?) spojene potpuno nespojive stvari itd itd itd itd ... ljudi zaista s muzikom veze nemaju. a ti kako 'oces ... :roll:
 
Ma daj Keeper-u, kakvi su ti to besmisleni izlivi mrznje? Kritikujes onog Ludog Konja, a sad se i sam tako ponasas. Ja se slazem da ljudi lupaju gluposti kada kazu da oni imaju nesto prepametne i duboko misaone textove. Ipak, sto se same svirke tice, Darkwoodi su jaaaaaaako dobri. Pogotovo, uzivo. Ne znam dali si imao prilike da prisustvujes nekom njihovom koncertu, a ako nisi, preporucujem ti da odes. Sto se "zapremine" tice, ne treba suditi na osnovu jedne pesme, koja ionako ne spada medju najbolje. Doduse, svako ima pravo na svoje misljenje pa...
 
Macak Fritz:
Ma daj Keeper-u, kakvi su ti to besmisleni izlivi mrznje? Kritikujes onog Ludog Konja, a sad se i sam tako ponasas. Ja se slazem da ljudi lupaju gluposti kada kazu da oni imaju nesto prepametne i duboko misaone textove. Ipak, sto se same svirke tice, Darkwoodi su jaaaaaaako dobri. Pogotovo, uzivo. Ne znam dali si imao prilike da prisustvujes nekom njihovom koncertu, a ako nisi, preporucujem ti da odes. Sto se "zapremine" tice, ne treba suditi na osnovu jedne pesme, koja ionako ne spada medju najbolje. Doduse, svako ima pravo na svoje misljenje pa...

otkud ti to da izrazavam mrznju??? :shock: ... rekao sam svoje misljenje o njima - da nemaju pojma sa muzikom.
u redu mi je da se nekome svidjaju. meni se kod njih svidja nekakva cudna atmosfera koju stvore tim sto izvode (mrsko mi je da to nazivam "muzikom") ... kao u pesmi "dorcolac" ili "u nedogled" npr.
ali to je premalo da bih otisao na njihovu svirku
 
bio sam 4-5 puta na njihovom, koncertu.i uvek su bile ogromne sutke.
a pesme nisu bas toliko zestoke.
inace volim sve pesme koje sviraju uzivo(zapravo svaki put isto,cak je i raspored isti)
cane smara sa onim, njegovim:sta je maso?guras se? ti za monitorom,debilcino......
ok je to prvi put,ali svaki put isto:roll:
 
Najbolje je bilo kad je bio neki festival i Partibrejkersi su svirali poslednji. Cane je izashao na binu i rekao "Hvala svim predgrupama" :D
Moja nezavisnost zavisi od svih
kad ukapiram pocne da me muci
kao da cu puci.
Da li sam to ja
ili odsjaj moga gasenja.
 

Back
Top