Pamela Anderson više ne koristi šminku

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.094

Pamela Anderson više ne koristi šminku​

Pamela Anderson je potvrdila da više uopšte ne koristi šminku i objasnila je zbog čega se
odlučila na ovaj korak.


Pamela-Anderson.webp



“Mislim da sam imala pet godina kada sam počela živeti u svojoj mašti.
Vratiti se kući, ogoliti se i otkriti sebe je bio proces, ali sam tu.
Biti svoj je najbolji osećaj na svetu.
Ljepota je sloboda”, između ostalog je rekla.

Dodala je da je “golo” lice bez šminke samo podsetnik da si lepa onakva kakva jesi.
Ovim snimkom je ujedno otkrila da je počela sarađivati s brendom za negu kože pod
nazivom Sonsie.

“Mislim da su naše razlike ono što nas čini lepim i zanimljvim jedni drugima.
Cilj je ispuniti svoju svrhu postojanja, a ona počinje vjerovanjem u sebe.
Treba imati hrabrosti, biti ono što niko drugi nije i pronaći snagu u tome” dodala je.

Kao što je poznato, Pamela se prvi put bez šminke pojavila pre nekoliko meseci na
Paris Fashion Weeku.

“Ako svi jurimo mladost, ili formiramo ideal ljepote na osnovu onog što vidimo u časopisima,
onda ćemo biti razočarani ili pomalo tužni”...

Bravo, Pamela!
Tek sada sam tvoj fan!

:vzagrljaj: :heart2::heart2::heart2:
 

Pamela Anderson više ne koristi šminku​

Pamela Anderson je potvrdila da više uopšte ne koristi šminku i objasnila je zbog čega se
odlučila na ovaj korak.


Pamela-Anderson.webp



“Mislim da sam imala pet godina kada sam počela živeti u svojoj mašti.
Vratiti se kući, ogoliti se i otkriti sebe je bio proces, ali sam tu.
Biti svoj je najbolji osećaj na svetu.
Ljepota je sloboda”, između ostalog je rekla.

Dodala je da je “golo” lice bez šminke samo podsetnik da si lepa onakva kakva jesi.
Ovim snimkom je ujedno otkrila da je počela sarađivati s brendom za negu kože pod
nazivom Sonsie.

“Mislim da su naše razlike ono što nas čini lepim i zanimljvim jedni drugima.
Cilj je ispuniti svoju svrhu postojanja, a ona počinje vjerovanjem u sebe.
Treba imati hrabrosti, biti ono što niko drugi nije i pronaći snagu u tome” dodala je.

Kao što je poznato, Pamela se prvi put bez šminke pojavila pre nekoliko meseci na
Paris Fashion Weeku.

“Ako svi jurimo mladost, ili formiramo ideal ljepote na osnovu onog što vidimo u časopisima,
onda ćemo biti razočarani ili pomalo tužni”...

Bravo, Pamela!
Tek sada sam tvoj fan!

:vzagrljaj: :heart2::heart2::heart2:


Iskreno jednom sam otišla na profesionalno šminkanje i da ti kažem da me zaboleo vrat

Ovaj sloj, onaj sloj, pa ova tinktura ona tinkintaru spuzvica vamo tamo

I tek onda ova boja , ovaj ruž

Samu sebe nisam prepoznala

Tako da

Cenim da je prestala sa šminkom ali možda nije trebala odmah naglo već postepeno sloj po sloj izostaviti

🤷🏻‍♀️
 
Iskreno jednom sam otišla na profesionalno šminkanje i da ti kažem da me zaboleo vrat

Ovaj sloj, onaj sloj, pa ova tinktura ona tinkintaru spuzvica vamo tamo

I tek onda ova boja , ovaj ruž

Samu sebe nisam prepoznala

Tako da

Cenim da je prestala sa šminkom ali možda nije trebala odmah naglo već postepeno sloj po sloj izostaviti...

🤷🏻‍♀️
Iznenadile bi se i žene, ali i muškarci ko se sve krije ispod naslaga šminke koja se tako potencira
zadnjih godina...

