Pametne, lijepe i - same?

od kukanja nema selameta. niko nije duzan da nekoga zabavlja, zabavi se sama..nadji ljubavnika ako nista
A da, sad vidim ovo i za ljubavnika

Pa iskreno da ti kazem nada u to da cu negdje u zivotu naci osobu koja ce mi makar povremeno dati volju za zivotom, makar i samo razgovarali bez ikakvog kontakta, me i drzala cijeli zivot......bas, ono kao hajd ima negdje srodna dusa i za mene, samo je treba naci, kao ima vremena, strpicu se, izdrzacu, mogu ja to

Medjutim ni to se nije desilo, nisam uspjela to naci, a evo i priznajem trazila sam, zemlju i nebo sam pretresla i nema za mene

a sad je vec kao sto rekoh i kasno
 
Pa ebem mu misa sto mora biti srodna dusa, nadju se ako ne muski ono bar neke zene za druzenje, kafenisanje, caskanje, nekad je lek i casica razgovora samo da covek ima neki izduvni ventil, ne mora to biti neko bogzna intimiziranje, dovoljni su i sparing partneri i partnerke za suplje price, poput forumskih likova.

Imam nesrodnih koliko ti bog oce, smetaju samo, idu na zivce, koj ce mi kura.c takvih vise
 
Када човек не може ни са ким баш да нађе заједнички језик, треба да се запита. Немогуће да је у свима другима проблем.
Или да се помири са тим да није за друштво, окрене књигама,... Нађе свој мир. Па толики су се и замонашили и не делују несрећно.

Али оно што је важно јесте да човек буде искрен, прво сам са собом. Живот није бајка. Нема принца који ће да замахне плаштом и заштити те од свих брига.
И када се нађе та сродна душа, ти остајеш ти. Ако изгубиш себе, нешто ту не ваља. А када си ти- ти и најодговорнији си за себе. Чувајући себе олакшаваш онима до којих ти је стало.

Јако ми је тешко да читам када је неко овако несрећан. А нема воље да нешто предузме...
 
Ne znam brate, samo kontam kad vec nema seve dobra je i sega, cak nekad sega vise vredi i od najbolje seve.

А нема воље да нешто предузме...

Imate pravo da komentarisete i samo nastavite jasta, svako ima pravo na svoje misljenje

Ja samo da pojasnim jos ovo pa odoh, da ovo boldovano, i jedno i drugo nema nikakve veze sa mnom i da sam i to vec gore iznad u postovima pojasnila, bas onako ukratko, citko, jasno, al ajd lupajte.... samo nastavite, lijepu zabavu vam zelim :lol:
 
Zao mi tih zena koje su same, one misle da su nesrecne a nemaju ojma koliko su zapravo srecne, i ja im zavidim
Ja sam sama i nisam nesrećna , odlično mi je što mi niko ne visi na grbači.
Inače sam tip koji traži nešto što neće naći-tražim sebe u muškoj verziji-Na drugo ne pristajem .
Uživajte u slobodi i svojoj samoći.
Samoća ima lepe zvuke , mnogo govori......
 
Бити сам није нужно лоше ни казна. Нема ништа горе него делити живот или само животни простор са неким ко те разбољева. Или према ком си равнодушан.
Сама бих јако тешко поднела однос реда ради, чисто јер сви имају некога. Да ли га заиста имају? У овим годинама и са овом памећу :lol: нећу бити са неким јер могу, јер ми је тек прихватљиво да га пољубим, него јер желим да га пољубим, загрлим, удахнем. Не треба ми неко тек тако.
Неда Арнерић је лепо рекла, не знам тачно да цитирам...
Када се вратиш у празан стан, скуваш кафу и сама седнеш у фотељу, да ли је то усамљеност или храброст? ;)
 
Ja sam sama i nisam nesrećna , odlično mi je što mi niko ne visi na grbači.
Inače sam tip koji traži nešto što neće naći-tražim sebe u muškoj verziji-Na drugo ne pristajem .
Uživajte u slobodi i svojoj samoći.
Samoća ima lepe zvuke , mnogo govori......

Mnogo mi je zao sto si zensko :lol:


Ali majke mi, ponekad mi se ucini kao da su tvoje misli zapravo moje :)
 
Када човек не може ни са ким баш да нађе заједнички језик, треба да се запита. Немогуће да је у свима другима проблем.
Или да се помири са тим да није за друштво, окрене књигама,... Нађе свој мир. Па толики су се и замонашили и не делују несрећно.

Али оно што је важно јесте да човек буде искрен, прво сам са собом. Живот није бајка. Нема принца који ће да замахне плаштом и заштити те од свих брига.
И када се нађе та сродна душа, ти остајеш ти. Ако изгубиш себе, нешто ту не ваља. А када си ти- ти и најодговорнији си за себе. Чувајући себе олакшаваш онима до којих ти је стало.

Јако ми је тешко да читам када је неко овако несрећан. А нема воље да нешто предузме...
Ja to kazem kad nisi za sebe nisi ni za druge! Sorry
 
Бити сам није нужно лоше ни казна. Нема ништа горе него делити живот или само животни простор са неким ко те разбољева. Или према ком си равнодушан.
Сама бих јако тешко поднела однос реда ради, чисто јер сви имају некога. Да ли га заиста имају? У овим годинама и са овом памећу :lol: нећу бити са неким јер могу, јер ми је тек прихватљиво да га пољубим, него јер желим да га пољубим, загрлим, удахнем. Не треба ми неко тек тако.
Неда Арнерић је лепо рекла, не знам тачно да цитирам...
Када се вратиш у празан стан, скуваш кафу и сама седнеш у фотељу, да ли је то усамљеност или храброст? ;)
Pa usamljenost je jer nema mogucnost da nadje pravu osobu koja ne razboljeva,sve te alternative bi da predstavi kao bolji izbor od losih,pa sto ne naprave pravi ako mogu
 

Back
Top