Ozbiljna anketa

Da li konstantno otvaranje spam tema onemogućava bitne teme da dođu do izražaja?

  • Da

  • Ne

  • Elvine...skroz si prolup'o od kafane vreme ti je da se ženiš,dok još možeš:lol:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Elvin:
Ponukan Mixajlovim genijalnim anketama,konstantnim otvaranjem tema počivšeg -Dimitrija- i novopridošlog Ratkomladićjuniora,kao i delovanjem još jednog novajlije,reših da doprinesem njihovoj borbi i postavim jednu ozbiljno-neozbiljnu anketu.

Pitanje glasi:
Da li ovom podforumu nedostaju ozbiljne teme,tj. da li konstantno otvaranje spam tema onemogućava neke malo kvalitetnije da dođu do izražaja?
Ponuđene su tri opcije,pa izvol'te glasajte.

elvine, zeni se...
ako si dobro situiran mogu i ja da ti budem zena
 
eremita:
Ево, Елвине, управо су ова два поста ПОЧЕТАК СУКОБА... јер ја сада морам да кажем... је л' него сте Ти фрозен1982. и Психолокве ДВА права типа да нам овде одредите ко је нормалан а ко не ... нарочито онај са тамним наочарима... итд.итд.
вас двојица имате лиценцу на НОРМАЛНОСТ... па ћете да је поделите још неком... ма носите се обојица...
Pocetak sukoba je jer ja iznosim svoje misljenje?Ja nikoga konkretno nisam naveo.Ako se osecas prozvanim/nom tvoj problem.Da ne kvarim Elvinu temu ako hoces otvori posebnu temu,pa cu odgovoriti na sva ostala pitanja koja si naveo/la u donjem delu teksta.
 
strelo ti daješ baš korisne savete:D

vidim da je moja ženidba preča od spam tema,hvala svima koji su me podržali,naravno jasno vam je da neću ispuniti ni jedno predizborno obećanje,ko vam kriv,pojma nemate za koga ste glasali:D
 
Nego sta bi Elvine sa Vasilisom... Astroditinom? Kad smo se upoznali proslog aprila, video sam joj i cerku, stvarno je lepotica. Nisam ni znao kako se zove dok ona to ne rece ovde. Mislim da gresis sto je izbehavas.... :D
 
Пошто је очигледно да Спам-блок постоји ред би био да се по инерцији створи групација која не учествује у том пројекту.

Не идем на теме уо Ђинђићи, не идем на теме о Чеди, помињем их тамо где треба и кад треба јер немам намеру да од сумњивих ликова правим мученике.

У сваком случају, жени се Елвине али само ако имаш с ким, што је на силу ни Богу није мило.
 
Ma bre cista provokacija. Cista. Citiraju lazno... lazu kao psi...
a sve u ime DEMOKRATIJE, je li...

Ove demokratije...

dogs2.jpg
abughraib_dog_torture_430,0.jpg
Abu%20Ghraib%20Torture-715244.jpg
torture10-may04.jpg
torture12-may04.jpg
abughraib2.JPG


jel ovako... Billy... *(onaj sa americkim vojnicima u avataru)... demokrata...



Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, uzas....:(
Stvarno strasno...:confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top