Paradajz turisti spasavaju sezonu

Faraon Đukanović odmara na Azurnoj obali


Predsjednik Vlade Crne Gore Faraon Đukanović odlučio je da ovog ljeta godišnji odmor provede krstareći duž Azurne obale, piše Dan.

Ovaj list tvrdi kako Đukanović Azurnom obalom krstari u luksuznoj jahti, dugačkoj 50 metara.


Crnogorski premijer je, prema saznanjima Dana, sinoć bio u Kanu, a prethodne dvije večeri boravio je u Sen Tropeu.

Jedna od elitnih destinacija koju je posjetio na proputovanju je i nezaobilazni Montekarlo.


________________

Cuvaj nam se faraone morskijeh pasa lutalica koje jedva cekaju da te poiju, da te nema, cuvaj se i italijanskijeh karabinjera jer bi ovaj narod pusio onu rabotu umjesto tvojega svercovanog marlbora...

O Boze suze mi krenuse na oci... :sad2:
 
Faraon Đukanović odmara na Azurnoj obali


Predsjednik Vlade Crne Gore Faraon Đukanović odlučio je da ovog ljeta godišnji odmor provede krstareći duž Azurne obale, piše Dan.

Ovaj list tvrdi kako Đukanović Azurnom obalom krstari u luksuznoj jahti, dugačkoj 50 metara.


Crnogorski premijer je, prema saznanjima Dana, sinoć bio u Kanu, a prethodne dvije večeri boravio je u Sen Tropeu.

Jedna od elitnih destinacija koju je posjetio na proputovanju je i nezaobilazni Montekarlo.


________________

Cuvaj nam se faraone morskijeh pasa lutalica koje jedva cekaju da te poiju, da te nema, cuvaj se i italijanskijeh karabinjera jer bi ovaj narod pusio onu rabotu umjesto tvojega svercovanog marlbora...

O Boze suze mi krenuse na oci... :sad2:

Bio sam i ja tu :) :D

Nego sto Milo ne letuje u CG ako vec tvrdi da je to raj na zemlji ta obala .....neka da primer.
 
Faraon Đukanović odmara na Azurnoj obali


Predsjednik Vlade Crne Gore Faraon Đukanović odlučio je da ovog ljeta godišnji odmor provede krstareći duž Azurne obale, piše Dan.

Ovaj list tvrdi kako Đukanović Azurnom obalom krstari u luksuznoj jahti, dugačkoj 50 metara.


Crnogorski premijer je, prema saznanjima Dana, sinoć bio u Kanu, a prethodne dvije večeri boravio je u Sen Tropeu.

Jedna od elitnih destinacija koju je posjetio na proputovanju je i nezaobilazni Montekarlo.


________________

Cuvaj nam se faraone morskijeh pasa lutalica koje jedva cekaju da te poiju, da te nema, cuvaj se i italijanskijeh karabinjera jer bi ovaj narod pusio onu rabotu umjesto tvojega svercovanog marlbora...

O Boze suze mi krenuse na oci... :sad2:

Ali mora faraon da skokne i do Egipta :mrgreen:
 
Црногорци заслужују да им пропадне, не само ова сезона, већ наредних десет. ;)

А шта су они мислили, да ће неко доћи у дискотеку, трезан, пити мало пиво по цени 5 евра, и потрошити 60 - 70 евра не би ли се напио... ?! :hahaha:

Поново, много неуспеха желим црногорцима И ХРВАТИМА, током ове туристичке сезоне. ;)

Даће Бог да банкротирају и једни и други ;)
 

Back
Top