Parfemi

Koji parfem koristite,koji preporucujete?
Zaludjen sam za parfemima ali mi je omiljeni 212.

Ово сам тражио, мислим тему, пре неки дан...:roll::roll::roll:

Омиљени ми је Долче & Габана и препоручујем га сваком мушкарцу под обавезно у колекцији.
А користим још и
Диор Хајер и Хајер енерџи,
Каролина Ерера 212 он ајс,
Булгари О д бланк,
Шанел Егоист,
Версаћи Блу џинс,
Пако Рабан Ултравајолет класични и ликвид метал,
Долче & Габана Маскулин,
Живанши Вери ирезистбл и самер едицију,
Балдесарини Дел мар,
Долче & Габана Лајт блу за мушкарце..
Имам их још неколико али ме мрзи да куцам...
Све зависи од тренутка кад треба да идем негде...
 
Пробајте нови мушки парфем DSQUARED2 WOOD.
Одличан је.
Ја сам се одушевио кад сам га добио неки дан...
 
ja ne volim parfeme na sebi...ne mogu sa tim da se cimam...ne setim se da vezhem pertle setitju se da stavim parfem pffff...a kad se vidim s nekom zhenom stavio bi ga...al ako je zhena neka koju tju cheshtje vidjati svakako tju pre ili kasnije prestati da stavljam parfem...a ako je netju cheshtje vidjati zashto bi stavljao parfem?...mozhda kad bi izlazio u otmene restorane!!!...i ishao u shopinge!...e onda kao znash ono stavish parfem mirishesh lepo svima fino...al ti parfemi su vulgarni?...bolji su oni blagi pritajeni shto se samo iz bliza dadu primetiti!...al koji tje mi oni k meni niko ne prilazi toliko blizu...ok sem mozhda nekih drugova nekad ako se sabijemo dok sedimo ili ako se neshto koshkamo...a ko bi stavljao parfeme za njih?...zbog sebe kazhesh?...na pochetku rekoh da ne stavljam parfeme jer se ne setim...drugim rechima pishte mi jaja za parfeme...jao jao bash sam vulgaran...pishte mi jaja shto sam vulgaran...ha!
 

Back
Top