Ovo zlo će prestati tek kada svaki pojedinac shvati da više nije nevin!

Sta me briga sta drugi rade,ja se brinem za svoj poso, Me ce Bog pitati sta sam ja radio, a ne sta je radio pop sta je raio hodza, sta je raio policajac ili komsija! A mi se samo brinemo sta drugi rade, malo je onih koji se osebi brinu...
Kakav si ti vernik kada okrećeš glavu na zlo kada neko nanosi drugome?
Zar tada pred Bogom nisi saučesnik?
Pogledaj malo u Bibliju šta piše.Kako očekuješ nagradu od Boga kada nikome nisi pomogao sem samom sebi?
 
Kakav si ti vernik kada okrećeš glavu na zlo kada neko nanosi drugome?
Zar tada pred Bogom nisi saučesnik?
Pogledaj malo u Bibliju šta piše.Kako očekuješ nagradu od Boga kada nikome nisi pomogao sem samom sebi?
Odmah da si promenio svoj nik,ne zaslužuješ ga.
Nisi shvatio poentu. Brines sta drugi rade, a ne sta ti radis. Mnogi bi resavali probleme bliskog istoka i Palestine a imaju probleme u kuci u komsiluku. Necu ja bit pitan sta je Putin ili Trump radio nego sta sam ja radio. Necu ja biti pitan sto je komsija palio vatru, nego sto sam je ja isto palio misleci da cu tako rijesiti problem, umjesto da vatru pokusam ugasit.....
 
Nisi shvatio poentu. Brines sta drugi rade, a ne sta ti radis. Mnogi bi resavali probleme bliskog istoka i Palestine a imaju probleme u kuci u komsiluku. Necu ja bit pitan sta je Putin ili Trump radio nego sta sam ja radio. Necu ja biti pitan sto je komsija palio vatru, nego sto sam je ja isto palio misleci da cu tako rijesiti problem, umjesto da vatru pokusam ugasit.....
Ja zamišljam tebe kao što sam lično video kada komšija komšiji namerno slomi prozor pa i ako su drugi videli nisu hteli da se mešaju.Tako je i kada dođe i do zločina i krađe.
 
Svi vi ovde na ovoj temi koji ste protiv mene i da svi zajedno izađete protiv mene za šahovskim stolom odrao bih vas kao jarca.Toliko o vama.
Posebno ovo važi za Hrvate ovde jer ih redovno derem po šahovskim online.
Nisam ni ja los sahista, pitanje je ko je bolji, ali ja iako bih bio u boljoj poziciji ja bih te pustio da ti pobjedis, jer ces tako bit miriji, manje agresivan prema meni....
 
Nisi ni malo u pravu jer
svi vidimo na svakom koraku kako su ljudi bezobrazni u kupovini otimaju iz ruku ulaze preko reda iako se viče na njih ne poštuju tuđu razdaljinu i sada napadajući mene koji na to ukazujem je čisto zlo.
Svako brine za svoje dupe o tome ti pricam.
Dok ce svako od tih sada sebe prestaviti kao neko duhovno,moralno,solidarno bice,koji brine o svojim komsijama o starima,deci..
E pa ja tu duhovnost,moralnost i solidarnost nisam video pre pojave ovog cirkusa.
Zato ti i pisem da su to sve gmizavci,koji su se uplasili za svoj zivot.
............................
 
Ja zamišljam tebe kao što sam lično video kada komšija komšiji namerno slomi prozor pa i ako su drugi videli nisu hteli da se mešaju.Tako je i kada dođe i do zločina i krađe.
Jok bolan, kada bih ja vidio da komsija komsiji namjerno razbije prozor, ja bih tom komsiji prozor postaklio, i nagovorio bih ga da zovne komsiju na kahvu i da vidimo u cemu je problem sto je to ucinio. Najlakse bih bilo otic i njemu razbit prozor, i sta bih sa tim dobio, rat u komsiluku. Sto ce ti to....
 
Svako brine za svoje dupe o tome ti pricam.
Dok ce svako od tih sada sebe prestaviti kao neko duhovno,moralno,solidarno bice,koji brine o svojim komsijama o starima,deci..
E pa ja tu duhovnost,moralnost i solidarnost nisam video pre pojave ovog cirkusa.
Zato ti i pisem da su to sve gmizavci,koji su se uplasili za svoj zivot.
............................
Evo prvo ti kada mi neko želi da umrem ti mu daš podršku da voliš.Taj dokaz je na ovoj temi.
 
Veći si ti šiptar za mene od ovih šiptara oko mene.Sada to dokazuješ sam.:mazi:
Знаш ли албански језик? :tick:
Имаш ли шиптарска документа? :tick:
Менталитет Шиптара? :tick:
Личиш ли на Шиптара? Врло вероватно, и генетски јако близак. :tick:

И ти си за мене већи Шиптар од свију овде, осим корисника Блуз Брадерс.
Он додуше зна боље српски од тебе. :think:
 
Знаш ли албански језик? :tick:
Имаш ли шиптарска документа? :tick:
Менталитет Шиптара? :tick:
Личиш ли на Шиптара? Врло вероватно, и генетски јако близак. :tick:

И ти си за мене већи Шиптар од свију овде, осим корисника Блуз Брадерс.
Он додуше зна боље српски од тебе. :think:
Ne znam albanski jer nisam bio u Albaniji.
Šiptaraki isto ne znam jer se sa njima nikada nisam družio niti trgovao.
Od dokumenata imam ličnu kartu da bi mogao u Srbiju kod tebe.
Moj mentalitet je stariji od šiptarskog.
Ja ličim na Srbe cak i moj pradeda.A genetika je mnogo čistija od tvoje vidi se po mržnji tvojoj.
OD OVOG TRENUTKA TI SI ZA MENE NA TRAJNI IGNORE.
 
Ne znam albanski jer nisam bio u Albaniji.
Šiptaraki isto ne znam jer se sa njima nikada nisam družio niti trgovao.
Od dokumenata imam ličnu kartu da bi mogao u Srbiju kod tebe.
Moj mentalitet je stariji od šiptarskog.
Ja ličim na Srbe cak i moj pradeda.A genetika je mnogo čistija od tvoje vidi se po mržnji tvojoj.
OD OVOG TRENUTKA TI SI ZA MENE NA TRAJNI IGNORE.
Ма јасно, наравно.
Не жести се.
Зашто ми инпутираш мржњу? Ја не мрзим Шиптаре.
Волиш дати ал не знаш примити, мали мој.
 

Back
Top