Hit Netfliks emisiju gledalo više od 15 miliona ljudi u prve dve nedelje

Sve što se pojavi na netfliksu je "nejgledanije". Naravno. Ako imaš netflix, pojavi se nešto novo, svi kažu "'ajd' da vidim šta je ovo" i oni kažu "vau, gledalo je X miliona ljudi".
već sam navikao da ako pišu to znači da je srranje i treba da se pogura.

A jednom sam sasvim slučajno naleteo na rusku seriju na Netfliksu, "To the Lake" (na ruskom Эпидемия) i veoma sam se iznenadio i pričom i produkcijom. Naravno niko slova nije napisao o toj seriji. Jeste priča generalno sažvakana (suočeni sa zastrašujućim virusom koji Moskvu pretvara u grad mrtvih, preživeli kreću na dugo, opasno putovanje na sever da bi pronašli izolovanu lovačku kuću na pustom ostrvu...) ali uopšte ne smeta i drži pažnju gledaoca sve vreme.

Povremeno volim da pogledam i ne-američke filmove i serije.

Ima i ona nemačka serija o istočno nemačkoj špijunki u doba hladnog rata...
 
Gotovo sve priče su već sažvakane, ali oni stvarno preteruju sa ovim "najgledanija". Najgledanije su one serije i filmovi koje imaš želju da pogledaš više puta i koje prežive generacije. Još se gledaju (i to ne samo kod nas, nego i u Americi) "Prijatelji", "Sopranovi", "Supernatural", "Ofis"... to su najgledanije, a ne ovo novo što se pojavi, naravno svako će da pogleda, jer već plaća servis. Isto je i za filmove. Evo im dokaza koliko su im filmovi dobri... "woke" filmovi propadaju na blagajnama, poslednji "Indijana Džons" je prs'o, "Marvels", "Madam Veb"... oni guraju, ljudi neće da gledaju. Hoće dobru priču, zabavu, a ne propagandu.
 

Back
Top