Ozvanicavanje izdaje

Izgleda da se sve sprema za poslednji cin ozvanicavanja razbijanja Hristove Crkve znane kao SPC a sve pod parolom "ljubavi i pomirenja"...za tad je ionako planiran zavrsetak onog krsta u Nisu visokog ne znam koliko metara (latinski krst u cijoj se sredini nalazi pravoslavni-koja sharada...)..mada i nije veliko iznenadjenje...vec samo jos jedan znak zadnjih vremena kada ce Hristova Crkva morati da se krije u pustinji i po pecinama.......

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/96831/Papa+u+Srbiji+2013.+godine!.html


http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/126943/U-Nisu-grade-najveci-krst-na-Balkanu

Eto šta nam rade, i posle kažu Evropa je tolerantna.
 
Da. A ondak je izlapio. Siroma. :(

Професор Флу није излапио.Ти би требао да се мало информишеш како се он срео са доказима које су обориле сав његов претходни рад у оспоравању да постоји Створитељ.Иначе,ко год схвати истину и призна,ви противници Бога ћете увек нападати онога ко истину носи,јер нисте у стању да оборите саму истину.Одатле иде твоја бесмислена реченица да је човек излапио.Та методологија борбе против носиоца истине се зове "сатанизам".
Човек се на конференцији за новинаре срео са питањем на које није могао да да другачији одговор,сем да прихвати да постоји Створитељ.А,кључна ствар је била постојање информације у ДНК.
Професор Флу каже да разлог зашто је донео овакву одлуку јесте оно што је увидио анализирајући ДНК. Ненси Пирси (Nancy Pearcey) аутор књиге "Тотална истина" (Total Truth) то објашњава: "У средишту живота, у центру сваке ћелије код сваког живог организма, налази се језик, код, или оно што зовемо информација. Не постоји познати природни процес способан да произведе информацију.

Професор Флу је био најјачи критичар религије и перјаница покрета светског атеизма.Данас га је наследио онај пајац и незналица Ричард Докинс,који није ни бледа сенка професору Флуу.

Дакле,чим се срео са сазнањем да постоји информација у ДНК,морао је да прихвати да постоји ум који је створио информацију,јер информација не настаје сама од себе.Никад.
 
Poslednja izmena:
Nemoj ovaj, da valjaš stene. :)
Činjenica da informacija postoji u DNA bila je poznata pre nego što je bila poznata struktura DNA.
Nije sramota izlapeti. U rumunskom zakonodavstvu osoba starija od 80 godina ne može da se bavi mnogim zanimanjima. Ne može ni da samostalno zaključi ugovor o kupoprodaji nepokretnosti.
Sramota je zloupotrebljavati starce. :confused:
 
Nemoj ovaj, da valjaš stene. :)
Činjenica da informacija postoji u DNA bila je poznata pre nego što je bila poznata struktura DNA.
Nije sramota izlapeti. U rumunskom zakonodavstvu osoba starija od 80 godina ne može da se bavi mnogim zanimanjima. Ne može ni da samostalno zaključi ugovor o kupoprodaji nepokretnosti.
Sramota je zloupotrebljavati starce. :confused:

Срамота је причати овакве ствари.
Ако имаш доказе да је човек умно поремећен - изнеси их.
Немој лупетати...

Професор Флу је човек изузетне умне бистрине у својим годинама,за разлику од многих млађих.
 
Срамота је причати овакве ствари.
Ако имаш доказе да је човек умно поремећен - изнеси их.
Немој лупетати...

Професор Флу је човек изузетне умне бистрине у својим годинама,за разлику од многих млађих.

Verovatno nije čovek umno poremećen. Jednostavno je star. Ima jedna stvar vezana za to kako nam funkcioniše mozak. Ne samo njemu, nego uopšte. Čovek stvori jednu matricu znanja u toku života. Ovo se dešava u prvih nekoliko decenija života. Zna se da su ljudi koji su se proslavili svojim umom, to postigli negde između 25-40. godine. Sve nakon toga je bilo znatno manje kreativnosti.
Zbog prirodnog procesa starenja, mozak tokom godina gubi analitičku snagu, a ona stečena saznanja "okoštaju".
Jednostavno, nema pravih otkrića nakon 80. godine.
 
