Palestina priznata, a mislili smo obecanje UN-a ludim radovanje - sada se sve menja

bas kao

Buduća legenda
Poruka
33.119

Filistejo, Felestin, Pelestin, srecan ti 28 maj, dan drzavnosti! - eto da ja budem prvi makar ovde, ali samo u svoje licno ime, znaci uz ogradu, cim amerika izda dekret, da se brisem​

Норвешка предала министру спољних послова Палестине папире о признању те државе

16:14 26.05.2024.
0

Ирска, Норвешка и Шпанија саопштиле су у среду да ће признати палестинску државу 28. маја



Норвешки министар спољних послова Еспен Барт Еиде предао је данас папире о признању државе Палестине министру спољних послова те државе Мухамеду Мустафи у Бриселу.

„Признање значи много за нас. Оно је најважнија ствар коју неко може да учини за палестински народ“, изјавио је Мустафа.

jaoj, sta ce sada da bude, hamas regularna drzavna vojska, nema vise da se nazivaju teroristima, a? kuku, lele, pa jel su porucili neko nmaoruzanje od bratskih zemalja, da oteraju okupatore sa svoje DRZAVNE TERITORIJE, ijaoj, kuku i lele

mi ameri cemo morati ali odmah da lupimo sankcije redom svim tim zemljama koje su je priznale

autorska, aha, kada nece niko, ja cu.

i vest nije lazna, da neko ne pljucne bzvz na srbininfo
1716785233542.pngAP News
Why do these recognitions of a Palestinian state matter?
Spain, Ireland and Norway said Wednesday that they would recognize a Palestinian state on May 28, a step toward a long-held Palestinian...
.
4 days ago
 
Poslednja izmena:
Sad bi mogli da im dostave i naoružanje, kad već ne mogu hranu....
pa, eto ove 3 zemlje ako je priznaju sutra, prekosutra mogu da im dostave sta znam patriote da gadjaju izraelce kada lete nad nebom strane zemlje, Palestine
samo ce onda da imaju posla sa nama AMERIMA, raskantacemo ih kao panta pitu
nato? koji bre nato, njemu su odbrojani dani, mi ameri izlazimo, jer eu nece da placa, ma niko bre osim poljske koja daje 4%; sad neka se hebu sami sa rusima
 
Poslednja izmena:
samo ce onda da imaju posla sa nama AMERIMA, raskantacemo ih kao panta pitu
Veliki satana se razdeli i ustade sam na sebe:

ove tri zemlje tesko da ce docekati da ih Ruje ugaze, mi Ameri cemo im pokazati njihovog "boga", jer su nam sa ovim potezom nabili prst tacno u oko, a da ne govorim u Bozije Oko, jer Izrael je Njegova zenica.

sad je sve gotovo, ima da tece sve kao po loju.... nis' se ne sekirajte, sve je u nasim rukama.
 
priznanje ludo radovanje, više štete nego koristi,
sada će ove zemlje ratovati do poslednjeg Palestinca
ajde ne pricaj gluposti, pa njih vec ubijaju i ne znaju da stanu, a drzava im je obecana ihahaj 1940 i neke - i ko ih je zahebao? UN? rusija, kina? zasto su ostavljeni vise od pola veka bez drzave? UN lazljiva organizacija? Ameri protezirali Izrael, nikad nisu ni nameravali da im daju drzavu, jer je Izrael zamislio da je Palestina njegova, a domicilno stanovnistvo da istrebi i/ili raseli? Sramota! Vidi da se informises pre nego repliciras, obecane su 2 drzave, ali imamo samo 1. U mom recniku se to definise kao PREVARA. OVAJ SVET JE PREVARIO FELESTIN, PLUS SE GENOCIDISU, ZNACI DUPLA SRAMOTA ZA CEO SVET... Inace sam protiv svakog rata, dezerter obaska, samo ne volim da se lazemo. Laganje nece proci.. A ko je obecao, pa slago ima da plati. UN, mogu slobodno da se samoukinu, postojati vise nece!. Ionako samo seru po nama Srbima, pa dosta su izasrali. UKIDANJE.
 