Poziv "profesionalni šminker" je ranije postojao samo u filmskim i pozorišnim kućama...
Danas je to unosan posao, jer "dok je ovaca, biće i onih koji ih šišaju"

Sigurno je da je Pameli trebalo dosta hrabrosti da prikaže svoje "pravo lice", ali njeno lepo
razmišljanje i objašnjenje tog koraka podržava tu odluku...
Veoma mi se dopada taj njen stav, govori i o tome da se "probudila" kao novo biće, različita
od prešminkane sexy glupače...

Što se šminke tiče, ja jesam za malkice šminke...
Moja mama je meni bila najlepša kada je stavila ruž za usne...

Hvala na komentaru! 🌸
 
Gledam ovu sliku pa se prisećam kakva je lepotica bila nekada. Meni deluje kao da je bilo juče, pa gledam koliko je tu onda godina prošlo i zamislim se kako vreme brzo leti, decenije prođu u trenutku, vreme nas pojede.
Onda sam pogledao koliko ima godina, 56, pa zapravo uopšte i nije toliko stara kao što izgleda na slici. Valjda sam se s jedne strane navikao na Pamelu koju svi znamo, a sa druge možda ju je nagrizao taj i takav život - stres, možda alkohol, droga...
 
Gledam ovu sliku pa se prisećam kakva je lepotica bila nekada. Meni deluje kao da je bilo juče, pa gledam koliko je tu onda godina prošlo i zamislim se kako vreme brzo leti, decenije prođu u trenutku, vreme nas pojede.
Onda sam pogledao koliko ima godina, 56, pa zapravo uopšte i nije toliko stara kao što izgleda na slici. Valjda sam se s jedne strane navikao na Pamelu koju svi znamo, a sa druge možda ju je nagrizao taj i takav život - stres, možda alkohol, droga...
Ali to je sve u redu, sa godinama se možda negde gubi na spoljašnjoj lepoti, ali to nije nužno, a dobija se na unutrašnjoj.

Ja bih ipak da se podsetimo kako je nekad izgledala, iako to nije tema i možda je i u suprotnosti sa temom (zato u spojler).

Screenshot_20240127_052530_Google.jpg


Screenshot_20240127_052615_Google.jpg
 
Ali to je sve u redu, sa godinama se možda negde gubi na spoljašnjoj lepoti, ali to nije nužno, a dobija se na unutrašnjoj.

Ja bih ipak da se podsetimo kako je nekad izgledala, iako to nije tema i možda je i u suprotnosti sa temom (zato u spojler).

Stvarno je bila preslatka... i divno građena...
Filmadžije su na njoj napravili brdo paruština...
Ima nešto u ovoj njenoj odluci što me podseća na žensku kapitulaciju...
U svakom slučaju je jedna od prvih javnih ličnosti koja je ustala protiv
sistema...Uostalom, ko zna na šta je sve morala da pristane, da bi sada
donela odluku "neću više da budem lepa"
 
Gledam ovu sliku pa se prisećam kakva je lepotica bila nekada. Meni deluje kao da je bilo juče, pa gledam koliko je tu onda godina prošlo i zamislim se kako vreme brzo leti, decenije prođu u trenutku, vreme nas pojede.
Onda sam pogledao koliko ima godina, 56, pa zapravo uopšte i nije toliko stara kao što izgleda na slici. Valjda sam se s jedne strane navikao na Pamelu koju svi znamo, a sa druge možda ju je nagrizao taj i takav život - stres, možda alkohol, droga...
То је било пре више од 30 година.
 
Normalno je to, normalan potez, svako treba da stari normalno i da bude ponosan na svoj izgled u starosti jer je prirodan i nepovratan. Treba brinuti o zdravlju ali kakav si - da si, prirodan si. Ne možeš da utičeš na to. Svi starimo.

Najgori su mi oni muškarci i žene (kao Madona naprimer) što se u sedamdesetim upinju da povrate svoj izgled, ubrizgavaju neka čuda u kožu, izigravaju ne znam ni ja šta. Ili Džordž Kluni što još izigrava nekakvog šmekera, mladića. Brate zaradio si milione, možda i milijarde, prošao si ono što mnogi od nas neće nikad, budi opušten sa svojim izgledom u starosti i prihvati to, čemu takav ego i cepidlačenje. Ali to nisu obični ljudi, imaju izrazitu tvrdoglavost i forsiraju sebe do iznemoglosti. Umesto da sve prirodno prikažu, okej buraz ušao si u sedmu deceniju, takav si - kakav si, niko ti ne zamera ništa.
 
