OVO NIJE ZA ŽENE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ihhh :D
Najbolji nacin da nateras zenu da udje u topik je da napises: "OVO NIJE ZA ZENE"... :lol: :lol:
Pa moram da udjem, samo da vidim o cemu vi tu pricate... :lol:
A taman sam htela da kazem ........ mi to ........ i da ............ :oops:
Jer, ......... :roll:
'El tako? Tako je. :wink:
 
littlefoot:
Tužno ali istinito. Muškarci pričaju nama nerazumljivim jezikom.

Ima li ovde neki simultani prevodioc da mogu da ga pozajmim?:)

MI PRIČAMO NERAZUMLJIVIM JEZIKOM???
Aaaa kako se na "ženskom" kaže: "OVO NIJE ZA ŽENE"?
Znao sam da će ovako biti... Morate svuda da zavirite...

Pa zamislite da je ovo muško kupatilo... Vi imate vaše na ovom forumu... Pa ima i ZAJEDNIČKO! (Lj i S) Da li biste opet zavirivale u naše "kupatilo"? Koji je razlog da "virite"? Mislim, nema tu šta novo pa da se vidi, sve je i dalje na istom mestu! :lol:
 
Dlakava_Strvina:
joGooOOD:
:roll: hvala bogu sam zena,neandartalski jezik me umara...iako moram da ga upraznjavam kod mojih ortaka... 8)


.........................
.........................
.........................
.........................
:cry:
.........................
.........................
:?
.........................
.........................
:D
.........................
.........................

9.gif

Bitje da i ja imam visak muskih hormona posto sam ovu poruku ipak shvatila...:lol:
 
Dlakava_Strvina:
Pa zamislite da je ovo muško kupatilo... Vi imate vaše na ovom forumu... Pa ima i ZAJEDNIČKO! (Lj i S) Da li biste opet zavirivale u naše "kupatilo"? Koji je razlog da "virite"? Mislim, nema tu šta novo pa da se vidi, sve je i dalje na istom mestu! :lol: [/color][/b]

pa moramo da proverimo! :wink:
mi smo kao zlatne ribice, uvek ste nam novi i zanimljivi i moramo sve da stipnemo i pipnemo i da vas osetimo... hmmm... ja sam malo zalutala :lol:
 
Nesi:
Dlakava_Strvina:
joGooOOD:
:roll: hvala bogu sam zena,neandartalski jezik me umara...iako moram da ga upraznjavam kod mojih ortaka... 8)


.........................
.........................
.........................
.........................
:cry:
.........................
.........................
:?
.........................
.........................
:D
.........................
.........................

9.gif

Bitje da i ja imam visak muskih hormona posto sam ovu poruku ipak shvatila...:lol:

Kako nas lako "pročitate"... I onda pojedine kažu da nas ne razumeju!? Svašta... :wink:
 
Nadya:
Dlakava_Strvina:
Pa zamislite da je ovo muško kupatilo... Vi imate vaše na ovom forumu... Pa ima i ZAJEDNIČKO! (Lj i S) Da li biste opet zavirivale u naše "kupatilo"? Koji je razlog da "virite"? Mislim, nema tu šta novo pa da se vidi, sve je i dalje na istom mestu! :lol:

pa moramo da proverimo! :wink:
mi smo kao zlatne ribice, uvek ste nam novi i zanimljivi i moramo sve da stipnemo i pipnemo i da vas osetimo... hmmm... ja sam malo zalutala :lol:

Ma uđi slobodno, primamo "nove"... Baš neko treba da dohvati sapun a niko se ne bi saginjao... :lol: Nego, i ja sam umeo da zalutam, kad sam bio mali... Iako su neke mislile da im je od zlata rekao sam da nisam video ništa posebno i da ima i boljih... :lol: Baš sam bio vragolan :wink:
 
I na kraju, kako bre vi (žene) mislite da nas "špijunirate" ako se stalno petljate u razgovor? To treba da radite sa distance... kako samo vi to umete i da "analizirate". Jer, muškarci prekidaju sve važne razgovore kad je žensko (pa makar i tuđe) u blizini... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top