Паралелни светови и... смрт

pretpostavimo da paralelni svetovi postoje u potencijalu same materije( ono sto ima masu) i njene uslovljenosti sa energijom. zakoni govore da nista nije brze od svetlosti ali to vazi samo za objekte u svemiru ali ne vazi i za sam prostor.

razumevanje multiverzuma nije moguce bez prosirenog razumevanja prostora, jer to upravo i jesu one cinjenice koje nas upucuju na to da postojece cetri dimenzije nisu konacne kao i ono sto se paralelno povlaci sa tim, da vreme zapravo jeste dimenzija prostora.

dakle prenos energije ili svetlosti zavisi od dimezija cestica materije pa tako sa jedne strane imamo sagorevanje svece putem cestica vazduha a sa druge imamo sagorevanje sunca koje takodje oslobadja svetlost ali ukazuje na to da razliciti sistemi materije imaju razlicite gradje te se tako ispoljavanje svetlosti takodje razlikuje.

po lindeu koji je inace poznat po teoriji haoticne inflacije( u kojoj smatra da haos dolazi iz toga sto vaseljna nema jedinstvene zakone fizike, teorija multiverzuma) te smatra da bi univerzum mogao da se siri u bilo kojoj tacki u prostoru ukoliko bi mu prava potencijalna energija bila na raspolaganju. ako se hoking i linde bave proracunima i slucajnim kvantnim fluktuacijama u vaseljni velicine jabuke mozemo i mi isto tako da verujemo da nasi mozgovi imaju neku svrhu posle smrti.

ja mislim da posle smrti dolazi orgazam, sex na molekularnom nivou koji stalno protice kroz nas, jer sex postoji na svim nivoima stvaranja i sve pokrece i spaja.
Figure-08.jpg
 
Контам да ово може имати везе

razumevanje multiverzuma nije moguce bez prosirenog razumevanja prostora, jer to upravo i jesu one cinjenice koje nas upucuju na to da postojece cetri dimenzije nisu konacne kao i ono sto se paralelno povlaci sa tim, da vreme zapravo jeste dimenzija prostora.

Хм... на шта мислиш под "разумевање"?:think:
Једно је разумети да нешто треба да постоји, да објашњава податке које имамо. А друго је разумевати КАКО постоји, визуализовати...
Рецимо, поменута инфлација. Она добро објашњава неке ствари (кажу није једина могућа теорија). Може донекле да се визуализује да је свемир хомоген, мислим на онај снимак позадинског зрачења, а тако није кад бациш кофу фарбе с првог спрата (модел "обичне" експлозије)... Али како да визуализујеш "експлозију" у инфинитезималном делићу секунде која прекрије подручје веће од видљивог свемира, не знамо како... ?!:eek:
Једанаест димензија се не може визуализовати... Већ време као димензија је дискутабилно колико се разуме... Ентропија?! ...

po lindeu koji je inace poznat po teoriji haoticne inflacije( u kojoj smatra da haos dolazi iz toga sto vaseljna nema jedinstvene zakone fizike, teorija multiverzuma) te smatra da bi univerzum mogao da se siri u bilo kojoj tacki u prostoru ukoliko bi mu prava potencijalna energija bila na raspolaganju.

Чини ми се да Линде ипак мисли да су НЕКИ закони важећи у свим универзумима, али константе не морају бити. Рецимо, количина тамне материје, да ли ће бити материја или антиматерија, и сл... А то нису небитне ствари ;)

ako se hoking i linde bave proracunima i slucajnim kvantnim fluktuacijama u vaseljni velicine jabuke mozemo i mi isto tako da verujemo da nasi mozgovi imaju neku svrhu posle smrti.

Вала баш

ja mislim da posle smrti dolazi orgazam, sex na molekularnom nivou koji stalno protice kroz nas, jer sex postoji na svim nivoima stvaranja i sve pokrece i spaja.

Овога се ни Вуди Ален није сетио :lol:
Питаћу пријатеља шта мисли о твојој теорији...
 
pretpostavimo da paralelni svetovi postoje u potencijalu same materije( ono sto ima masu) i njene uslovljenosti sa energijom. zakoni govore da nista nije brze od svetlosti ali to vazi samo za objekte u svemiru ali ne vazi i za sam prostor.

razumevanje multiverzuma nije moguce bez prosirenog razumevanja prostora, jer to upravo i jesu one cinjenice koje nas upucuju na to da postojece cetri dimenzije nisu konacne kao i ono sto se paralelno povlaci sa tim, da vreme zapravo jeste dimenzija prostora.

dakle prenos energije ili svetlosti zavisi od dimezija cestica materije pa tako sa jedne strane imamo sagorevanje svece putem cestica vazduha a sa druge imamo sagorevanje sunca koje takodje oslobadja svetlost ali ukazuje na to da razliciti sistemi materije imaju razlicite gradje te se tako ispoljavanje svetlosti takodje razlikuje.

po lindeu koji je inace poznat po teoriji haoticne inflacije( u kojoj smatra da haos dolazi iz toga sto vaseljna nema jedinstvene zakone fizike, teorija multiverzuma) te smatra da bi univerzum mogao da se siri u bilo kojoj tacki u prostoru ukoliko bi mu prava potencijalna energija bila na raspolaganju. ako se hoking i linde bave proracunima i slucajnim kvantnim fluktuacijama u vaseljni velicine jabuke mozemo i mi isto tako da verujemo da nasi mozgovi imaju neku svrhu posle smrti.

ja mislim da posle smrti dolazi orgazam, sex na molekularnom nivou koji stalno protice kroz nas, jer sex postoji na svim nivoima stvaranja i sve pokrece i spaja.
Pogledajte prilog 299264
Znači, atomi se non-stop sexaju. A kakav je tek sexualni zagrljaj u protonu! Ni sam Bog ne može iščupati kvarkni trio iz tog orgazmičkog spoja :mrgreen:
 
И док сејдим овдје у бару и кроз прозор посматрам њега
Контам да је Фројд у праву и да је секс корјен свега...

Забрањено Пушење, Мурга Дрот

Биће цитат у књизи Свет Агарте коју припремам, почетак поглавља Кокма. Јес да нема везе с темом, и да вас не занима, ал ајд да се промовишем унапред :lol:
 

Back
Top