Normalno je to, normalan potez, svako treba da stari normalno i da bude ponosan na svoj izgled u starosti jer je prirodan i nepovratan. Treba brinuti o zdravlju ali kakav si - da si, prirodan si. Ne možeš da utičeš na to. Svi starimo.

Najgori su mi oni muškarci i žene (kao Madona naprimer) što se u sedamdesetim upinju da povrate svoj izgled, ubrizgavaju neka čuda u kožu, izigravaju ne znam ni ja šta. Ili Džordž Kluni što još izigrava nekakvog šmekera, mladića. Brate zaradio si milione, možda i milijarde, prošao si ono što mnogi od nas neće nikad, budi opušten sa svojim izgledom u starosti i prihvati to, čemu takav ego i cepidlačenje. Ali to nisu obični ljudi, imaju izrazitu tvrdoglavost i forsiraju sebe do iznemoglosti. Umesto da sve prirodno prikažu, okej buraz ušao si u sedmu deceniju, takav si - kakav si, niko ti ne zamera ništa.
Radio neke operacije ili sta?
 
Normalno je to, normalan potez, svako treba da stari normalno i da bude ponosan na svoj izgled u starosti jer je prirodan i nepovratan. Treba brinuti o zdravlju ali kakav si - da si, prirodan si. Ne možeš da utičeš na to. Svi starimo.

Najgori su mi oni muškarci i žene (kao Madona naprimer) što se u sedamdesetim upinju da povrate svoj izgled, ubrizgavaju neka čuda u kožu, izigravaju ne znam ni ja šta. Ili Džordž Kluni što još izigrava nekakvog šmekera, mladića. Brate zaradio si milione, možda i milijarde, prošao si ono što mnogi od nas neće nikad, budi opušten sa svojim izgledom u starosti i prihvati to, čemu takav ego i cepidlačenje. Ali to nisu obični ljudi, imaju izrazitu tvrdoglavost i forsiraju sebe do iznemoglosti. Umesto da sve prirodno prikažu, okej buraz ušao si u sedmu deceniju, takav si - kakav si, niko ti ne zamera ništa.
E, svašta...
Moram da ti odgovorim...
Vidi se da si mlad i da su ti misli neutemeljene..
Kao prvo, uopšte nije "normalan potez" to što je Pamela uradila...
I nije normalno da su ljudi ponosni na svoj prirodan izgled u starosti. To je samo teorija... new age-a? možda...

Najgori su mi ... Madona je živi primer uspešnog proizvoda zapadnog sveta i ona nikako ne može da se izvuče
iz slike koju taj svet želi da ima o njoj... bizz je dozvolio Pameli da im se izmigolji iz šaka, a sumnjam da je i to marketinški
trik...
A Kluni?
još izigrava nekakvog šmekera, mladića. Budi siguran da kluni ne izigrava... On jeste šmeker i to jedan od par njih...
Kluni je taj tip muškarca i to će biti i sa 80.. Šarmer i šmeker... i on jeste opušten u svoje 62 godine koje ne označavaju starost...

Brate zaradio si milione, možda i milijarde, prošao si ono što mnogi od nas neće nikad, budi opušten sa svojim izgledom u starosti i prihvati to, čemu takav ego i cepidlačenje. Ali to nisu obični ljudi, imaju izrazitu tvrdoglavost i forsiraju sebe do iznemoglosti. Umesto da sve prirodno prikažu, okej buraz ušao si u sedmu deceniju, takav si - kakav si, niko ti ne zamera ništa.
Izgleda da si ti majstor za etiketiranje..
Bože, koliko ovde ima ružnog napisanog o Kluniju koji uopšte ne pripada ovoj tvojoj pričici...
Imala sam jednog kakadua... zvao se Koki... previše je kreštao, pa sam ga poklonila prodavnici ptica...

Hvala na učestvovanju na temi i komentaru...
 

Back
Top