Poslednja izmena:
ajde ne pricaj gluposti, pa njih vec ubijaju i ne znaju da stanu, a drzava im je obecana ihahaj 1940 i neke - i ko ih je zahebao? UN? rusija, kina? zasto su ostavljeni vise od pola veka bez drzave? UN lazljiva organizacija? Ameri protezirali Izrael, nikad nisu ni nameravali da im daju drzavu, jer je Izrael zamislio da je Palestina njegova, a domicilno stanovnistvo da istrebi i/ili raseli? Sramota! Vidi da se informises pre nego repliciras, obecane su 2 drzave, ali imamo samo 1. U mom recniku se to definise kao PREVARA. OVAJ SVET JE PREVARIO FELESTIN, PLUS SE GENOCIDISU, ZNACI DUPLA SRAMOTA ZA CEO SVET... Inace sam protiv svakog rata, dezerter obaska, samo ne volim da se lazemo. Laganje nece proci.. A ko je obecao, pa slago ima da plati. UN, mogu slobodno da se samoukinu, postojati vise nece!. Ionako samo seru po nama Srbima, pa dosta su izasrali. UKIDANJE.
bez nervoze i ishitrenih reakcija
tri puta pročitaj ono što sam napisao , a šest dana razmišljaj , sledećeg Ponedeljka dođi ovde i javi šta si skontao
 
bez nervoze i ishitrenih reakcija
tri puta pročitaj ono što sam napisao , a šest dana razmišljaj , sledećeg Ponedeljka dođi ovde i javi šta si skontao
ma nema demokratije ako su protiv plus suzdrzani, znaci bojkotovali glasanje, premasili 50%!
ajde kako ti mozes da donosis rezoluciju sa manje od 50% glasova "za"? to nije demokratija, vec prevara!
ne mozes, jednako kao i na izborima, ako te vise od 50% bojkotuje ili glasa protiv tebe, nemas vecinu, ajde kako si pobedio?
Problem je sto je AV dramoser ustrojen, pa glumi i hvali se da je derpe broj 1 srbiji, ucenjen od haskog tribunala da ce da zavrsi kao seselj na robiji. To je problem.

A ovo sto repliciras za Palestinu, uzmi pa se informisi, jer kako mozes da kazes steta, ako se na tome radi vec decenijama, skoro ceo vek? znaci svi koji su radili na resenju 2 drzave su stetocine, po tebi, i to unazad decenijama? bolje se prvo informisi

On 29 November 1947, the UN General Assembly adopted the Plan as Resolution 181 (II).[1] The resolution recommended the creation of independent Arab and Jewish States linked economically[2] and a Special International Regime for the city of Jerusalem and its surroundings.

DAKLE, ZASTO SU IH PREVARILI, JER NIKAD IM NE DADOSE OBECANU DRZAVU I NJIMA KAO I IZRAELU? ZA CIJE BABE ZDRAVLJA JE OVA REZOLUCIJA USVOJENA? UN SU KRIMINALNA ORGANIZACIJA KOJA VARA NACIJE! MAFIJA KOJA JE I NAS GLEDALA DA SAMO PREVARI! UKINUCEMO JE KAO I LIGU NARODA! OBECAVAMO!

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Partition_Plan_for_Palestine

Two-state solution - Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Two-state_solution#:~:text=The two-state solution to,alongside the State of Israel.

P.S. okey razumem, ti kazes da ce izrael tek sada da ih ubija, na zapadu nista novo, ti je moja replika, pa cekaj ti do sledeceg ponedeljka, ali ove 3 EU zemlje misle suprotno od tebe, pa zato priznaju Palestinu
 
Poslednja izmena:

Filistejo, Felestin, Pelestin, srecan ti 28 maj, dan drzavnosti! - eto da ja budem prvi makar ovde, ali samo u svoje licno ime, znaci uz ogradu, cim amerika izda dekret, da se brisem​

Норвешка предала министру спољних послова Палестине папире о признању те државе

16:14 26.05.2024.
0

Ирска, Норвешка и Шпанија саопштиле су у среду да ће признати палестинску државу 28. маја



Норвешки министар спољних послова Еспен Барт Еиде предао је данас папире о признању државе Палестине министру спољних послова те државе Мухамеду Мустафи у Бриселу.

„Признање значи много за нас. Оно је најважнија ствар коју неко може да учини за палестински народ“, изјавио је Мустафа.

jaoj, sta ce sada da bude, hamas regularna drzavna vojska, nema vise da se nazivaju teroristima, a? kuku, lele, pa jel su porucili neko nmaoruzanje od bratskih zemalja, da oteraju okupatore sa svoje DRZAVNE TERITORIJE, ijaoj, kuku i lele

mi ameri cemo morati ali odmah da lupimo sankcije redom svim tim zemljama koje su je priznale

autorska, aha, kada nece niko, ja cu.

i vest nije lazna, da neko ne pljucne bzvz na srbininfo
Pogledajte prilog 1554559AP News
Why do these recognitions of a Palestinian state matter?
Spain, Ireland and Norway said Wednesday that they would recognize a Palestinian state on May 28, a step toward a long-held Palestinian...
.
4 days ago

Хамас су терористи како год било.
 

Back
Top