Kafana Pab kod Maxe "ČP" - knjiški moljci XXVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dok sam bio u Srbiji i radio nocnu smenu, prolazio sam kroz ulicu gde lik spava napolju tokom leta. Velike vrucine pa je na vazduhu a deo dvorista mu je sakriven da ga niko ne vidi.
Problem je jer se jasno cuje kako spava na 100 metara bez greske. Hrce kao da pokusavas da upalis Golf 2 na -30.
Moja anegdota iz hotela u Igalu
Sa prozora se vidi Prevlaka, problematična granica između Crne gore i Hrvatske
I jednog dana nas protrese strahovita eksplozija!
I za 5 minuta bukvalno, ja ugledam sa terase ratnu krstaricu, nekoliko aviona i podmornicu na sve to!
Izletim na hodnik i pitam našu sobaricu, baba Brku šta se dešava, a ona mi nonšalantno odgovori da je to promaja lupila!!!!!! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Ispostavilo se da je na nekom ribarskom brodu eksplodirao kazan, a kako je to na granici,bila frka
 
Moja anegdota iz hotela u Igalu
Sa prozora se vidi Prevlaka, problematična granica između Crne gore i Hrvatske
I jednog dana nas protrese strahovita eksplozija!
I za 5 minuta bukvalno, ja ugledam sa terase ratnu krstaricu, nekoliko aviona i podmornicu na sve to!
Izletim na hodnik i pitam našu sobaricu, baba Brku šta se dešava, a ona mi nonšalantno odgovori da je to promaja lupila!!!!!! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Ispostavilo se da je na nekom ribarskom brodu eksplodirao kazan, a kako je to na granici,bila frka

Meni ujnina majka pokazala granicni kamen na granici sa Bugarskom, vidi se iz dvorista :lol:
A sa brodovima nema zaebancije.

To je pravi odmor!
Još ako nema ni neta, ili još bolje struje...milina :)

Nisam siguran da li je isljucena ili ne. :think:
 
Da vidite sta mi se sinoc desilo

435122900_25333744626270811_4850140823209089537_n.jpg
 
Izvini što pitam. Ali zašto niste prebacili na babu?

Baba je nepismena i starija od dede za jednu zimu.
Ove jeseni ce da napuni 89 godina a deda je umro prosle godine u 88 godini.
Najlakse je bilo da se prebace telefon i internet na mene da ne bih morao da vodim i njih u postu kada zabrljaju nesto, to se cesto desavalo tada.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top