PALI-GASI

Pogresna predstava... tipicna prica. Mozda je on stvarno super pa je ona zelela da on bude MR. Right i istripovala samu sebe. Na kraju odustala od te ideje. Sa druge strane,mozda je bio divan neko vreme,pa pokazao pravo lice. :mrgreen;
 
Jednoj mojoj drugarici desilo se sledeće: sasvim slučajno upoznala je muškarca za kojeg je počela da priča da je on njena prava ljubav, njen gospodin Pravi. Ložila se na njega, svaki dan su se čuli telefonom, ta privlačnost trebala je da preraste u nešto više...

I odjednom, bukvalno odjednom, ona se preko noći ohladila. Potpuno. Kao santa leda. Koliko god je ranije mislila da je on "taj" i da postoji neka spona između njih dvoje, neka bliskost, toliko sad negira sve to i čak, štaviše, tvrdi da je potpuno ravnodušna. Poverila mi se "Ma sve mi je ravno što se njega tiče, potpuno sam nezainteresovana..."(?! ?!)

Kako je moguće da se ona, koja se već izvesno vreme ložila na njega, tako odjednom naprasno ohladi?

Da li se to i vama dešavalo i zbog čega ste se ohladili od osobe za koju ste mislili da je zaista nešto posebno???

Gvozdje se kuje dok je vruce, stara poslovica. ;)
Ko zna sta je bilo. Inace ljudi se zaljublju u neciji karakter tako da jedino da je skapirala da je karakter totalno suprotan od onog sto je ona mislila bi je tako oladilo.

Mada postoji i ona teorija nedostupno dostupno - kad je nedostupan interesantan je a kad je postao dostupan onda nije interesantan, mada su to klinacki tripovi zato i jeste bitno koliko ta osoba ima godia u toj prici.
 
Eve nova žrtva! Juriššš! Šta si u horoskopu? Vikaj! :lol:
Ko ja? :tajna: :lol:
Ne vjerujes u to?
Ne mislim da je to samo sanjarenje, vec da je itekako realno i moguce.............

Pa sta ja znam ranije sam verovao u to ali sad bogami vise i ne. Previse osoba upoznato i da nijedna ne bude takva, da bas po svemu bude idealna. Zar ne bi bilo logicno da bi se do sad morala neka takva pojaviti? Pogotovo i ovi novi trendovi i nove tripologije o lovi, emancipaciji i sexualnim slobodama koje su sad okupirale mozgove skoro svih devojaka jos na kvadrat umanjuju verovatnocu za postojanjem neke normalne osobe.

Ali necu tebi da kvarim tvoje snove, ti veruj. Lepo bi bilo da neko sebi nadje nesto o cemu sanja. ;)
 
Ајд' ишчачкај шта је забрљао, па јави. Неки изузетно одбојан детаљ је или открио, или је она приметила, баш би било интересантно видети шта је то.
 

Slične teme


Back
Top