Verovatno nije čovek umno poremećen. Jednostavno je star. Ima jedna stvar vezana za to kako nam funkcioniše mozak. Ne samo njemu, nego uopšte. Čovek stvori jednu matricu znanja u toku života. Ovo se dešava u prvih nekoliko decenija života. Zna se da su ljudi koji su se proslavili svojim umom, to postigli negde između 25-40. godine. Sve nakon toga je bilo znatno manje kreativnosti.
Zbog prirodnog procesa starenja, mozak tokom godina gubi analitičku snagu, a ona stečena saznanja "okoštaju".
Jednostavno, nema pravih otkrića nakon 80. godine.

a shta patrijarh treba da otkrije?
ili se samo bojite da se ne udruzi sa naci-papom pa da obnove instituciju inkvizicije?:per:
 
Verovatno nije čovek umno poremećen. Jednostavno je star. Ima jedna stvar vezana za to kako nam funkcioniše mozak. Ne samo njemu, nego uopšte. Čovek stvori jednu matricu znanja u toku života. Ovo se dešava u prvih nekoliko decenija života. Zna se da su ljudi koji su se proslavili svojim umom, to postigli negde između 25-40. godine. Sve nakon toga je bilo znatno manje kreativnosti.
Zbog prirodnog procesa starenja, mozak tokom godina gubi analitičku snagu, a ona stečena saznanja "okoštaju".
Jednostavno, nema pravih otkrića nakon 80. godine.

ma lakse ce on da da odgovor na kraju nego ti,zar ne? ....on bar trazio istinu a ne opravdavanje za svoja uverenja...i nasao...a time sto je javno rekao sta je napokon shvatio rizikovao sav svoj "ugled" sto je za zivota skupio....a sta ti rizikujes na ovom malom forumu?..:think:...ne znam po kojoj "matematici" mozes da verujes da nesto gubis sem po djavolovoj...:sad2::whistling:
 
a shta patrijarh treba da otkrije?
ili se samo bojite da se ne udruzi sa naci-papom pa da obnove instituciju inkvizicije?:per:

Pojma nemam kakve veze ima ova tvoja primedba sa mojim tekstom.

U svakom slučaju, patrijarh ne mora da se povezuje sa naci-papom da bi ponovo uspostavio ustanovu paljenja ljudi i imovine, rezanja jezika i smuđenja brada. To je u srpskoj državi bila redovna praksa koju je crkva podržavala i održavala.

Naravno, ne bojim se takvih stvari. Svet je veliki, lep i šaren, a Srbijica je sirota zaglavila u nekakvo talibansko slepo crevo ispunjeno popovima. No, to nije moj problem.
 
ma lakse ce on da da odgovor na kraju nego ti,zar ne? ....on bar trazio istinu a ne opravdavanje za svoja uverenja...i nasao...a time sto je javno rekao sta je napokon shvatio rizikovao sav svoj "ugled" sto je za zivota skupio....a sta ti rizikujes na ovom malom forumu?..:think:...ne znam po kojoj "matematici" mozes da verujes da nesto gubis sem po djavolovoj...:sad2::whistling:

Na kraju čovek pre ima probleme vezane sa nabavkom pampersa. Kao i na početku.
Ja ne rizikujem ništa na forumima. Samo na berzi. :D
Što se tiče "matematike" gubljenja umnih sposobnosti sa godinama - nije u pitanju nikakva matematika. Jednostavno sistematski sakupljeni i potvrđeni podaci.
 
ovo se sve u pravoslavlju zove praznoslovlje a ja ne bi vise da ucestvujem u takvim dijalozima...svakako,na kraju krajeva...tvoja dusa-tvoja vecnost,tvoj izbor...ako ti je Bog dao slobodu da sam biras,ko sam ja da te ubedjujem u bilo sta...da se vratimo na temu...evo jednog mnogo dobrog sajta koji su napravili ljudi iz same SPC koji se vise nisu mogli slagati sa onim sto se tamo desava...veoma korisnih stvari ovde ima a moze se naslutiti da se u samoj SPC dobro trese i da ce mozda najzad neke Vladike uraditi sta im je i posao-sacuvati Pravoslavnu Veru i Crkvu Hristovu i povesti narod ka njegovom spasenju u Hristu...pa makar to znacilo i rasturanje ovoga sto je SPC danas postala...
http://borbazaveru.info/index.php
 

Back
Top