Kafana Pab kod Maxe "ČP" - knjiški moljci XXVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sad ozbiljno. U Srbiji ,da odeš negde i na vikend, skuplje nego u Australiju da odeš.
A za neke vikend ture po Evropi , kičma mi ne da.
Plus što moram platiti duplo.
Mislim da me prošla volja.
Ja sam jesenas sedam dana u makedoniji bio u hotelu...
cena bila 55 evra po danu...
da je jeftino nije ali isao sam i da ganjam pasos i vidim sestru...
Nisam spavao kod nje iz razloga koji nisu zajavnost a nije svadja.
Danas nista nije jaftino vise ali vredi ustedeti ko moze.
 
Ne, al se sećam ukletih kanti pored puta sa švercovanim benzinom sumnjivog kvaliteta

Da li znas da su sve te flase iskuvane u vodi kako bi se malo skupile i tako zaradilo malo vise na gorivu.


Nisam obratio paznju.
Naso sam neku foru da mi to skidaju sa kartice na kojoj nemam pare... jedino sto ide preko 2 sajta i malo duze traje.
 
Imaju oni vaučeri za smeštaj u turističkim objektima po Srbiji što dele, da budem iskren nem pojma kako to funcioniše samo znam da ih je par njih sa kojima radim koristilo.
Ma ja ( moj muž jer sam ja retard) istraži po netu, i mi lepo iznajmimo stan ili apartman gde god putovali!
Zadnji put sam bila u hotelu na Srebrnom jezeru, i iz susedne sobe u POLA ŠEST UJUTRO!!!!!!!! neki bolesnik odvrne RTS do daske, a još sve otvoreno, toplo bilo, samo nas terasa deli!
Jao njemu kad sam skočila, a najopasnija sam i najgadnija kad se probudim, i zaurlala:" Utišaj to manijače umobolni!"
Kukavac odma utišao, i posle danima nije davao znake života, nabedio me muž da sam ga ubila :zcepanje:
 
A konkretnije, gdje bi voljela otići?
Nemam pojma. Više mi se nigde ni ne ide.
I još posao, da li ću ostati ili ne.
Daju slobodne dane i godišnji kad im se ćefne.
Da li znas da su sve te flase iskuvane u vodi kako bi se malo skupile i tako zaradilo malo vise na gorivu.



Nisam obratio paznju.
Naso sam neku foru da mi to skidaju sa kartice na kojoj nemam pare... jedino sto ide preko 2 sajta i malo duze traje.
Skidaju ti pare sa kartice na kojoj nemaš pare. Misliš ne dobijaš platu na tu karticu?
Ma ja ( moj muž jer sam ja retard) istraži po netu, i mi lepo iznajmimo stan ili apartman gde god putovali!
Zadnji put sam bila u hotelu na Srebrnom jezeru, i iz susedne sobe u POLA ŠEST UJUTRO!!!!!!!! neki bolesnik odvrne RTS do daske, a još sve otvoreno, toplo bilo, samo nas terasa deli!
Jao njemu kad sam skočila, a najopasnija sam i najgadnija kad se probudim, i zaurlala:" Utišaj to manijače umobolni!"
Kukavac odma utišao, i posle danima nije davao znake života, nabedio me muž da sam ga ubila :zcepanje:
Ne znam kako ljudi nadju na netu. Kad gledam booking i uporedim onda cene, smeštaj plus put, agencija ispadne jeftinija.
 
Ma ja ( moj muž jer sam ja retard) istraži po netu, i mi lepo iznajmimo stan ili apartman gde god putovali!
Zadnji put sam bila u hotelu na Srebrnom jezeru, i iz susedne sobe u POLA ŠEST UJUTRO!!!!!!!! neki bolesnik odvrne RTS do daske, a još sve otvoreno, toplo bilo, samo nas terasa deli!
Jao njemu kad sam skočila, a najopasnija sam i najgadnija kad se probudim, i zaurlala:" Utišaj to manijače umobolni!"
Kukavac odma utišao, i posle danima nije davao znake života, nabedio me muž da sam ga ubila :zcepanje:

Dok sam bio u Srbiji i radio nocnu smenu, prolazio sam kroz ulicu gde lik spava napolju tokom leta. Velike vrucine pa je na vazduhu a deo dvorista mu je sakriven da ga niko ne vidi.
Problem je jer se jasno cuje kako spava na 100 metara bez greske. Hrce kao da pokusavas da upalis Golf 2 na -30.
 
Nemam pojma. Više mi se nigde ni ne ide.
I još posao, da li ću ostati ili ne.
Daju slobodne dane i godišnji kad im se ćefne.

Skidaju ti pare sa kartice na kojoj nemaš pare. Misliš ne dobijaš platu na tu karticu?

Ne znam kako ljudi nadju na netu. Kad gledam booking i uporedim onda cene, smeštaj plus put, agencija ispadne jeftinija.
Izabereš mesto koje bi posetila i ukucaš- privatan smeštaj, apartmani
I ne mrzi te da izlistaš sve
I pogledaš ako ima recenzija,nije zgoreg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top